Skip to content

Jak zmienić hasło Tinder i odzyskać dostęp do mojego konta

3 de kwiecień de 2021

Tinder to bardzo rozpoznawalna aplikacja jeden z ulubionych użytkowników, jeśli chodzi o flirtowanie a ten nie tylko pozwala ci flirtować; poznaj ludzi z dowolnego miejsca na świecie, dzięki czemu będziesz mieć więcej przyjaciół.

Niektórzy użytkownicy przestają go używać na jakiś czas, a kiedy chcą go ponownie, nie robią tego mogą wejść Ponieważ zapomną hasła i utracą dostęp, aby zmienić hasło i odzyskać dostęp, wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Należy zauważyć, że aby wykonać ten proces, musisz mieć sieć internetową.

Jak zmienić hasło do Tindera?

Należy wspomnieć, że ta aplikacja jest używana we wszystkich miejsca na świecie, w nim możesz porozmawiać z tymi osobami i dopasować, jeśli chcesz zmienić to samo hasło, zapewniamy Ci różne opcje, które pomogą Ci to osiągnąć bez problemu.

Pierwszy sposób to: Zmień hasło z komputera; przejdź do przeglądarki, zaloguj się na oficjalnej stronie Tindera, a następnie przejdź do swojego profilu, w lewym górnym rogu naciśnij „Ustawienia konta” raz tutaj zmień lub zaktualizuj swój numer telefonu, w ten sposób zmieniasz hasło do logowania.

Jeśli chcesz zmienić hasło z twojego Aplikacja mobilnaMusisz tylko upewnić się, że masz pobraną aplikację na swoje urządzenie, zalogować się i przejść do sekcji ustawień konta, w ten sposób zmień lub zaktualizuj swój numer telefonu naciskając „Numer telefonu”, a następnie kliknij „Aktualizuj mój telefon numer.”

Ta procedura jest łatwa i szybka, nie powinna zająć prawie żadnego czasu. Dzięki temu możemy dają większe bezpieczeństwona wypadek, gdyby nasze hasło było bardzo stare. Zawsze dobrze jest odświeżyć te środki bezpieczeństwa.

Jak odzyskać dostęp do swojego konta?

Możesz utracić dostęp do tej aplikacji z różnych powodów, damy Ci różne rozwiązania dla Twojej sprawy. Aby odzyskać konto Tinder za pośrednictwem komputeraWystarczy odszukać stronę, kliknąć na „Zaloguj się”, tutaj pojawi się okienko z dwiema opcjami „Zaloguj się telefonem”, jeśli Twój numer telefonu komórkowego jest aktywny, powiązany z Twoim kontem, wybierz tę opcję, wprowadź swój numer i zweryfikuj go za pomocą kodu, który otrzymasz SMS-em.

Druga opcja, która się pojawi, to „Zaloguj się przez facebook”Wybierając tę ​​opcję aplikacja przekieruje Cię na stronę na Facebooku, naciskamy jedynie na ważność uprawnienia dostępu. Podobnie, aby zrobić to z telefonu komórkowego, wystarczy pobrać aplikację i wybrać jedną z wyżej wymienionych opcji.

Jeśli chcesz odzyskać dostęp do aplikacji, będziesz musiał przejść do skrzynki do tego przeznaczonej, musisz wyszukać „Rozwiązanie startowe”, Następnie będziesz musiał podać adres, który możesz wprowadzić, aby odzyskać dostęp.

W ten sposób będziesz mógł zmienić zarówno nazwę użytkownika, jak i hasło. Może się zdarzyć, że aplikacja potrzebuje innego sposobu Potwierdź swoją tożsamość, Podczas rejestracji powinieneś wybrać inne metody bezpieczeństwa, jeśli je pamiętasz, nie będziesz miał większych problemów.

Zalecenia dotyczące odzyskania lub zmiany konta Tinder

Ciągła zmiana haseł na Tinderze jest naprawdę przydatna i dobra, musisz ponosić wielką odpowiedzialność, ponieważ ta aplikacja jest o wszystko udostępniać swoje dane Wspólnie z innymi osobami spróbuj zapisać swoje hasła, aby mieć dostęp do tych ważnych informacji.

konto tinder

Podobnie jak możesz zmienić swoje hasło, ta aplikacja umożliwia również zmianę nazwy użytkownika, musimy również wspomnieć, że jeśli usuniesz swoje konto na stałe, będzie to nie można go odzyskaćbez względu na to, czego spróbujesz, nie będziesz już w stanie; jedynym rozwiązaniem będzie otwarcie nowego konta.

Jeśli nadal masz problemy z dostępem do konta lub masz pytania, możesz się z nim skontaktować oficjalne wsparcie Tindera, przejdź do adresu URL pomocy technicznej (https://www.help.tinder.com/hc/es-es/requests/new).

Pojawi się strona, na której należy kliknąć puste pole, na którym jest napisane: „W czym możemy Ci pomóc?” wybierz „Problemy podczas logowania”, a następnie wybierz „Nie mogę zweryfikować swojego adresu e-mail lub numeru telefonu”, wypełnij formularz, kliknij „Wyślij” i poczekaj na odpowiedź, którą udzieli Ci Tinder.

dołącz do naszego kanału telegram