Skip to content

Jak zdobyć Obsidian i z jakim skokiem w Minecrafcie Co mogę zrobić z Obsidianem?

4 de luty de 2021

Gry wideo od dawna są używane jako środek rozrywki i do przechodzenia przez te nudne czasy. Z biegiem czasu dostosowały się one do nowe wymagania rosnącej populacji graczy.

To właśnie ci użytkownicy sprawiają, że gry wideo są tym, czym są dzisiaj, z tego powodu z czasem zostali do tego zmuszeni tworzyć lepsze gry. W ten sposób można obecnie mieć dużą liczbę kategorii.

Kategorie te służą do klasyfikowania różnych typów gier wideo, które obecnie istnieją, a do najbardziej znanych należą gry akcji i przygodowe. Niedawno dostosowany do stylu otwarty świat.

Co to jest obsydian i gdzie go zdobyć?

Do najbardziej znanych gier ostatnich lat należy bardzo popularny Gra Minecraft, gra eksploracyjna, w której gracze mogą wchodzić w interakcje z każdą częścią gry. Popularność tej gry jest taka, że ​​pozycjonuje się ona jako jedna z najczęściej granych i powszechnie akceptowanych gier.

Ciągły rozwój i ewolucja gry zaowocowały wypuszczeniem na rynek szeregu nowych wersji, które posiadają znacznie bardziej zaawansowane funkcje niż poprzednie. W grze Minecraft możesz grać z ludźmi z całego świata i przeżywać niesamowite przygody.

W wersji 0.30 dodano element o nazwie „Obsidian”, który ma zroszony czarny wygląd. To bardzo dziwny przedmiot do zdobycia w grze, Zwykle występuje, gdy spotykają się dwa strumienie, jeden lawy i jeden wody.

Z tego powodu osiągnięcie tego elementu jest zwykle trochę kompletne, ale przy odrobinie techniki można go bardzo łatwo opracować. Kiedy strumienie wody i lawy łączą się, powstaje skała, ale w odpowiednich warunkach wyłania się obsydian.

Zwykle jest również prezentowany na wierzchu pliku blok lawyKiedy znajdziesz blok Obsidianu, musisz to wykorzystać. Z tego powodu niezwykle ważne jest, aby wiedzieć, jak je odebrać.

Z jakim szczytem można zebrać Obsidian?

Bardzo ważne jest, aby było jasne, że nie każdy szczyt nadaje się do zbierania Obsidianu, podczas próby jego wydobycia będzie to zauważalne. Jeśli zostanie to zrobione jakimkolwiek kilofem, blok przepełni się i nie będzie można go zebrać.

Kilof, za pomocą którego należy wydobyć Obsidian, musi być kilofem diament, jest to właściwy wybór, aby skutecznie go zebrać. Czas wydobywania tego elementu za pomocą diamentowego ostrza wynosi zwykle około 7,5 sekundy.

W przypadku, gdy nie masz kilofa diamentowego, można go bardzo łatwo wykonać, wystarczy go poszukać mój z diament i zrób to z odrobiną drewna. Po znalezieniu Obsidianu, ten kilof zostanie użyty do pomyślnego zebrania go.

Co można zrobić z Obsidianem?

Często się zastanawia, do czego służy lub co można wyprodukować z elementem obsydianowym, skoro jeśli jest to trudny do zdobycia element, to do czego służy. Jeśli tak jest, w tym artykule będzie wiadomo, że można go wyprodukować z Obsidianem.

Jedną z najczęstszych rzeczy, dla których ten przedmiot jest zwykle zbierany, jest stworzyć portal do piekła. Do stworzenia tego portalu należy użyć średnio od 10 do 14 bloków Obsidianu. Tym samym jest to materiał bardzo odporny eksplozje i atak, więc jest często używany do tworzenia bunkrów. W ten sam sposób jest elementem służącym do tworzenia tablic zaklęć i rzucania zaklęć.

Gra Minecraft,

Jeśli chodzi o dekorację, Obsidian jest szeroko stosowanym elementem do dekoracji domu i przedpokoju dzięki swojemu wyglądowi. Jakby tego było mało, jest do tego przyzwyczajony zrobić reflektory, możesz również stworzyć i zamówić skrzynię Endera.

Na koniec, mamy nadzieję, że ten artykuł Ci pomógł, ale chcielibyśmy poznać Twoją opinię. Czy udało Ci się zdobyć Obsidian, wykonując następujące kroki? Jakie inne rzeczy wiesz, że można zrobić za pomocą Obsidian w Minecraft? Zostaw nam swoje odpowiedzi w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram