Skip to content

Jak łatwo usunąć lub usunąć wszystkie zdjęcia lub filmy z mojego konta Badoo

13 de luty de 2022

Badoo to sieć społecznościowa całkowicie darmowy, który jest dostępny w wielu językach, wśród nich są; portugalski, włoski, duński, rumuński, francuski, suomi, tagalog, węgierski i hiszpański.

Andreev Andrey w 2006 roku był twórcą słynnej sieci społecznościowej Badoo.Ta strona została stworzona w celu poznania ludzi z twojego kraju lub jeśli chcesz z innych części świata i oczywiście poszukiwania długo oczekiwanej lepszej połowy . nie zawsze jest wygodnie mieć nasze zdjęcia dla każdego.

Jeśli w którymkolwiek z przypadków zdecydujemy się usunąć aplikację, będziemy chcieli również usunąć wszystkie zdjęcia badoo, ale to będzie później, na razie na pewno będziemy wiedzieć trochę więcej o sieci.

W 2010 Badoo zostaje ocenzurowane w Zjednoczonych Emiratach Arabskich po tym, jak zostało oskarżone o bycie stroną randkową, a nie siecią społecznościową. Badoo Po 10 latach od powstania, nawet dzisiaj nadal zajmuje jedno z pierwszych miejsc na poziomie sieci społecznościowych.

Do 21 marca 2015 r. aplikacja ta miała 240 995 939 zarejestrowanych użytkowników, z czego tylko 35 000 000 użytkowników było aktywnych.

Niektóre funkcje sieci społecznościowej Badoo

W tej aplikacji, oprócz poznawania ludzi, możemy również udostępniać zdjęcia, czat, komunikatory, a nawet filmy podczas tworzenia konta Badoo możesz wskazać żądany stopień prywatności, aplikacja poprosi Cię o podanie szeregu danych, które będą ważne, ponieważ dzięki tym danym osobowym inni użytkownicy będą mogli dowiedzieć się trochę o Tobie.

możesz go przesłać zdjęcie profilowe, w ten sposób inni użytkownicy będą mogli przeczytać, pisać i komentować, a także udostępniać filmy.

Pomimo świetnej reakcji Badoo od samego początku, nie wszyscy użytkownicy kontynuowali korzystanie z tej aplikacji po zarejestrowaniu się, ponieważ nie wiedzieli, o co chodzi w tej aplikacji, lub często zapomnieli nazwy użytkownika i hasła.

Ale co możemy zrobić, gdy trochę podniesiemy? Zdjęcia i chcemy usunąć wszystkie zdjęcia z badoo bez konieczności usuwania konta.

Instrukcja usuwania zdjęć Badoo z łatwością

W tym przewodniku podamy Ci krok po kroku, aby usunąć zdjęcie lub cały album swoich preferencji w tej sieci społecznościowej.

Wcześniej ważne jest, aby podkreślić, że masz pełne prawo do wyboru tego, co ujawniasz publicznie w mediach technologicznych, a żadna aplikacja, czy to Badoo, czy inna, nie może zmusić Cię do stałego przechowywania danych osobowych na swoich serwerach bez Twojej zgody.

To powiedziawszy, zobaczmy praktyczny i łatwy sposób na usunięcie zdjęć, które zdecydujemy, za pomocą tego prostego samouczka.

Kroki, aby całkowicie usunąć zdjęcia Badoo

1.- Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejdź do Badoo, logując się przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła.

2.- Teraz musisz kliknij zdjęcie profilowe i wybierz Usuń.

3.- Następnym krokiem jest kliknij opcję zdjęcia, gdzie pojawią się wszystkie utworzone przez Ciebie albumy. Jedną z opcji jest całkowite usunięcie albumu, ale usuwanie zdjęć jeden po drugim jest znacznie bezpieczniejszą metodą.

4.- Teraz w opcji albumu możesz uzyskać dostęp do filmów i zdjęć, które zostały przez Ciebie sklasyfikowane jako prywatne. Aby je usunąć należy odznaczyć opcję prywatne i całkowicie usunąć album lub tak jak w poprzednim kroku usuwać je pojedynczo.

Ciekawostką jest to, że jeśli masz Twoje konto Badoo zostało trwale usunięte, Twoje zdjęcie profilowe również zostanie usunięte.

Z drugiej strony, jeśli utworzyłeś kilka albumów ze zdjęciami, jednym ze sposobów ich usunięcia jest usuwanie ich jeden po drugim, jak wyjaśniono powyżej.

Do tej pory sieć społecznościowa nie ułatwiała tego procesu, być może umieszczając przycisk, który umożliwia usunięcie wszystkich obrazów jednym kliknięciem, byłby to negatywny punkt platformy.

Usuń zdjęcia i filmy z badoo bez usuwania konta

Jak zobaczysz, nie musisz się już martwić, jeśli szukasz sposobu, aby jak usunąć zdjęcia z badoo tutaj masz najbezpieczniejszy przewodnik, aby osiągnąć to bez problemów. Jeśli masz jakieś pytania, możesz zostawić nam komentarz, ale z pewnością, jeśli będziesz postępować zgodnie z tymi instrukcjami krok po kroku, wszystko będzie dobrze.

dołącz do naszego kanału telegram