Skip to content

Jak włożyć zewnętrzną kartę SD do MotoG5 i G5 plus Jakie pamięci obsługuje i jaka jest maksymalna pojemność?

3 de kwiecień de 2022

Niewątpliwie, gdybyśmy w tym czasie musieli polecam dobry telefon dla większości użytkowników Moto G5 byłby jedną z dwóch lub trzech najlepszych opcji do rozważenia, jeśli nie najlepszą.

Prawda jest taka, że ​​w tym przypadku, biorąc pod uwagę, że prawdopodobnie wielu z tych, którzy nas czytają, ma już swoją Moto G5, chcemy idź trochę dalej.

Jakie są najlepsze cechy Moto G5 i Moto G5 Plus?

Jeśli nie kupiłeś jednego z tych urządzeń, prawdopodobnie zastanawiasz się, jakie funkcje ma każde z nich i jak najlepiej je wykorzystać? Cóż, nie martw się więcej, oto idziemy Podaj wszystkie potrzebne informacje.

Moto G5 i Moto G5 Plus mają bardziej podobny wygląd do Moto G4, a wielką niespodzianką jest to, że nawet Moto G5 Posiada czytnik linii papilarnych.

Poza tym ten czytnik linii papilarnych nie byłby teraz kwadratowy, jak jego poprzednik, ale znacznie bardziej owalny, co też jest dobre. Nie jest jednak jasne, czy tym razem będzie działał również jako przycisk Start, czy będzie kontynuowany za pomocą wirtualnych przyciskówna ekranie.

Z tyłu moduł aparatu jest bardzo podobny do tego, który firma zintegrowała z Moto Z, z projekt koła integruje nie tylko aparat, ale także lampę błyskową.

Ponadto, podczas gdy Moto G5 Plus miałby ściętą krawędź z tyłu, Moto G5 nie, więc wygląda jak trochę bardziej zakrzywionyale grubszy.

Jak wybrać kartę Micro SD?

Karty pamięci Micro SD są bardzo łatwe do zdobycia wszędzie tam, gdzie sprzedają akcesoria do telefonów komórkowych. Ale zanim ją kupisz, powinieneś wiedzieć o najlepszych opcjach kart SD, aby nie marnować pieniędzy.

W szczególności w tym artykule chcemy porozmawiać o tym, co uważamy za najlepsze karty microSD dla Moto G5, te, które najbardziej mogą skorzystać kiedy umieścimy je na tym urządzeniu.

W związku z tym, pokażemy Ci 3 karty microSD idealny do Motorola Moto G5 i Moto G5 Plus, które z pewnością pomogą Ci rozszerzyć pamięć masową.

Chociaż wiadomo, że karty SD są opcją mieć dodatkową pamięć na naszych urządzeniach, więc bardzo dobrą opcją jest zaoszczędzenie pojemności telefonu komórkowego na aplikacje i wykorzystanie pamięci SD do zapisywania zdjęć i filmów. Pomoże to Twojemu telefonowi komórkowemu nie zwalniać.

Pamiętaj w tym sensie, że Moto G5 ma dwie wersje Pamięć wewnętrznaodpowiednio 16 GB i 32 GB, a po pewnym czasie możesz potrzebować trochę więcej miejsca.

Dlatego wystarczy skorzystać z gniazda microSD, kup dobrą kartę, i zacznij cieszyć się maksymalną przestrzenią 128 GB, jaką może Ci zaoferować ten sprzęt.

rozpoznaje zapisywanie plików zdjęć

Jakie są najlepsze karty microSD do Moto G5?

Karta SanDisk Ultra 128 GB pierwszego wyboru zna swoje funkcje.

SanDisk to jedna z najbardziej znanych firm na świecie, jeśli chodzi o karty microSD, i w tym konkretnym przypadku musimy podkreślić przede wszystkim SanDisk Ultra 128 GBkarta microSD klasy 10.

kto jest właścicielem? gwarancja do 10 lat, który oferuje ponadprzeciętne prędkości przesyłania plików. Jego koszt to około 55 euro.

Druga opcja Samsung EVO 128 GB i jego najlepsze właściwości fizyczne

Podobną alternatywą, zarówno pod względem pojemności, jak i ceny, bo kosztuje około 50 euro, jest karta Samsung EVO 128 GBwięc jeśli nie otrzymasz poprzedniego, równie dobrze możesz wybrać ten.

Znajdziemy kartę microSD, klasy 10, podobnie jak poprzednia. Jeśli chcesz mieć dobre doświadczenia Jako użytkownik jesteśmy pewni, że ta opcja będzie dla Ciebie satysfakcjonująca.

Ptra alternatywą jest karta SanDisk Extreme 64 GB testująca jej pojemność

Jeśli nie chcesz tak dużo wydawać, a jednocześnie uważasz, że nie potrzebujesz tak dużo miejsca do przechowywania wewnętrznego, musiałbyś poszukać innego rozwiązania, a wśród nich uważamy, że karta microSD SanDisk Extreme 64 GB to świetna opcja.

Jest to karta kategorii U3 i w przeciwieństwie do dwóch poprzednich jej koszt wynosi znacznie taniejtylko 35 euro.

Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania w tym zakresie, nie wahaj się z nami skontaktować, abyśmy mogli Ci pomóc w tym zakresie.

Jakie inne dobre karty microSD do Moto G5 możesz wymienić?

dołącz do naszego kanału telegram