Skip to content

Jak zmienić język mobilny Call of Duty na hiszpański na moim telefonie z Androidem lub iOS Szybko i łatwo

19 de Maj de 2021

Bez wątpienia gra na urządzenia mobilne znana jako Telefon komórkowy Call of Duty udało się odnieść całkowity sukces od czasu premiery, z pewną ilością grafiki bardzo podobne do tych z ich wersji konsolowychoraz doskonałą rozgrywkę i sterowanie dla wygody użytkowników i graczy, którzy zdecydują się pobrać tę wspaniałą grę na swoje urządzenie z Androidem lub iPhone’em.

Call Of Duty Mobile to jedna z odsłon firmy Activision stworzonych po to, by móc w nie grać z naszego smartfona, to także gra gatunek akcji i typ strzelanki która od czasu premiery przyciągnęła uwagę sporej liczby wiernych serii Call Of Duty osób i graczy, tylko w pierwszym miesiącu po premierze osiągnęła ponad 148 mln pobrań, generując tym samym ok. 54 miliony dolarów przychodu.

Wersja Call Of Duty również na urządzenia mobilne Ma różne opcje, które możesz modyfikować aby gra wyglądała lepiej i miała wysokiej jakości grafikę, abyś mógł grać i poprawić swoje wrażenia podczas grania online ze smartfona.

Popraw swoje doświadczenia online podczas grania w Call Of Duty Mobile

Istnieje wiele metod, aby to osiągnąć poprawić wrażenia online podczas gry Call Of Duty Mobile z telefonu, a także możesz raz na zawsze usunąć opóźnienie, aby uniknąć tych desperackich chwil, w których ekran utknie w środku gry.

Najbardziej zalecane jest mają średnią jakość gry Jeśli twój telefon ma średni lub niski zasięg i podobnie możesz również skonfigurować inne parametry gry, takie jak cienie i tekstury tego samego, aby uniknąć opóźnień spowodowanych brakiem wydajności, kolejna rzecz, którą możesz zrobić. Ma to na celu zwolnienie miejsca w pamięci wewnętrznej telefonu, aby zapobiec przeciążeniu urządzenia.

Pamiętaj, że wydajność gry podczas gry online zależy również od połączenia internetowego, do którego jesteś podłączony, upewnij się, że wystarczy, aby móc zagraj w grę online w czasie rzeczywistym.

Kolejną wadą, którą zauważa większość graczy i użytkowników rozpoczynających grę w Call Of Duty Mobile, jest fakt, że nie wiedzą jak zmienić język gry, który zwykle można znaleźć w języku angielskim, co utrudnia graczom zrozumienie w 100% wszystkich wskazań gry i opcji w jej menu i interfejsie.

Jeśli tak jest w Twoim przypadku, nie martw się, ponieważ zmiana języka w Call Of Duty Mobile to nic wielkiego, wtedy Cię nauczymy jak zmienić język Call Of Duty Mobile na hiszpański na urządzeniu z Androidem ORAZ iOS.

menu call of duty

Jak łatwo i szybko zmienić język Call of Duty Mobile na hiszpański na moim telefonie z Androidem lub iOS

Aby móc zmienić język Call Of Duty Mobile, upewnij się, że masz aplikację zaktualizowany do najnowszej wersjiMożesz to zrobić bezpośrednio z oficjalnego sklepu Google Play, wyszukując aplikację, a następnie naciskając przycisk aktualizacji, a następnie wykonaj następujące kroki, aby zmienić język Call Of Duty Mobile:

Zmień język na hiszpański w Call Of Duty Mobile

  1. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest otwarcie aplikacji na urządzeniu z Androidem lub iOS
  2. Zaloguj się za pomocą swojego Konto Activision aby uzyskać dostęp do początkowego menu gry
  3. Po wejściu do menu startowego gry będziesz musiał nacisnąć przycisk ustawień znajdujący się u góry ekranu
  4. W sekcji ustawień kliknij opcję „Języki”
  5. W tej sekcji będziesz mógł znaleźć wszystkie języki dostępne do zmiany w grze Call Of Duty Mobile, takie jak francuski, włoski, arabski, angielski i hiszpański, w tym przypadku będziesz musiał wybrać tę ostatnią opcję
  6. Naciskając na język „Hiszpański” gra zaktualizuje się automatycznie, aby zmienić wszystkie ustawienia i teksty na język hiszpański
  7. I gotowy! Teraz będziesz mógł w pełni cieszyć się i rozumieć dowolny tekst i wskazania podczas grania w Call Of Duty Mobile na urządzeniu z systemem Android lub iOS. Mamy nadzieję, że te informacje były dla Ciebie bardzo pomocne