Skip to content

Jak zmienić lub umieścić zdjęcie profilowe na WhatsApp bez przycinania na Androidzie i iOS

18 de maj de 2022

To jest wątpliwość, że prawie każdy osoba, która używa WhatsApp zostało zrobione w pewnym momencie. Chodzi o to, że wszyscy chcemy umieścić obraz, który nas reprezentuje w naszym profilu. Ale czasami pojawia się problem, że z powodu problemów z rozmiarem jesteśmy zmuszeni wykadrować te zdjęcia, tracąc w ten sposób oryginalność niektórych zdjęć, albo dlatego, że jest piękny krajobraz, albo dlatego, że kogoś wycinasz.

Ale podsumowując, jest to trochę irytujące, że czasami nie możemy umieść zdjęcie Profil WhatsApp nie oszlifowany.

Więc kiedy idziemy do zmień zdjęcie profilowe na WhatsApp, zdajemy sobie sprawę, że jakość naszego wizerunku jest zbytnio stracona. Więc nie możemy umieścić pełnego zdjęcia, mamy możliwość przycięcia obrazu. Ale wraz z tym traci się rozdzielczość i jakość naszej fotografii.

Dlatego w ogóle nie zaleca się tego. Istnieje jednak inny i prosty sposób na uniknięcie konieczności przycinania zdjęcia profilowego WhatsApp. W taki sposób, aby zachowała potrzebną nam jakość i rozmiar.

Co możesz zrobić, aby umieścić zdjęcie profilowe na WhatsApp?

Możemy zrobić coś bardzo prostego, chociaż w wielu przypadkach jest to wysoce zalecane. Chodzi o dodanie tła do obrazu i jego lekkie zmniejszenie, co może być najlepszą opcją, aby nie musieć przycinać zdjęcia. Zazwyczaj zdjęcia nie są kwadratowe. I tu jest problem, ponieważ WhatsApp wymaga opublikuj zdjęcie profilowe aby był kwadratowy, a nie prostokątny, jak zwykle są na wszystkich zdjęciach.

Aby dodać tło do obrazu, który musimy opublikować na naszym profilu, istnieje kilka opcji. Niektóre telefony komórkowe mają edytor zdjęć, który umożliwia edycję zdjęć bez konieczności korzystania z dodatkowej aplikacji. Ale nie wszystkie telefony komórkowe mają ten wbudowany edytor. Dlatego istnieje aplikacja, która pozwala to zrobić łatwo, bardzo szybko i prosto.

Umieść zdjęcie WhatsApp bez konieczności przycinania

Jest to niezwykle przydatna aplikacja do tego, co chcemy robić, ponieważ nie tylko pozwala nam dodawać ramki, ale także pozwala na dodanie wielu innych filtrów, które można wykorzystać do ulepszenia naszego zdjęcia. Należy zauważyć, że ma również opcję wprowadzenia przezroczystych ramek, które wykorzystują tło tego samego zdjęcia, a mimo to pomaga nam również umieścić je na naszym profilu na WhatsApp.

InstaSize to narzędzie, które działa idealnie i szybko. Cóż, jest to jedna z najczęściej używanych opcji i z najlepszym wynikiem w playstore. Chodzi o to, że możesz dodać tło do kwadratowy obraz do umieszczenia na WhatsApp bez konieczności cięcia. Jest całkowicie darmowy i prosty w użyciu.

Możesz więc przetestować tę aplikację do modyfikacji obrazu, dodając tło w preferowanym kolorze i to wszystko. Jeśli jesteś zainteresowany posiadaniem tej aplikacji, w poniższym linku możesz uzyskać dostęp do pobrania w oficjalnym sklepie Playstore.

Bez wątpienia jeden z najlepszych na rynku i jeden z ostatnio używanych przez użytkowników. To najlepsza rekomendacja, jaką możemy dać wszystkim miłośnikom zdjęcia na WhatsApp a tym samym móc bez problemu cieszyć się naszym profilem.

W takim razie zdecydowanie zalecamy pobranie tej aplikacji. więc możesz umieść zdjęcie profilowe na WhatsApp bez przycinania go szybko i łatwo dla Ciebie.

Duży problem Whatsappa podczas umieszczania zdjęć profilowych

Należy powiedzieć, że ten problem z kadrowaniem wynika z wysokiej rozdzielczości niektórych zdjęć, ponieważ dziś mamy potężne telefony komórkowe z dużymi aparatami, które robią fantastyczne zdjęcia, których często prawie nie można umieścić na profilu WhatsApp. Z drugiej strony, ale nie mniej ważne, jeśli masz jakiś problem z przechowywaniem WhatsApp, musisz wiedzieć, że możesz przenieść aplikację na kartę Micro SD.

Musimy pamiętać, że WhatsApp ma maksymalną rozdzielczość dla profili i z tego powodu niejednokrotnie nie pozwala na umieszczenie całego zdjęcia i zmusza nas do jego wycięcia. Zdarza się to bardziej niż cokolwiek, gdy robimy zdjęcia tylnym aparatem, który zwykle Zwykle jest to ta o najwyższej rozdzielczości.. Z drugiej strony, gdy robimy zdjęcie przednim aparatem, zwykle nie przytrafia nam się to tak często, ponieważ zdjęcia mają mniejszy rozmiar.

Chociaż jest to trochę irytujące, to bez wątpienia jest to rozwiązanie problemu, tutaj powiemy Ci, jakie programy mogłybys użyj, aby dodać kilka ramek do swojego zdjęcia, niektóre używane na Instagramie, ale będą one doskonale służyć nam również do WhatsApp, ponieważ Instagram i WhatsApp obsługują mniej więcej te same rozmiary, które są dozwolone do publikacji zdjęć.

Alternatywne aplikacje do umieszczania zdjęcia profilowego na WhatsApp

whatscrop

więc to Aplikacja, o której będziemy rozmawiać, jest łatwa do zdobycia i użytkowania. Nazywa się WhatsCrop. Następnie Pokażemy Ci niektóre z jego wielkich zalet. Pomiędzy cgłówne cechy WhatsCrop znajdziesz:

  • Pozwala nam wybrać dowolne zdjęcie do naszego profilu WhatsApp bez konieczności jego wycinania
  • Automatycznie dostosuj rozmiar bez względu na rodzaj zdjęcia, nawet jeśli jest bardzo duże
  • Pozwala dostosować wybrany obraz, wybierając konkretne tło

Obsługa tej aplikacji jest również bardzo prosta, ponieważ najpierw musisz ją zainstalować. Następnie wybierz interesujące Cię zdjęcie do swojego profilu bezpośrednio z Galeria, w której znajdują się wszystkie zdjęcia Twojego smartfona.

Po jego wybraniu nadszedł czas, aby dostosować rozmiar do preferowanego, co jest kluczowym punktem, w którym będziesz mógł natychmiast dostosować dowolne zdjęcie do profilu swojego konta WhatsApp.

W poprzednim momencie możesz również dostosować obraz, dodając czarne tło, białe tło lub dowolną inną zmianę.

Z tych powodów uważamy, że jest to jedna z najlepszych aplikacji, jakie możemy wziąć pod uwagę w tej dziedzinie. Ponadto istnieją również inne, takie jak:

Plac InstaPic

Jest to kolejna aplikacja, która może być również używana do tego, co chcemy, jest bardzo podobna do InstaSize, a także pozwala nam dodawać te ramki, których potrzebujemy, aby zdjęcia naszych Profil WhatsApp a to również oferuje nam wiele innych rzeczy do wykonania poprawek do naszych zdjęć, działa również w przypadku zdjęć na Instagramie. Oto link, jeśli chcesz go wypróbować.

Bez przycinania dla Whatsapp

Aby korzystać z tej aplikacji, musisz ją pobrać i zainstalować. Możesz to dostać za darmo w Playstore.

Teraz załadujecie zdjęcie do aplikacji, o której mowa, ponieważ to, co faktycznie robi aplikacja, to dodawanie tła na podstawie kwadratowych zdjęć, które bardziej przypominałyby ciemne obramowania, ale z bardzo fajnym stylem pozostawiania zdjęć w po prostu odpowiedni rozmiar dla którego można używać w WhatsApp bez konieczności wycinania.

W WhatsApp musisz wybierz edytowane zdjęcie że właśnie zapisaliśmy z innej aplikacji i dodaliśmy te obramowania, które są naprawdę fajne, ale nie musisz przycinać danego zdjęcia.

Niestety inna metoda, aby móc użyj nieprzyciętych zdjęć W rzeczywistości nie istnieje, bo taka jest aplikacja i nie da się jej zmienić, przynajmniej nie dla nas. Dlatego jest to jedna z najlepszych opcji, a przede wszystkim zbyt prosta, aby móc przesyłać zdjęcia, które chcemy, bez konieczności przechodzenia przez to irytujące cięcie, które rujnuje nasze ukochane zdjęcia.

Kiedy mówimy o WhatsApp, nie mówimy już o prostej aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych. Mówimy o kompletnej aplikacji. W tym sensie, krok po kroku, można powiedzieć, że powoli zbliża się do bycia siecią społecznościową, nie tracąc przy tym swojej istoty.

Dlatego tak ważne są zdjęcia profilowe. I dlatego trzeba wiedzieć jak zmienić zdjęcie profilowe WhatsApp?.

ten zdjęcie profilowe WhatsApp służy nie tylko do umieszczenia czegoś ładnego i tyle. Jest to coś, co pomaga innym znacznie łatwiej i szybciej zidentyfikować rozmowę, której szukają na liście rozmów. Ponadto, jeśli spotykasz ludzi, dobrym pomysłem jest posiadanie ładnego zdjęcia profilowego.

Kroki, które należy wykonać, aby zmienić zdjęcie profilowe na WhatsApp

  • Przede wszystkim musisz otworzyć daną aplikację.
  • Jak tylko go otworzysz, zobaczysz wszystkie rozmowy, które prowadzisz.
  • Musisz przejść do prawej górnej części ekranu, gdzie znajdują się trzy poziome punkty, a następnie kliknąć Ustawienia.
  • Powyżej zobaczysz, że masz swoje zdjęcie profilowe, naciśnięcie go powiększy i będziesz mógł zobaczyć różne szczegóły.
  • teraz musisz naciśnij na zdjęcie profilowe kwestionowane do dalszego rozwinięcia.
  • Kiedy patrzysz na zdjęcie profilowe, które aktualnie posiadasz, jeśli naciśniesz ołówek, który widzisz powyżej, pojawi się kilka opcji.
  • Pierwszym z nich jest Aparat, który miałby w tym momencie zrobić zdjęcie i użyć go z profilu. Druga to Galeria, która służy do wyszukiwania zdjęcia w galerii Androida do umieszczenia na profilu, a ostatnia to usunięcie zdjęcia, aby nie mieć żadnego zdjęcia profilowego.

W ten sposób będziesz mógł również modyfikować status i niektóre inne informacje, które pojawiają się we wspomnianej sekcji, ale w zasadzie tak powinieneś zmień zdjęcie profilowe WhatsApp w dość prosty i przede wszystkim szybki sposób.

Pamiętaj, aby wybrać zdjęcie, które Cię przedstawia lub na którym wyraźnie się pojawiasz, aby wszystkie Twoje kontakty mogły Cię rozpoznać znacznie łatwiej, niż gdyby umieścili inne zdjęcie profilowe.

Ciekawostką tego wszystkiego, o czym ci powiedzieliśmy, jest to, że masz możliwość dodawania naklejek, emotikonów i liter do swoich zdjęć, które chcesz umieścić na WhatsApp. Musisz tylko wejść w ten link i dowiedzieć się, jak to zrobić.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości jak zmienić moje zdjęcie profilowe WhatsApp? zarówno jak przesłać moje zdjęcie profilowe WhatsApp? możesz to zostawić w sekcji pod komentarzami.

dołącz do naszego kanału telegram