Skip to content

Jak zmienić czcionkę w telefonie komórkowym Huawei lub Honor – Zmień typ i rozmiar czcionki

17 de styczeń de 2022

Zaledwie kilka dni temu obudziliśmy się na wiadomość, że chińska firma mobilna Huawei stała się największa liczba urządzeń została sprzedana w Hiszpanii w ostatnim okresie, wyprzedzając po raz pierwszy w historii Samsunga, historycznego lidera w tym segmencie.

W każdym razie doskonale wiemy, że Huawei posiada wiele ciekawych urządzeń, który jest sprzedawany w milionach, i dlatego nie jest przypadkiem, że wielu chce wiedzieć, jak je wykorzystać.

W ostatnim czasie niejednokrotnie byliśmy pytani, na przykład, jakie są możliwości zmienić czcionki lub litery naszego Huawei, coś, co tak naprawdę wcale nie jest skomplikowane, chociaż istnieje szereg warunków wstępnych, które będziemy musieli spełnić w tym zakresie.

Jeśli chodzi o smartfony opracowane przez Huawei, warto wiedzieć, że istnieje wiele opcji personalizacji urządzeń mobilnych, np. możliwość zmiany dźwięków powiadomień, czy też możliwość w tym przypadku zmiany czcionki urządzenia i sposobu, w jaki zawsze będzie łatwe i szybkie, o ile spełnisz szereg wymagań.

Cóż, na pewno będziesz chciał wiedzieć, jakie są konkretne wymagania, aby móc zmienić litery w telefonie Huawei, a pierwszy z nich Ma to związek z wersją systemu operacyjnego., ale nie z samego Androida, ale z warstwy dostosowywania, która musi być EMUI 4.0 lub nowsza.

Jeśli Twój telefon Huawei go ma, drugie wymaganie jest bezpośrednio związane z mieć Huawei wprowadzony na rynek w ciągu ostatnich dwóch lat, ponieważ w tym przypadku przynajmniej nie wymagamy roota ani niczego.

Jak wszyscy wiemy, większość użytkowników, którzy mają starego i nowego huawei, z drugiej strony poszukuje nowych czcionek lub liter, które mogą zaspokoić ich potrzeby w zakresie personalizacji telefonu komórkowego, użytkownicy, którzy przeszli na nowszy system operacyjny, taki jak marshmallow, stracili dużo możliwości zmiany czcionek, takich jak między innymi huawei Mate 7.

Dla wszystkich tych, którzy desperacko będą szukać łatwej metody, która jest również szybka, aby zmienić swoje czcionki, ten mały samouczek nadszedł, który ich zadowoli. Wyjaśnimy krok po kroku jak zmienić czcionkę huawei.

Jak zmienić czcionkę telefonu komórkowego Huawei.

Minimalne wymagania:

  • EMUI 4.0 lub nowszy
  • Nie trzeba być użytkownikiem ROOT.

Proces

jeden. Pobierz aplikację Edytor motywów EMUI przez Sklep Play

2. Jest to aplikacja, która ma wiele czcionek uporządkowanych wewnętrznie, ale jeśli chcesz pobrać czcionki możesz to również zrobić i mają rozszerzenie „TTF” a następnie muszą zostać skopiowane do pamięci wewnętrznej urządzenia, aby mogły zostać rozpoznane przez daną aplikację.

3. Możesz też pobierz kilka motywów a te również mają swoje rozszerzenie i jest to „Hwt”, motywy mogą być całkowicie do wyboru.

4. Teraz powinieneś otworzyć edytor motywów i dotknąć Przeglądaj, aby wybrać pobrany motyw.

5. Teraz po wybraniu motywu musisz Kliknij Start, a na następnym ekranie musisz dotknąć Źródła, wybierz dowolną z dostępnych czcionek wewnętrznych, które zostały ostatnio pobrane, a następnie zapisz wszystko, co wybrałeś, aby była domyślna i można ją było łatwo wybrać później.

6. Wybierasz motyw, który właśnie stworzyliśmy i to wszystko. To jest to, jeśli masz jakiś problem z krokami możesz je przeczytać ponownie i zrozumiesz doskonale normalnie, że nie jest to naprawdę skomplikowane.

Więcej szczegółów! Zmiana czcionki i rozmiaru na Huawei lub Honor

wschód jest to procedura stosowana w wielu Huawei Na przykład modele takie jak y5, y530, ponieważ zawsze rozumiemy, że procedura może być myląca, ale tak naprawdę nie ma żadnych strat i jest bardzo prosta, jeśli kroki są wykonywane prawidłowo.

Możesz jednak ponownie przeczytać kroki lub napisać komentarz poniżej, a my z przyjemnością Ci pomożemy, mamy nadzieję, że będziesz w stanie rozwiązać swój problem z dostosowaniem urządzenia.

Cóż, masz teraz swoje urządzenie mobilne Huawei z EMUI 4.0 lub nowszym, a następną rzeczą, którą powinieneś zrobić, to pobierz aplikację EMUI Theme Editor.

Szczególnie polecamy tę aplikację, ponieważ znajdziesz w niej różne czcionki, które możesz pobrać według własnych upodobań, chociaż zawsze muszą mieć rozszerzenie „.ttf”i będą musiały zostać skopiowane do pamięci urządzenia.

huawi mobile enui

Następnie musisz wiedzieć, że jeśli będziesz chodzić po Internecie, znajdziesz ogromną liczbę czcionek dla swojego urządzenia mobilnego Huawei i możesz je pobrać lub jeśli już zrootowałeś telefon, skopiuj je bezpośrednio na urządzenie Karta SD, coś, co jest również niezwykle proste.

Oczywiście, jeśli pobierasz źródła inne niż wspomniana wcześniej aplikacja, musisz o tym pamiętać format musi być .hwt. Po wykonaniu tych kroków możesz otworzyć edytor motywów, a w oknie Przeglądaj zacznij wybierać te, które najbardziej Ci się podobają.

Po wykonaniu wszystkich poprzednich kroków następną rzeczą, którą musisz zrobić, to przejść bezpośrednio do przycisku Start, który pozwoli ci kliknij Czcionki/Czcionki. Dzięki temu krok po kroku będziesz mógł wybrać dowolną z wewnętrznych czcionek lub liter, które ostatnio pobrałeś.

Następnie możesz również zapisać dany motyw, aby wybrać go ponownie w dowolnym momencie. Zmiana czcionki w urządzeniach Huawei jest tak łatwa, że ​​zrobisz to nawet kilka razy dziennie.

Teraz nie jest to jedyna metoda zmiany liter, możesz również spróbować zainstalować program uruchamiający dla swojego Huawei, w tym przypadku zmieni nie tylko litery, ale także pełną estetykę telefonu komórkowego, więc wybrana metoda będzie wybierz, zmień tylko litery lub czcionki w telefonie komórkowym lub zmień całą jego wewnętrzną obsługę.

Należy pamiętać, że ten samouczek, którego nauczyliśmy, jest w pełni użyteczny w zdecydowanej większości obecnych urządzeń mobilnych Huawei, wśród których urządzenia się wyróżniają. Huawei Y5, Huawei Y530, Huawei Y330, Huawei P8 Lite, Huawei y360, Huawei Y625 lub jakikolwiek inny.

Wspomnieliśmy tutaj tylko o kilku, ale krok po kroku zadziała również w przypadku wkrótce wprowadzonych na rynek Huawei P9, Huawei Mate 9 lub Huawei P10. Czy udało Ci się zmienić litery swojego telefonu komórkowego Huawei za pomocą tego krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram