Skip to content

Supermoce na Badoo: czym one są, jak je aktywować i używać ich do łączenia więcej

29 de lipiec de 2021

Jeśli chcesz poznać różnych ludzi i kto wie, dopóki nie znajdziesz miłości, Badoo to najlepsza opcja. Użyłeś supermocy, tutaj zobaczysz czym one są, jak możesz je aktywować i używać.

Czym są supermoce na Badoo i jak mogę z nich korzystać?

ten Supermoce Są to narzędzia, które sieć oferuje Ci za miesięczną opłatą, z nimi możesz zrobić wiele rzeczy, których przy darmowym koncie nie będziesz w stanie znaleźć, pokazuję Ci kilka zalet posiadania supermocy.

Czy można usunąć pikselację ze zdjęć bez płacenia?

Jedną z zalet supermocy Badoo jest to, że aktywując je, będziesz mógł wyraźniej zobaczyć zdjęcia osób, które polubiły Twój profil, jeśli nie masz Badoo Premium, nie martw się, później znajdziesz sposób na ich aktywację za darmo.

Spraw, aby druga osoba zobaczyła Twoje wiadomości jako pierwsza

Na początku może być trudno rozmawiać z innym użytkownikiem, teraz jak możesz to zrobić najpierw zobaczyć swoje wiadomości?, jeśli to wyślesz Specjalna przesyłka.

Możesz zobaczyć tę opcję w części, w której zapisywane są wiadomości, nie zapominaj również, że konieczne jest aktywowanie supermocy, dzięki czemu osiągniesz, że Twoja wiadomość jest jedną z pierwszych przeczytanych.

Możesz umieścić niestandardowe tła

Ta część jest ważna, ponieważ to, co widać na naszym profilu, może mówić o nas dobrze lub źle, musisz poświęcić trochę czasu na modyfikację swojego profilu. Jest sposoby, aby przyciągać wzrok, np. umieszczać niestandardowe tła.

Po wejściu na swoje konto Badoo, spójrz w ustawienia dla tej widocznej opcji, przewiń w dół i wybierz nadać cechy osobiste profilu, zobaczysz dużą liczbę zdjęć, spędzisz czas zastanawiając się, jaki obraz chcesz wyświetlić na swoim profilu, a następnie zaakceptuj zastosowanie zmiany. Pamiętaj, że aby to osiągnąć, musisz aktywować supermoce.

Wysyłaj prezenty komu chcesz zaimponować

Prezenty to sposoby wyślij sygnał do kogoś, kogo lubisz. Badoo oferuje duży wybór pocałunków, serc, kopert, kwiatów i nie tylko. Po prostu wybierz najlepszy, aby zaimponować tej osobie, jeśli już masz na myśli prezent, wystarczy poszukać szczęśliwego profilu, przejść do sekcji prezentów i dotknąć, teraz wybierasz prezent, który zamierzasz podarować.

Badoo zaoferuje ci dwie opcje, musisz wybrać, czy chcesz, aby prezent był widoczny dla wszystkich, czy chcesz, aby był prywatny. Inną opcją, którą oferuje, jest to, że podczas wysyłania możesz dołączyć list.

Aktywuj tryb stealth na swoim koncie Badoo

Tryb ukrycia Jest to bardzo przydatne podczas badania innych profili bez ich zauważenia, jeśli go aktywujesz, nie będą wiedzieć, kim jesteś, Badoo oferuje ci bycie jak duch. Chociaż ta opcja jest dostępna tylko w wersji płatnej, oto sposób na aktywację Badoo Premium za darmo przez 14 dni. Aby aktywować tryb niewidoczny wystarczy przejść do ustawień swojego profilu i zlokalizować opcję tryb niewidoczny, i voila, możesz zbadać sprawę bez wykrycia.

aktywuj supermoce w badoo

Jaki jest najlepszy sposób na aktywowanie supermocy na Badoo?

Jak widzieliśmy, posiadanie tej opcji daje Ci wiele przewag nad innymi, sprawia, że ​​jesteś bardziej widoczny na platformie. Aby je aktywować, jest to proste, po zalogowaniu musisz zlokalizować symbol supermocy Badoo, jest to „S”, wystarczy go dotknąć, a pojawi się strona z potwierdzeniem, która wskazuje, że po dotknięciu będą one aktywne.

Teraz pokaże Ci kilka korzyści, jakie będziesz miał dzięki tej opcji, musisz wybrać metodę płatności i voila, możesz teraz cieszyć się tą opcją. A co by było, gdybyś mógł cieszyć się tymi super mocami bez płacenia? Byłoby wspaniale.

Czy można z nich korzystać za darmo?

Po wprowadzeniu swojego profilu wybierz konto i dotknij Usuń konto, odpowiedz, że jeśli na pytania, które ci zadają, kiedy dojdziesz do ostatniego powiadomienia, Badoo zaoferuje ci darmowe supermoce na 3 dni, zaakceptuj ofertę i wykorzystaj ją w pełni.

Jeśli nie mam supermocy, skąd mam wiedzieć, kto lubi mnie na Badoo?

Jeśli chcesz wiedzieć, kto polubił Twój profil, wystarczy poszukać opcji „Lubią mnie”, znajduje się ona w części opcji w Badoo, tam możesz zobaczyć użytkowników, którzy głosowali na „Tak” w grze Encounter.

Wpis Supermoce w Badoo: czym one są, jak je aktywować i jak używać ich do tworzenia linków, został po raz pierwszy opublikowany w Obejrzyj, jak to się robi.

dołącz do naszego kanału telegram