Skip to content

Jak zdobyć nieograniczoną liczbę polubień na Badoo, aby łatwiej flirtować?

25 de styczeń de 2022

Tinder i Badoo to najczęściej używane sieci społecznościowe do znalezienia partnera, będąc Badoo klasyk, powiedzieć w pewien sposób, za to, że urodził się na długo przed Tinderem.

Problem w tym, że obie sieci społecznościowe mają swoje duże ograniczenia. Jednym z nich jest liczba polubień, które dają nam w ciągu dnia, po osiągnięciu której trzeba odczekać 24 godziny, aby ponownie z nich skorzystać.

Czym jest Badoo i jak mogę z niego korzystać?

Badoo w kilku słowach to sieć społecznościowa, która pozwala poznawać nowych ludzi przez Internet i rejestracja w Badoo jest bardzo łatwa.

Ta aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu i pozwala poznać ludzi z całego świata, była bardzo przydatna aplikacja dla tych, którzy lubią „randka w ciemno” lub że lubią flirtować online.

Chociaż oczywiście ma wiele zalet, to samo ma pewne wadyponieważ mając swoje dane w internecie możesz przyciągnąć ludzi, z którymi tak naprawdę nie chcesz mieć nic wspólnego.

W takich przypadkach nie ma innej możliwości niż zablokowanie tych niepożądanych użytkowników, aby nie wracali do drażnić lub nękać cię.

Wpływ Badoo na media

Taki był wpływ tej aplikacji, że w kwietniu 2011 Facebook zagroził Badoo wycofać swoją aplikację sieci społecznościowej, gdyby nie zmniejszało jej popularności.

Zgodnie z insidefacebook.comw tygodniu od 11 stycznia, Badoo zajęło 17. miejsce na liście najszybciej rozwijających się aplikacji Facebooka.

Badoo to także sieć, w której możesz badać i użytkownicy katalogu aby zobaczyć ich intencje i wiedzieć, czego szukają, dzięki temu, co Gwardia Cywilna i inne państwowe siły bezpieczeństwa odkrywają wielu przestępców.

Sieć zaufania (WOT) oceniła Badoo jako bezpieczna i godna zaufania witryna, choć z ryzykiem spamu i phishingu. Według TopTenReviews, Badoo jest „pokojem rozmów, serwisem randkowym i witryną do oceniania zdjęć podszywającą się pod sieć społecznościową”.

Według tej strony z recenzjami, Badoo nie oferowało żadnych grup ani innych typów społeczności, aby ułatwić swoim użytkownikom poznanie ludzi o podobnych poglądach. W kwietniu 2011 r. Badoo zostało ocenzurowane w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i gdzie indziej.

Jak mogę zdobyć nieskończone serca na Badoo?

Tego rodzaju ograniczenia są całkiem normalne w tego rodzaju sieciach społecznościowych, ponieważ będąc wolnymi, muszą skądś zdobyć trochę pieniędzy, aby móc się utrzymać, więc ograniczenia można je usunąć przechodząc przez pudełko (w zasadzie).

W każdym razie, jest sztuczka aby mieć nieograniczoną liczbę polubień na Badoo, abyś stał się bardziej popularny i miał więcej szans na flirt, chcę Ci pokazać poniżej.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przejść do „zamknięcia konta Badoo” w Ustawieniach i dezaktywować je. kiedy jesteśmy przeprowadzenie procesuBadoo ma zamiar dać ci serię ofert związanych z Badoo Premium, abyś nie odszedł i miał przywileje, których nie mają użytkownicy wolni.

Wśród tych przywilejów są praktycznie nieograniczone lajki, nieskończone sercaludzie w pobliżu, możesz zobaczyć, kto nas lubi itp.

Czy możesz być premium na Badoo za darmo?

Kiedy zaakceptujemy jedną z wiadomości Badoo, będziesz musiał połączyć e-mail i przez dwa tygodnie będziesz być premium.

Po upływie tych dwóch tygodni powrócisz do statusu bezpłatnego użytkownika, chociaż możesz wykonać za każdym razem ta sama procedura w ten sposób możesz cieszyć się nieograniczonym Badoo Premium na zawsze.

spotkać flirtować chłopaków randki

W ten sposób nie będziesz miał bez ograniczeń i możesz spotkać się i flirtować z wieloma osobami.

Badoo to aplikacja do uzyskiwania dat w prosty sposób, chociaż oczywiście wymaga od nas zrobienia czegoś po swojemu, ale jest idealna do spotkać ludzi to jest blisko ciebie.

Serwis społecznościowy przez lata rozrastał się i dostosowywał, jego największą konkurencją jest Tinder, o którym już wielokrotnie pisaliśmy na blogu i ma równie pozytywne wyniki niż Badoo, aby poznać ludzi w pobliżu.

Jeśli zostanę jakieś pytania o tym, jak mieć nieograniczoną liczbę polubień na Badoo lub jak mieć nieskończone serca na Badoo, możesz zostawić to w komentarzach.

Jeśli znasz inne techniki lub sztuczki, aby może być Badoo Premiummożesz też zostawić to w komentarzach, abyśmy mogli sobie nawzajem pomagać.

dołącz do naszego kanału telegram