Skip to content

Jak w prosty sposób stworzyć lub stworzyć podręcznik tożsamości korporacyjnej w programie Illustrator lub PDF

20 de Maj de 2021

Kwestia biznesowa osiąga nowe szacunki przed pojawieniem się marketingu cyfrowego, który dzięki jego zastosowaniu i sztuczkom można sprzedawać więcej w biznesie, a zatem być zbudowanym sukcesem, a nie przypadkowym. Dzięki temu możemy powiedzieć, że plik Sukces i wielkość nie są czymś, co dryfujerozwój biznesu stał się bardzo żmudnym elementem badań i planowania.

Tak uciążliwe, że planowanie strategiczne w firmach staje się koniecznością, ale nic bardziej potrzebnego i niepokojącego niż kładzenie fundamentów pod to, co jest możliwe, co nie jest dozwolone, a także zostaw jasną wiadomość biznesową i jednocześnie przyciągają uwagę klienta. Wszystko to brzmi skomplikowanie, zwłaszcza jeśli mówi się, że musi znajdować się w tym samym czasie iw tej samej przestrzeni.

Uwzględnienie tego wszystkiego w jednym miejscu jest możliwe, ponieważ po to istnieje podręcznik identyfikacji wizualnej. Co będzie kluczowe i konieczne, czy to w dużej firmie, czy też w Twojej własnej marce osobistej. Jest wiele sposobów, aby to zmaterializować, ale zobaczmy, jak to zrobić w programie Illustrator lub PDF w łatwy sposób.

Co to jest podręcznik dotyczący tożsamości korporacyjnej i jak można to zrobić?

Jest podsumowany prostymi słowami będącymi listem przewodnim i wyjaśnieniem, gdzie będzie się odnosić i pokazać decydujące elementy firmy, nie tylko pokazuje logo, sieci, prezentację i inne. Obejmuje wyjaśnienie ograniczeń i wykorzystania, jakie może mieć marka lub wizerunek.

Ale jednocześnie jest atrakcyjnym elementem, który będzie syntetyzował bardziej efektowne i istotne elementy reklamy, i ujawniać problemy handlarzy w korporacji. Z tego powodu jest to zarówno oszczędność czasu, jak i solidna podstawa do eliminacji specyfikacji i ograniczeń użytkowania oraz ochrony firmy przed możliwym nadużyciem jej wizerunku lub produktu.

Jak widzimy, jest to bardzo ważny element i aby to zrobić lub stworzyć podręcznik identyfikacji wizualnej w programie Illustrator lub pdf, wystarczy znać jego składniki i zastosować je do gustu i kryteriów za pomocą programu Illustrator lub PDF, Można to zrobić w prosty sposób, ponieważ nie ma sztywnego i podniosłego formatu, ale jest konstrukcją osobistej wyobraźni, ale podlega ogólnikom.

Jak stworzyć podręcznik identyfikacji wizualnej w programie Illustrator lub PDF?

Proces jest niezwykle prosty, poza tym, że podlega ścisłym osobistym kryteriom twórcy, dlatego tradycyjna lista kroków nie ma zastosowania. Jednak w oparciu o nieuniknione komponenty Łatwe korzystanie z narzędzi programu Illustrator lub PDFi daj życie. Są to:

Logo– Być może już go masz lub można go łatwo utworzyć za pomocą programu Illustrator lub PDF. Do tego należy dołączyć model w kolorze szarym. Oprócz zatwierdzonego wariantu i szczegółów dotyczących rozmiaru i zastosowania, które firma ustanawia. W przypadku interfejsu programu Illustrator lub PDF jest to bardzo łatwe, więc nie będzie problemu.

artykuły papiernicze z firmowymi wzorami

Kolory firmowe: należy uwzględnić odcienie użyte w projekcie logo, a także kolory, które można zobaczyć w odniesieniu do tematu. Do tego polecamy gamę kolorów „pantone” jaką jest Illustrator jest szeroko dostępna. Dzięki temu wybrany kolor będzie taki sam, jak efekt końcowy podczas drukowania.

Typografia: Należy zaznaczyć, że styl i rozmiar są używane i zatwierdzone do użytku we wszystkich przyszłych prezentacjach. Z tego powodu bardziej odpowiednie są narzędzia typograficzne Illustrator lub PDF.

okular szczegóły i rozmiar reprodukcji: należy jasno określić maksymalny rozmiar, do jakiego można zminimalizować logo, a także pewne specjalne specyfikacje, aby zapewnić, że jakość nie zostanie utracona w przyszłości. Z tego powodu wykorzystywane są elementy takie jak Illustrator czy pdf, ponieważ ich stabilny interfejs i ostateczna definicja wizualna. Nie jest to tak łatwe do stracenia.

Nadużywanie: należy dołączyć sekcję, aby wyjaśnić szczegóły i przypadki, których nie można wykorzystać, co pozostawia się indywidualnej ocenie właściciela.

Korporacja w branży papierniczej: za pomocą narzędzi Illustrator lub PDF możesz i powinieneś utworzyć sekcję ze specyfikacjami i próbkami wykorzystania wizerunku lub logo firmy, w prezentacjach takich jak listy, koperty, okładki itp.