Skip to content

Jak zmienić kolor i styl mojej klawiatury iPhone’a? – Z aplikacjami i bez

1 de luty de 2022

Telefony to obecnie najczęściej używane przez ludzi urządzenia elektroniczne. Dzięki tym zespołom wiele osób jest na bieżąco rzeczy, które robią twoi przyjaciele i rodzina za pośrednictwem sieci społecznościowych i innymi sposobami.

Na tych telefonach komórkowych będziesz mógł używać klawiatury do wysyłania wiadomości do swoich kontaktów. Dlatego konieczne będzie, abyś wiedział, jak będziesz mógł dostosować swoją klawiaturę by było bardziej widoczne.

Jaka jest procedura przełączania trybu ciemnego na iPhone’a?

Jeden z najczęściej używane dostosowania w ostatnich latach w telefonach jest korzystanie z trybu ciemnego w systemie telefonicznym. Ten tryb jest znacznie bardziej efektowny niż tradycyjny tryb światła, który mają telefony iPhone. Ten tryb jest również bardzo przydatny do ochrony oczu, dzięki czemu będziesz mógł z niego korzystać bardzo często.

Ta funkcja jest bardzo łatwa do aktywacji na iPhoniew tym celu wystarczy wykonać następujące czynności.

  1. Weź telefon, odblokuj go i wejdź do menu aplikacji, tutaj otworzysz aplikację „Ustawienia”
  2. Tutaj otworzysz wybór „Jasność i wyświetlacz”
  3. W tej sekcji pojawią się dwa modele ekranów, musisz nacisnąć ten z napisem „Ciemny”, a ten tryb zostanie aktywowany.

Innym sposobem, w jaki możesz szybciej aktywować tryb ciemny, jest „Centrum sterowania”. Tutaj po prostu musisz dotknij ikony trybu ciemnego i zostanie aktywowany.

Za pomocą jakich aplikacji innych firm możesz zmienić kolor klawiatury?

Innym sposobem zmiany koloru klawiatury iPhone’a jest pobranie aplikacji innej firmy. Dzięki tym aplikacjom będziesz mógł dokonaj prawie każdej edycji na klawiaturze, mówiąc o kolorach i czcionkach, aby telefon był spersonalizowany do Twojego stylu.

FancyKey

Jest to aplikacja, która jest bardzo pobierana przez osoby, które lubią mieć swój telefon spersonalizowany w najlepszy sposób. Dzięki tej aplikacji będziesz mógł zmienić kolor i czcionkę klawiatury telefonu.

Będziesz mógł pobrać aplikację FancyKey ze sklepu z aplikacjami, który posiada Twój telefon. Następnie, po zainstalowaniu, możesz go otworzyć i rozpocząć wprowadzanie odpowiednich zmian w odniesieniu do klawiatury, na przykład opublikuj jedno ze swoich zdjęć na klawiaturze lub zmień styl liter, które widzisz na telefonie.

Klawiatura kolorowa: motywy i skórki

osoba pisząca na telefonie komórkowym

To kolejne narzędzie, które są dostępne do pobrania i edytuj klawiaturę telefonu. Jest to bardzo łatwe w użyciu, ponieważ po pobraniu i zainstalowaniu wystarczy go otworzyć, a tutaj zobaczysz opcje, które należy wykonać, aby rozpocząć edycję klawiatury.

Ta aplikacja oferuje szereg opcji tworzenia edycji, na przykład opcje kolorystyczne który ma już predefiniowane i dostosowywane skórki, których będziesz mógł używać na klawiaturze tyle razy, ile chcesz.

Jak ustawić klawiaturę jako domyślną na iPhonie?

Jak już wiesz, klawiatura Twojego telefonu odgrywa ważną rolę. Za pomocą tego narzędzia możesz pisać i wysyłać wiadomości do innych osób, a także przeszukiwać Internet. Ale to narzędzie, które możesz edytować według własnych upodobań by było bardziej widoczne.

Na iPhonie możesz bardzo łatwo i prosto dokonywać tego rodzaju edycji. Aby zmienić klawiaturę na stałe, wystarczy zacząć pisać wiadomość na telefonie komórkowym. Następnie na klawiaturze musisz długo nacisnąć ikonę szczęśliwej twarzy lub taką, która wygląda jak planeta. już później będziesz mógł wybrać klawiaturę że widzisz bardziej uderzający lub ten, który lubisz bardziej ze wszystkich klawiatur.

W telefonie będzie można również dodawać nowe klawiatury. Możesz to zrobić w ustawieniach iPhone’a, tam wpiszesz „Ogólne”, a następnie „Klawiatura”. Następnie wystarczy kliknąć „Klawiatura”, tutaj musisz kliknąć „Dodaj klawiaturę” i będziesz mógł wybierz klawiaturę, którą lubisz i że są dostępne.

dołącz do naszego kanału telegram