Skip to content

Jak aktywować lub dezaktywować mikrofon w Call Of Duty Mobile, jeśli nie pojawia się na Androidzie lub iPhonie

19 de Maj de 2021

Od czasu nadejścia pandemii nasze procedury uległy bardzo szczególnej zmianie. Dzieje się tak, ponieważ spędzamy teraz około 50% więcej czasu w domu niż wcześniej. To można się tego tylko spodziewać Przed wszystkimi środkami dystansowania, które wszyscy musimy podjąć.

Co wiele osób porzuciło studia lub z pracy często mają dużo wolnego czasu. W tych chwilach wolnego czasu ludzie poświęcili się bardzo specyficznemu sektorowi, jakim jest branża gier wideo. Jeśli jesteś osobą, która właśnie pobrała Call of Duty Mobile i chcesz poznać ważne informacje na temat gry lub sposobu korzystania z mikrofonu w grze, mamy odpowiedzi na Twoje pytania.

Do czego służy mikrofon w Call of Duty Mobile?

Jak widać, CODM to gra oparta na wojnie. Dzieje się tak, ponieważ jest to strzelanka z perspektywy pierwszej osoby i musisz używać broni, aby móc to zrobić przetrwaj wśród swoich wrogów. Aby wygrać, będziesz potrzebować nie tylko najlepszej broni, ale także szeregu umiejętności, które wyróżnią Cię na tle innych graczy. Wiele osób ma metody, które pozwalają im grać w CoD Mobile również z wysoką grafiką.

Podobnie widzimy, że w CoD Mobile są też pojedynki drużynowe. Oznacza to, że istnieje grupa członków, którzy muszą walczyć razem, aby pokonać swoich przeciwników, bez walki między sobą. Dlatego twórcy gry udostępnili miejsce na czat głosowy podczas gier z członkami drużyny.

Kiedy zaczniesz komunikować sięTwój zespół może mieć lepsze pojęcie o tym, co dzieje się wokół Ciebie, a tym samym skuteczniej Ci pomagać. Wiele osób gra w gry na swoich telefonach ze znajomymi, jednak niektóre telefony nie mogą uruchomić tej gry. Nie zostawiaj w tyle, ponieważ istnieje rozwiązanie na wypadek, gdy CoD Mobile nie jest kompatybilny z Twoim telefonem.

W którym to przypadku nie możesz grać w Call of Duty na swoim telefonie, możesz zrobić tak, jak wiele innych osób, które uciekają się do pobierania CoDM na PC, ponieważ gra może działać poprawnie na ich komputerach.

Jak aktywować mikrofon w Call of Duty Mobile?

Osiąga się to, będąc najpierw w lobby samej gry. Jeśli nasi przyjaciele tam są, możemy stwierdzić, że rozmawiają, ponieważ obok ich nazwisk jest widoczny mały głośnik za każdym razem, gdy zabrzmi Twój głos. W przypadku, gdy głos twoich znajomych nie brzmi, powinieneś wiedzieć, że jesteś całkowicie odłączony od czatu głosowego.

Czat głosowy pozwala skoordynować strategię z drużyną, aby szybko pokonać wroga. Aby go aktywować, musisz wejść do pomieszczenia. Kiedy zobaczysz swoją postać, zobaczysz, że w prawym górnym rogu znajdują się przyciski, które wyglądają jak mikrofon i głośnik. Te odpowiadają kontrolkom czatu głosowego.

Jeśli są ciemne i wydają się mieć linię, która je przecina, oznacza to, że są wyłączone i dlatego nie możesz słyszeć ani mówić do swojego sprzętu. Aby to poprawić wystarczy je nacisnąć tak, aby przycisk się zaświecił. Oznacza to, że są aktywni i będziesz mógł usłyszeć swoich kolegów, a także ich Ciebie.

Ta opcja powoduje, że CoD zużywa nieco więcej megabajtów na uruchomienie. Dlatego ludzie zawsze szukają sposobów oszczędzania baterii w CoD Mobile. Jednak, bardzo częsty błąd jest wtedy, gdy nie pozwala na połączenie z siecią komórkową. Mimo to rozwiązanie jest bardzo proste.

Call of Duty znaków

Czy mogę go dezaktywować bez wchodzenia do gry?

To jest poprawne. Oznacza to, że nie otrzymujemy już powiadomienia, które wskazuje, że gra używa mikrofonu i dlatego wygląda na to, że nas szpiegują. Do tego będziesz potrzebować opuść pasek powiadomień telefonu komórkowego i wybierz opcję, która ma koło zębate lub koło zębate, które przeniesie Cię do ustawień.

Następnie powinieneś poszukać sekcji Aplikacje i powiadomienia. Po jego naciśnięciu zostaną wyświetlone wszystkie aplikacje telefonu i trzeba będzie wyszukać aplikację CoD Mobile. Kiedy ją naciskasz najpierw zobaczysz sekcję uprawnień. Musisz odebrać uprawnienia do używania mikrofonu.