Skip to content

Jak zmienić język na hiszpański w Zoom? – Z mojego komputera lub telefonu komórkowego

20 de wrzesień de 2021

Dobra komunikacja jest fundamentalną częścią rozwoju naszego społeczeństwa, możliwość jasnego i zwięzłego komunikowania naszych pomysłów pozwala rozwijać świetne pomysły, które stają się niesamowitymi projektami.

Wraz z rozwojem ludzkości powstają nowe sposoby komunikowania się z naszą rodziną, przyjaciółmi lub współpracownikami.

Jedną z najbardziej innowacyjnych platform w tym zakresie była aplikacja Zoom, która: były odpowiedzialne za oferowanie nowego, wielofunkcyjnego środowiska to rewolucja w sposobie komunikowania się z ludźmi.

Ta niesamowita aplikacja działa jako pokój wideorozmów, z dołączonym czatem i możliwością aktywacji trybu galerii lub udostępnienia ekranu naszego komputera jako wideo na żywo z opcją „udostępniania ekranu”.

Zoom stał się inną opcją w różnych obszarach, począwszy od przydatnej aplikacji do organizowania konferencji biznesowych po symulowanie wirtualnych klas lub organizowanie i kontrolowanie spotkań między profesjonalistami w celu organizowania konferencji, wydarzeń naukowych itp.

Aby jednak w pełni go wykorzystać, musimy wiedzieć, jak go skonfigurować i w tym artykule Opiszemy małe wskazówki dotyczące jego użytkowania.

Dlaczego masz zainstalowaną wersję English Zoom, a nie wersję hiszpańską?

Zwykle, gdy korzystamy z tej aplikacji, możemy zdać sobie sprawę, że nie jest ona po hiszpańsku, co często jest spowodowane tym, że tak jest domyślny język lub w momencie jego instalacji, gdzie szybko mijamy okna i nie poświęcamy czasu na przeczytanie instrukcji, która domyślnie instaluje język angielski w aplikacji, ale nie martw się, w kolejnych tekstach wyjaśnimy, jak to rozwiązać.

Gdzie mogę zmienić język w internetowej wersji Zoom?

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy wolą korzystać z internetowej wersji Zoom i chcesz zmienić język aplikacji, wystarczy wykonać następujące czynności:

  • Najpierw musisz wejść na stronę internetową Zoom, a następnie przewinąć do dołu strony internetowej.
  • Pojawi się zestaw linków, a na prawo od nich znajdziemy kilka pól z opcjami, gdzie pierwszy będzie odpowiadał językowi.
  • Wreszcie, musimy wybrać język naszych preferencji i voila, strona zaktualizuje się automatycznie, a następnie pojawi się w wybranym języku.

Wyjaśnienie krok po kroku, jak zmienić język Zoom na PC

Jeśli wolisz zainstalować aplikację w systemie Windows, aby móc korzystać z Zoom z komputera, ale jest w języku angielskim, wystarczy wykonać następujące kroki, aby to rozwiązać:

  • Znajdź nas w pasek zadań Okna. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę Zoom na pasku powiadomień.
  • Następnie musisz przesunąć kursor do opcji „Zmień język” i wybierz jedną z naszych preferencji.
  • Zoom uruchomi się ponownie i zmusi nas do ponownego zalogowania. Kiedy to zrobisz, możemy cieszyć się aplikacją w nowym języku.

Jak zmienić język w Zoom z MAC?

jak zmienić język w powiększeniu

Z drugiej strony, dla użytkowników, którzy są z MAC i chcą zmienić język, powinni postępować zgodnie z następującymi instrukcjami:

  • Znajdź nas w pasek zadań i kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę Zoom. Umieszczamy kursor na opcji „Zmiana języka”.
  • Na koniec wybieramy preferowany język aplikacji i potwierdzamy wybór. Gdy ponownie uruchomisz sekcję, zostanie ona rozwiązana.

Zmień język Zoom na hiszpański na swoim urządzeniu

Może się również zdarzyć, że aplikacja mobilna jest domyślnie w języku angielskim i chcemy to zmienić, w tym celu zostaną przedstawione następujące przypadki:

Android

W przypadku Androida język, w którym będzie prezentowana aplikacja Zoom, będzie bezpośrednio powiązany z językiem naszego systemu operacyjnego, więc aby zmienić język, będziemy musieli zmienić język naszego telefonu wykonując następujące czynności:

Otwórz Ustawienia na swoim urządzeniu z Androidem. naciskać Idiom i później Wprowadzanie tekstu. Wybierz nowy język. Zoom automatycznie użyje nowego języka.

iPhone

W przypadku iOS będzie przedstawiać ten sam przypadek Androida, więc zmiana będzie musiała zostać dokonana w systemie operacyjnym wykonując następujące czynności:

Otwórz Ustawienia na swoim urządzeniu z systemem iOS. Przewiń i naciśnij Ogólne. Przewiń i naciśnij Język i region. Naciśnij iPhone / iPad Język. Wybierz żądany język. Kliknij Gotowe.

Jakie języki są dostępne w Zoom do wyboru?

zmień język powiększenia na hiszpański

Zoom posiada szeroki wybór języków dla naszego urządzenia, wśród których znajdują się: chiński (uproszczony i tradycyjny), angielski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, koreański, portugalski, rosyjski, hiszpański i wietnamski.

Wpis Jak zmienić język na hiszpański w Zoom? – Z mojego komputera lub telefonu komórkowego został opublikowany po raz pierwszy w Look How It Is Made.