Skip to content

Jak zmienić lub umieścić wirtualną tapetę w Google Meet na komputerze

19 de Maj de 2021

Obecnie są różne usługi i aplikacje skupione na różnych aspektach i potrzebom dnia dzisiejszego wielu z nich udało się odnaleźć w naszych najbardziej niezawodnych opcjach i narzędziach, decydując się na jakąkolwiek pomoc. Dzięki temu otwiera się przed nami szerokie portfolio możliwości i możliwości podczas wykonywania każdego rodzaju działalności, zadania czy pracy.

Wiele z tych aplikacji miało rozszerzenie poważne odrodzenie w ostatnich latach, w ramach którego możemy wskazać wszystkich skupionych na komunikacji, przesyłaniu wiadomości i rozmowach wideo. Aspekty te są najbardziej brane pod uwagę ze względu na różne problemy, z którymi obecnie się borykamy, jak wiadomo, pandemia COVID-19 i globalna kwarantanna.

W obliczu tych ciężkich niedogodności doszliśmy do wniosku, że miejsca pracy, uniwersytety i szkoły musiały zawiesić swoją działalność do odwołania, pozostawiając nam jedynie możliwość pracy i nauki w naszych domach. W ten sposób jest to dobra lista ważnych aplikacji Przybyli, aby służyć nam w najlepszy możliwy sposób.

Niektóre z aplikacji, które zostały wzięte pod uwagę, aby ułatwić nam codzienne życie, to Google Classroom, Zoom, FaceTime, Discord, Google Meet i wiele innych. Wszystkie te aplikacje do rozmów wideo, czaty głosowe i wiadomości lub edukacyjne usługi internetowe. Ale w ramach tej obszernej listy platform musimy wskazać konkretną, która w prosty i efektywny sposób ułatwiła nam nasze obowiązki i zadania.

Dokładnie, Mówimy o Google Meet. Następnie powiemy Ci, o czym jest ta aplikacja, oprócz różnych opcji i narzędzi, które oferuje swoim użytkownikom. Nie mając nic więcej do powiedzenia, zostań z nami i poznaj wszystkie dane, szczegóły i informacje związane z tą interesującą usługą dostępną dla Androis, iOS i przeglądarek internetowych.

Co to jest Google Meet i co nam oferuje?

To jest aplikacja wydane przez Google w 2019 r. Platforma ta jest całkowicie skoncentrowana na usłudze połączeń wideo, a jej głównym celem jest zaoferowanie nam niezbędnych narzędzi, aby móc wykonywać nasze połączenia bez żadnych problemów i niedogodności.

Z biegiem czasu ta aplikacja osiągnęła ważna renoma na rynku, dorównując innym wspaniałym opcjom połączeń wideo i usług wideokonferencji, takich jak Zoom czy FaceTime. Ta aplikacja spotkała się z doskonałym przyjęciem ze strony uniwersytetów i szkół, dzięki czemu stała się jedną z ulubionych aplikacji dla uczniów i nauczycieli.

Ale w pewnym momencie ma to swój odpowiedni powód. Wynika to z różnych opcji, które oferuje nam ta innowacyjna aplikacja, a także z jej zwinnej i prostej obsługi. Po rozpoczęciu sesji konta Google możemy korzystać z wielu zalet tej platformy do rozmów wideo i wideokonferencji.

Jedną z mocnych stron Google Meet jest możliwość dodania ponad 250 uczestników do wideokonferencji, chociaż oczywiście zależy to również od planów aplikacji. Inne ważne punkty to opcje udostępniania obrazów i dokumentów, oprócz możliwości kluczowania naszych rozmów wideo, aby uniknąć wszelkiego rodzaju intruzów.

mobilny człowiek

Jak mogę umieścić wirtualne tła ekranu w Google Meet?

Kolejną interesującą funkcją Google Meet jest możliwość aby móc zmienić tło naszego filmu podczas rozmowy wideo. Może to być bardzo pomocne, gdy musisz uchwycić jakiś rodzaj obrazu podczas wideokonferencji lub ważnego wydarzenia. Zostań i dowiedz się, jakie kroki musisz wykonać, aby przeprowadzić ten proces.

  • Po wejściu do aplikacji przejdziemy do opcji ustawień, rozdzielone ikoną z trzema kropkami znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu.
  • Po kliknięciu otworzy się lista, w ramach której wybierzemy pole do zmiany tła.
  • Będziemy mieć do wyboru różne fundusze, ale możemy dodać ten, który zechcemy, tak długo, jak długo Plik JPG lub PNG o rozmiarze 1920 x 1080.
  • Kiedy już będziemy mieć nasz obraz, będziemy musieli go tylko zaznaczyć i to będzie wszystko. Wrócimy do rozmowy wideo i będziemy mogli zobaczyć obraz w tle.