Skip to content

Jak zdobyć zaklęcie Shattering Edge dla swojego miecza w grze Minecraft?

30 de styczeń de 2021

Zaklęcie Raging Edge jest jednym z najciekawszych, jest przeznaczone do uzbrojenia i może dać ci wielką przewagę w grze. Minecraft stawia na rozkaz swoich graczy dużą liczbę zaklęć, które mogą ułatwić i poprawić wrażenia z gry, rozmawialiśmy o tym.

W grze Minecraft możesz mieszać prawdziwy świat ze światem fantasy, więc w tej grze możesz znaleźć i pracować z wieloma zaklęciami, takimi jak zaklęcie przyciągania, zaklęcie poziomu III, którego można użyć na wędce. Tak jak możesz ich używać, możesz także usuwać zaklęcia i zaklęcia, gdy ich już nie potrzebujesz.

Czym jest Amulet Wściekłego Ostrza?

To zaklęcie zostało zaprojektowane, aby zwiększyć obrażenia zadawane wrogom. Wzmacnia zamaszyste ataki, w których horda potworów może zostać zraniona.

Zaklęcie Wściekłego Ostrza ma trzy poziomy, z których każdy jest bardziej zabójczy od drugiego, minimalnym poziomem jest I, który zwiększa atak o 50% + 1.

Poziomy II i III zwiększają się odpowiednio o 66% + 1 i 75% + 1, będąc bardzo celnymi atakami, które gwarantują przetrwanie w grze.

Jeśli chcesz poprawnie obliczyć procent ataku, możesz użyć prostego wzoru matematycznego. Musisz tylko obliczyć podstawowy poziom obrażeń swojej broni, pomnożyć go przez poziom zaklęcia; Pozostaje tylko tyle, że podzielisz wynik między poziom zaklęcia plus jeden i to wszystko.

Pamiętaj, że można tego użyć tylko na mieczach, więc najlepszym sposobem na uzyskanie silnego ataku jest połącz jeden Miecz Netherite ze wszystkimi zaklęciami.

Jak zdobyć zaklęcie Wściekłe ostrze?

Istnieją dwa sposoby wykonania tego zaklęcia, oba mają w zasadzie ten sam proces, a to, co je odróżnia, to środki, za pomocą których jest wykonywane.

Głównym lub najczęstszym sposobem osiągnięcia tego zaklęcia jest skorzystanie z tabeli zaklęć, gdzie możesz to łatwo wybrać. Innym sposobem zaklinania jest kowadło, które pozwala łączyć różne elementy i wprowadzać modyfikacje do mieczy, w tym łatwe ich zaklęcie.

Jak wzmocnić zaklęcie Wściekłe Ostrze?

Jak omówiono powyżej, istnieją możliwości, aby Twój atak był najlepszy. reMusisz wziąć pod uwagę kilka aspektów miecza, który chcesz zaczarować. Przede wszystkim zaleca się posiadanie miecza Netherite, jest to najbardziej odporny materiał w całym Minecrafcie.

Dodatkowo musisz zadbać o to, aby jego materiały były na pełnych obrotach, czyli by gwarantowały, że Twój miecz wytrzyma wielkie walki. Teraz musisz rozważyć, które są najlepsze zaklęcia jeśli chodzi o miecz, pamiętaj, że używasz niszczycielskiej krawędzi, musisz dać mu moc.

Po połączeniu wszystkich najlepszych elementów i umieszczeniu zaklęć, zaleca się podniesienie ich do najwyższego poziomu. W ten sposób, łącząc wszystkie te efekty, stworzysz miecz o wysokim poziomie ataku i doskonałej odporności, wystarczy go tylko konserwować i naprawiać.

Co się stanie, jeśli nie użyjesz zaklęcia Raging Edge?

Zasadniczo jest to dość interesujące pytanie, jeśli nie używam tego zaklęcia istnieje ryzyko, że zostaniesz zaatakowany przez duże grupy wrogów i nie będziesz w stanie się obronić.

Ryzyko nieużywania tego miecza polega na tym, że możesz wiele stracić, nie mając wystarczająco silnej formy, aby się obronić.

koniec lub przestrzeń dolna

Zaklęcie, które jest konieczne, gdy ryzykujesz wejście do przestrzeni takich jak End or the Nether, gdzie potwory mogą atakować w grupach.

Pamiętaj, że twój zaczarowany miecz niekoniecznie musi być twoim jedynym mieczem. Możesz mieć go jako wzmocnienie i używać go tylko w chwilach ryzyka.

Zalecamy unikanie zbliżania się do miejsc, w których jest wielu wrogów, jeśli nie masz tego zaklęcia i dobrego miecza, w przeciwnym razie, ryzyko śmierci jest bardzo wysokie. Mamy nadzieję, że ten artykuł będzie dla Ciebie bardzo przydatny i że możesz odkryć nowe przestrzenie, chroniąc się tym spektakularnym zaklęciem.

Rozmawialiśmy już o zaklęciach i zaklęciach, ale to nie jedyna magiczna rzecz, jaką posiada Minecraft; W tej grze możesz także pracować nad oswajaniem smoka lub tworzeniem magicznych mikstur.