Skip to content

Jak zdobyć więcej punktów wpływów w League of Legends? – Zdobądź więcej LoL Experience (przykład)

5 de luty de 2021

League of Legends zajmuje jedno z pierwszych miejsc w rozgrywkach klasyfikowanych jako „Sporty elektroniczne” Ponieważ oferuje dużą liczbę doświadczeń i wyzwań, które nieuchronnie przyciągają uwagę użytkownika, głównym celem jest zdobycie większej liczby punktów wpływu niż pozostałe, aby się wyróżnić i mieć dostęp do lepszych nagród.

Im więcej doświadczenia użytkownik nabywa podczas przechodzenia gier, tym większa jest jego obecność w grze, promując konkurencyjność wśród społeczności. Co pozwala rozpocząć walkę o władzę, która każdego dnia ma nowe rozdziały, aby określić, kto otrzyma największą szansę punkty wpływu.

Weź pod uwagę, że jeśli jesteś początkującym przed przeczytaniem tutaj, powinieneś wziąć pod uwagę Co to jest League of Legends?, Aby się nie pomylić.

Podstawowe rozważania przed zdobyciem większej liczby punktów wpływu w lidze

Przede wszystkim, jeśli jesteś nowy na tym świecie, powinieneś wiedzieć, że punkty wpływu to nic innego jak inna waluta, którą gra musi wymieniać na przedmioty znajdujące się w zasięgu ich wartości (dlatego warto wziąć pod uwagę umieścić pieniądze w League of Legends)

w przeciwieństwie do Riot Points Podobnie jak w przypadku Niebieskiej Esencji, punkty wpływu są zdobywane na koniec gry, misji lub ważnego wydarzenia wraz z doświadczeniem dodawanym do licznika użytkownika. Co oznacza poprawę, jaką przeszedł podczas ostatniej bitwy, którą przeprowadził.

Punkty wpływu mogą być mniej więcej zależne od sposobu, w jaki wygrywa się daną grę, lub od tego, czy gracz ma dobrą passę przez długi czas. Otrzymanie dużej liczby tych punktów i tak może być przechowywane do wykorzystania w odpowiednim czasie.

Zdobycie większej liczby punktów wpływu jest uzależnione od możliwości lepszego zakupu ”mistrzowie„w grze. A także różne runy, które w taki czy inny sposób będą wymagane w przyszłych bitwach. Co może służyć jako wsparcie, aby utrzymać wysoką siłę zespołu podczas starcia z innymi rywalami.

W ten sam sposób, im większa liczba punktów wpływu, tym proporcjonalna będzie cyfra doświadczenia, które użytkownik zdobędzie w czasie. Dlatego ostatecznie twój poziom w grze znacznie wzrośnie. Dając mu moc do zmierzenia się przed „wrogowie„Inne lub mieć bezpośredni bilet na większe imprezy.

Jak mogę uzyskać dostęp do większej liczby punktów wpływów?

Powszechnym sposobem na zdobycie większej liczby punktów wpływów w grze jest wygrywanie meczów i zdobywanie przewagi w drużynie. Tak, aby uzyskana kwota była pochlebna i że jest również znacznie zwiększona, jeśli uda ci się znaleźć niszczycielską passę.

W jednej grze dwie drużyny „mistrzowie„Sprzeczają się, aby jako pierwsi zakończyć”Ogniwo„Z drużyny przeciwnej. Aby to osiągnąć, muszą przejść przez serię mini-wydarzeń lub przeszkód, które pojawiają się w czasie gry i które w zależności od punktów wpływu jednego lub drugiego, odblokują szereg korzyści.

Jeśli twojej drużynie uda się zdobyć więcej punktów wpływów, da im to możliwość odblokowania większej liczby bohaterów i powiększenia drużyny. Oprócz włączenia opcji kontr-selekcji, aby wybrać silniejszego bohatera według własnego uznania, jeśli tak jest. Ważne jest, abyś wiedział, kim są mistrzowie League of Legends, aby móc grać lepiej i zdobywać więcej punktów.

Z drugiej strony, mając więcej punktów wpływu, możesz kupić lepsze runy dla swoich bohaterów. Co daje im „plus„Dodatkowy, aby stawić czoła sytuacji, która się objawia. Ponownie, aby mieć lepszą grę i zbierać więcej punktów, musisz wiedzieć, które runy są najpopularniejsze i co masz do wyboru.

różne kamienie lol

Na koniec istnieje przedpłacona alternatywa dla poprawić sumę punktów wpływu które są przyznawane na koniec gry. I to poprzez zakup i wykorzystanie RP w celu uzyskania pakietów podzielonych na czas trwania lub wygrane gry. Oznacza to, że mogą być ograniczone czasowo lub pozostać aktywne przez x liczbę zwycięskich gier.

dołącz do naszego kanału telegram