Skip to content

Jak przyspieszyć Call Of Duty bez opóźnień i z maksymalną grafiką?

21 de listopad de 2021

Jak już wiemy, Call Of Duty to jedna z najlepszych gier w stylu Shooter, jednak wiele razy prezentuje lag, a jeśli chcesz zagrać na komputerze lub telefonie komórkowym, z maksymalną grafiką i bez lagów, tutaj powiemy Ci kilka wskazówek, do których możesz się zastosować przyspieszyć tę grę i dzięki temu mieć lepsze wrażenia.

Co należy zrobić, aby zwolnić miejsce w Call Of Duty i uzyskać lepszą wydajność?

Aby zwolnić miejsce w grze Call of Duty i uzyskać lepszą wydajność, będziesz musiał postępować zgodnie z kilkoma wskazówkami, a tutaj powiemy Ci, czym one są:

Miej swoje klatki na sekundę

W grze Call of Duty na telefony znajdziesz opcję, która pozwala wymusić lub zatrzymać wykonanie określonej liczby klatek na sekundę.

Następnie, aby uzyskać lepszą wydajność gry Zalecamy aktywację tej funkcji, rób to tylko wtedy, gdy masz telefon z wyższej lub średniej półki w taki sam sposób jak z komputerem, ponieważ jeśli Twój telefon PC jest trochę starszy, będziesz musiał ustawić tę funkcję na minimum, aby ta forma nie ucierpiała na Twoim procesorze.

Popraw swoje cienie i tekstury

Poza opcją, którą właśnie wymieniliśmy, również polecamy wyłącz jakość cieni i piłokształtnych co jest spowodowane teksturami gry, ponieważ dzięki temu Call of Duty będzie działać lepiej.

A jeśli Twój telefon jest ze średniej półki, ta opcja będzie bardzo pomocna, ponieważ możesz zobaczyć, jak wzrośnie szybkość FPS. To, podobnie jak inne ustawienia, które wpływają na grafikę gry, po ich aktywacji będzie sugerować, że procesor i GPU telefonu mają większe obciążenie.

Należy zauważyć, że wielokrotnie pamięć naszego telefonu komórkowego jest bardzo zapełniona i jest to duży problem, ponieważ może to wpływać na działanie tych aplikacji, które są bardziej wymagające.

Im więcej aplikacji, zdjęć lub filmów masz w telefonie, tym trudniej będzie znaleźć rejestr, dlatego w sekcji Zobacz, jak to się robi, zalecamy zwolnienie miejsca w telefonie osobistym .

Jak zoptymalizować szybkość i grafikę w Call Of Duty z komputera?

Aby zoptymalizować szybkość i grafikę gry Call of Duty za pośrednictwem komputera, zalecamy następujące sugestie.

Obniż jego jakość do minimum i popraw jego czułość

Jednym ze sposobów optymalizacji Call of Duty jest obniżenie jego jakości obrazu lub zwane również detalami graficznymi.

  1. Ale do tego przede wszystkim musisz mieć zainstalowaną grę na swoim komputerze, ponieważ jeśli zrobisz to w wersji online, nie pozwoli ci na wprowadzenie tych zmian, ponieważ tutaj ważne jest to, że Twoje połączenie internetowe jest dobre i stabilne, skoro jeśli nie, to gra lagea.
  2. Zaczniemy od przejścia do sekcji ustawień gier wideo.
  3. Już w ustawieniach widać podmenu, w którym można skonfigurować różne sektory gry, w tym ustawienia ekranu, ustawienia dźwięku, skonfigurować sterowanie, a nawet przeczytać napisy końcowe.
  4. Zlokalizujemy się w sekcji ustawień ekranu, tam musisz wybrać opcję, która mówi o rozdzielczości ekranu, w ten sposób zmniejszy się rozdzielczość pozwalająca gra działa bez forsowania procesora dając w ten sposób szybsze doświadczenie.

gra w stylu strzelanki

Aby poprawić czułość gry wideo, trzeba przejść do ustawień, tam należy kliknąć opcję poziom szczegółowości, domyślnie wysoki, należy ustawić bardzo niski, w ten sposób czułość będzie znacznie lepsza, co pozwoli nam uzyskać lepszą wydajność w grze. Dzięki temu karta graficzna będzie działała mniej wymuszona.

Aktywuj tryb gry

Jeśli Twój komputer osobisty ma zainstalowany tryb gry, zalecamy aktywację tego, ponieważ dzięki temu gra będzie miała lepszą wydajność, a jeśli Twój komputer jej nie ma, nie martw się, możesz pobrać ją z Internetu, a w ten sposób komputer skupi całą swoją moc silnika na gra wideo, ponieważ zignoruje inne programy, takie jak przeglądarki, programy biurowe systemu Windows, takie jak Microsoft Office i inne.

dołącz do naszego kanału telegram