Skip to content

Jak używać Moto G5 jako routera Wi-Fi?

12 de luty de 2022

Czy chcesz wiedzieć, jak używać Moto G5 jako routera WiFi? W takim razie masz szczęście, biorąc pod uwagę, że to urządzenie jest jednym z najpopularniejszych na rynku, a im więcej zastosowań znamy, tym lepiej. Prawda jest taka, że ​​jeśli zabraknie Ci sygnału WiFi, powinieneś wiedzieć, jak używać Motorola Moto G5 jako routera WiFi, więc chodźmy z tym.

Cóż, wspominając już o poprzednich elementach, musisz wiedzieć, że nie jest konieczne zrootowanie Moto G5 bez czegoś podobnego, aby skorzystać z tego typu samouczka, więc nauczymy Cię wszystkich kroków, które musisz wykonać . Prawda jest taka, że ​​kiedy skończysz, będziesz mógł zaoferować WiFi, sieć każdemu, kto jej potrzebuje w pobliżu, a nawet innym własnym urządzeniom.

Przenośny hotspot Wi-Fi w Moto G5

Zanim przejdziesz krok po kroku, aby móc wygenerować przenośny hotspot Wi-Fi za pomocą Moto G5, musisz wiedzieć, że ten smartfon należy do średniej klasy Motoroli, będąc jedną z najlepszych alternatyw w tym segmencie. Rzeczywiście, jeśli chcesz przekazać Internet znajomemu, możesz to zrobić, ale zawsze pamiętaj, że będziesz pobierał dane z mobilnej taryfy swojego smartfona.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby korzystać z przenośnego hotspotu Wi-Fi w Moto G5, jest upewnij się, że nadal masz dane z taryfy telefonu komórkowego, pamiętając, że bez danych nie będziesz w stanie kontynuować tego krok po kroku. Następnie musisz otworzyć Ustawienia urządzenia i kliknąć opcję Więcej.Zobaczysz, że krok po kroku jest naprawdę prosty.

Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to wybrać opcję WiFi, a następnie przenośną strefę WiFi, co odnosi się właśnie do możliwości wygenerowania sieci zasięgowej wokół Twojego urządzenia, aby inne urządzenia mogły z niej skorzystać. Zobaczysz wiele możliwych konfiguracji i musisz poświęcić trochę czasu, aby ustawić absolutnie każdy szczegół tak, jak lubisz.

Będziesz wtedy mógł ustalić zarówno nazwę swojej sieci, jak i hasło, aby mieć pewność, że tylko Twoi znajomi lub osoby naprawdę godne zaufania mogą uzyskać dostęp do przenośnego hotspotu Wi-Fi w Moto G5. Jeśli chcesz przestać udostępniać tę sieć innym, wystarczy wyłączyć hotspot Wi-FiI voila, problem rozwiązany.

Inne wątpliwości i bardzo częste zapytania użytkowników dotyczące tego typu tematumuszą dotyczyć bezpośrednio następujących czynności: używanie moto g jako modemu Wi-Fi, nie mogę udostępniać Internetu moto g, strefa przenośnego Wi-Fi moto g nie działa, udostępnianie Internetu moto g 4, jak udostępniać dane na moto ga innej komórce telefon, udostępnij moto e internet, udostępnij dane moto g5 lub udostępnij moto g5 plus internet. Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania w tym zakresie, nie wahaj się zapytać nas o to, abyśmy mogli oczywiście pomóc w tym zakresie.

Czy dzięki temu krok po kroku udało Ci się używać Moto G5 jako routera Wi-Fi?

dołącz do naszego kanału telegram