Skip to content

Jak zmienić kolejność stron w dokumencie PDF w programie Adobe Illustrator

15 de kwiecień de 2021

Codziennie potrzebujemy organizacji, nie tylko w naszym domu, ale w większości codziennych spraw, człowiek i społeczeństwo podlegają regułom i organizacjom do tego stopnia, że ​​nawet zrobić dokument niejednokrotnie potrzebujemy określonego zamówienia.

Uporządkowany dokument gwarantuje w jakiś sposób najlepsze zrozumienie informacji, kiedy uporządkujemy nasze dokumenty, w tym liczbę stron, możemy sprawić, że osoba, która go czyta, zobaczy, czego chce lub unikamy nawet gromadzenia niepotrzebnych informacji.

Wiele możliwości nie zawsze jesteśmy przed komputerem, nie mamy go pod ręką i musimy zobaczyć dokument. Z tego powodu możemy tworzyć i edytować dokumenty w programie Word za pomocą mojego telefonu komórkowego z systemem Android. W wielu przypadkach nasz telefon komórkowy może być bardzo pomocny.

Jednak w tym artykule wyjaśnimy jak zmienić kolejność stron w dokumencie PDF w programie Adobe Illustrator. Czytaj dalej i poznaj wszystkie szczegóły, które dla Ciebie mamy.

Jak wyeksportować plik PDF?

Dokumenty PDF to formaty, które pomagają nam w dokumentach cyfrowych, nie tylko w tekście, ale także w grafikach wektorowych lub mapach. W wielu przypadkach, jeśli jesteśmy w Internecie, musimy zapisywać informacje iw tym przypadku mogą być w tych formatach, możesz nawet zapisać i przekonwertować stronę internetową w formacie PDF w Google Chrome, dla tak wielu opcji możesz sobie pomóc do tego stopnia, że ​​będziesz mógł je wydrukować.

Aby utworzyć plik PDF, musisz kliknąć przycisk Microsoft Office, a następnie przejść do zapisywania jako i następnego kroku byłoby to kliknięcie w miejscu, w którym jest napisane PDF lub XPS. Podobnie na liście nazw plików umieść nazwę dokumentu, następnie na liście kliknij Zapisz jako typ i w łatwy i praktyczny sposób wybierz PDF.

W wielu witrynach internetowych wymagane są określone formaty. Dlatego tak ważne jest konwertować dokumenty do formatu PDF. Możemy również pomóc z programami, a te pliki są bardzo przydatne, na przykład możesz przesłać plik PDF do bloga Bloggera, aby pobrać go za darmo, blogi również mają platformę, w której dostajesz wiele różnych typów treści.

Dokument PDF w programie Adobe Illustrator

Dzięki wielu funkcjom możesz stworzyć wszystko w Adobe Illustrator, ten edytor pomaga nam w grafice wektorowej, rysunkach, dokumentach, a jeśli lubisz sztukę, możesz w ten sam sposób tworzyć wiele dzieł artystycznych.

Pierwsza rzecz, którą powinieneś zrobić mieć dokument PDF w programie Adobe Illustrator polega na uruchomieniu programu, przechodzimy do opcji plik i po otwarciu wybieramy żądany dokument, po jego wybraniu nadajemy mu nowy plik i zapisujemy jako, czyli tam wybieramy typ pliku.

wyeksportuj plik z programu Illustrator w formacie pdf

W tym programie otrzymujesz również narzędzia do rysowania dla większej łatwości, na które pozwala stwórz projekt według swoich potrzeb, używać go do pracy lub do innych celów. Podobnie możesz tworzyć kształty za pomocą narzędzi do tworzenia kształtów w programie Adobe Illustrator.

Jak zmienić kolejność stron w dokumencie PDF w programie Adobe Illustrator

Nie zawsze tylko z tekstem, który chcemy uporządkować strony, ale w kreatywnych obrazach możemy to również zrobić. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest mieć pod ręką zdjęcia, które chcesz zamówić i rozpowszechniasz go w wybranych przestrzeniach i kontynuujesz, aby zapisać plik jako i wygenerować dokument w formacie PDF.

Następnie w dokumencie każdy plik pozostanie z nazwą warstwy, którą masz w programie Adobe Illustrator, ale jeśli chcesz zmienić kolejność, musisz przesunąć pozycję. Mianowicie, idź w górę lub w dół w wybranej warstwie do żądanego miejsca, możesz przekazać ten z przykładem numer 2 do numeru 4. Później podajesz plik i zapisujesz jako i zapisujesz jako PDF. W ten sposób generowany jest zmodyfikowany dokument.

W ten sposób po otwarciu Twój dokument PDF zostanie już zmodyfikowany w kolejności stron. Naprawdę ważne jest to, co masz w obszarze roboczym, to znaczy nie ma znaczenia, jak to wygląda na ekranie, jeśli jest podzielone przez liczbę w obszarze roboczym w ten sposób zostanie zmodyfikowane, gdy zapiszesz dokument, będziesz mieć Twój inny wynik.