Skip to content

Jak odinstalować aplikację Google Meet z telefonu komórkowego? – Zwolnij miejsce

30 de listopad de 2021

Dziś jest wiele alternatyw jeśli chodzi o utrzymywanie kontaktu zarówno z naszymi współpracownikami, jak i z naszymi krewnymi, którzy są daleko od nas, a najlepszymi narzędziami do komunikowania się z nimi są platformy wideorozmów.

Jedną z najlepszych aplikacji do tego typu połączeń jest Google Meet. Dzięki tej aplikacji możesz komunikować się z kilkoma osobami jednocześnie pogoda, a co najważniejsze, rozmowy są długie. Następnie nauczymy Cię kilku rzeczy, które chciałbyś wiedzieć o tej wspaniałej aplikacji.

Dlaczego ta aplikacja jest na Twoim telefonie komórkowym bez jej zainstalowania?

Czasami, gdy kupujemy nowy telefon, jest on wyposażony w pewne aplikacje już zainstalowane, nawet jeśli ich nie szukaliśmy, jest to spowodowane systemem operacyjnym tego urządzenia. W większości przypadków, gdy Google Meet jest tam zainstalowane na telefonie, jest ponieważ ma system Android. Jeśli nie, być może kupujesz telefon z drugiej ręki, a poprzedni właściciel miał już zainstalowaną tę aplikację.

Jak Google Meet odinstalowuje telefon komórkowy?

Jeśli widzisz, że Twój telefon ma tę aplikację i nie jest to dla Ciebie potrzebne, musisz ją odinstalować. Ponieważ nauczymy Cię, jak wykonać ten proces z telefonu z systemem Android lub z telefonu z systemem iOS.

Gdy Twój telefon komórkowy to Android

Jeśli pójdziesz do odinstaluj Google Meet Na telefonie z Androidem najlepiej wykonać czynności, które możesz teraz zobaczyć:

  1. Najpierw odblokuj telefon i przejdź do menu aplikacji, tutaj wejdziesz do aplikacji „Ustawienia”.
  2. Teraz przesuń ekran do zdania o nazwie „Aplikacje”. Kiedy tam wejdziesz, zobaczysz również nazwę „Menedżera aplikacji” i nadasz mu odrobinę.
  3. Stąd zobaczysz listę ze wszystkimi aplikacjami zainstalowanymi na telefonie z Androidem, więc będziesz szukać i wchodzić do Google Meet.
  4. Tutaj będzie kilka opcji, a wśród tych przycisków zobaczysz jeden z napisem „Odinstaluj”, naciśnij go, a następnie zaakceptuj żądanie usunięcia wszystkich danych z aplikacji.

Następnie ten sam telefon idzie do skończyć proces kasowania każdy z danych powiązanych z tą aplikacją.

Jeśli masz urządzenie z systemem iOS

Odinstalowanie aplikacji z telefonu z systemem iOS jest znacznie łatwiejsze niż w przypadku innych telefonów. Tylko tutaj będziesz musiał odblokować swój telefon komórkowy i przejdź do listy aplikacji. Gdy zobaczysz ten o nazwie Google Meet, zostawisz go wciśnięty, pojawią się dwie opcje i naciśniesz tę, która mówi usuń aplikację. Następnie aplikacja zostanie całkowicie usunięta z telefonu komórkowego iPhone.

Co zrobić, jeśli nie możesz odinstalować aplikacji Google Meet z telefonu?

chłopiec używający telefonu komórkowego

Czasami po próbie odinstalowania aplikacji Google Meet nie jest ona usuwana i nadal znajduje się na Twoim urządzeniu. Ten problem wynika głównie z tego, że Google Meet jest aplikacja z zainstalowanym telefonem, więc możesz go usunąć tylko wtedy, gdy zrootujesz swój telefon komórkowy.

Ale istnieje również sposób na wyłączenie aplikacji, jeśli nie chcesz wykonywać całego procesu zrootowania telefonu komórkowego, a będzie to wyłączenie aplikacji. W ten sposób tylko plik APK zostanie zapisany w wewnętrznej pamięci telefonu, ale nie będzie go zakrywać ani używać Miejsce w pamięci RAM.

Aby wyłączyć aplikację Google Meet, musisz przejść do ustawień telefonu. Teraz wejdziesz do aplikacji, a następnie do menedżera aplikacji. Wśród aplikacji wejdziesz do Google Meet i klikniesz odinstaluj. Po wykonaniu tej czynności nowsze wersje aplikacji zostaną usunięte i pozostanie tylko baza. Następnie musisz ponownie nacisnąć przycisk, ale tym razem powie Dezaktywuj.

Po dezaktywacji aplikacji nie będzie ona już wyświetlana na liście dostępnych aplikacji w telefonie, ale też nie zostanie usunięta. Więc kiedy chcesz go użyć, będziesz miał tylko przejść do listy aplikacji i aktywuj go ponownie. Następnie zaktualizuje się do najnowszej wersji.

Jak ponownie zainstalować tę aplikację na urządzeniu mobilnym?

logo sklepu zabaw

Jeśli od jakiegoś czasu odinstalowałeś aplikację Google Meet, a teraz musisz z niej korzystać, możesz znaleźć ją zarówno na Androida, jak i iOS. To jest w Play Store i App Store, musisz tylko wpisz nazwę Google Meet w wyszukiwarce aplikacji, a następnie rozpoczniesz pobieranie. Następnie telefon zajmie się instalacją i będziesz mógł cieszyć się tą aplikacją do wideokonferencji.

dołącz do naszego kanału telegram