Skip to content

Jak zdobyć lub zrobić skrzydła w Minecrafcie i jak one działają? (Przykład)

30 de styczeń de 2021

Prawdopodobnie widzieliście już skrzydła w Minecrafcie, tym bardzo interesującym obiekcie, który pozwala zrobić coś, za czym wiele osób tęskni, latać i planować z dużą zwinnością. Ale zdobycie tych skrzydeł może nie być tak proste, jak inne elementy w Minecrafcie, skrzydła są bardzo cennym zasobem w ekwipunku.

Co musisz zrobić, aby uzyskać skrzydła w grze Minecraft?

Po pierwsze, musimy wspomnieć, że te skrzydła z elementami, których nie mogą wykonać bezpośrednio, to znaczy ich naturalne pochodzenie nie jest znane. Te skrzydła są powszechnie znane wśród użytkowników jako Elite lub Elytras a będąc czymś tak cennym, są w pewien sposób zarezerwowane dla najstarszych użytkowników.

W tym miejscu odnosimy się do faktu, że Elytras można znaleźć tylko w Mieście Końca, tak, w tym wymiarze końca gry, do którego tak trudno jest się dostać jako początkujący, Miasto Końca jest jednym z biomów gra.

Coś, co do tego dodaje, to fakt, że nie wszystko Miasto końcowe ma Elytras, tylko niektóre z nich, ale wyjaśnimy, jak sprawdzić, czy miasto jest warte zwiedzania.

Znajdź skrzydła w grze Minecraft in an End City

Mówi się, że te skrzydła są nieco zarezerwowane dla starszych graczy, wynika to z faktu, że ich znalezienie wymaga pewnych umiejętności.

Po pierwsze, musisz utworzyć portal End, ze względu na materiały, jedna z najbardziej ambitnych kreacji w grze Minecraft. Gdy masz już utworzony i aktywowany portal, musisz przygotować się na to, co będzie potrzebne, aby zdobyć parę skrzydeł, czas zaryzykować.

Zwykle w prawie każdym mieście końcowym znajduje się plik smok które musisz zabić, jeśli chcesz wejść do miasta, co jest dość ryzykowne dla twojej postaci. Po pokonaniu Smoka Końca musisz przejść przez miasto w poszukiwaniu statku, który przeważnie znajduje się w swego rodzaju doku.

Te łodzie są dość małe i na ich pokładzie znajdują się tylko Shulkery, musisz bardzo ostrożnie się do nich dostać płacąc perłę końca. Generalnie po wielu walkach będziesz mógł dostać się na statek, musisz poszukać skrzyni, w której jest to generalnie jedyne miejsce, w którym w Minecrafcie znajdują się skrzydła.

Jak działają skrzydła w grze Minecraft?

Konieczne jest wyjaśnienie, że te skrzydła nie pozwalają „latać” W szczególności lepiej byłoby powiedzieć, że pozwalają „planować”, ponieważ działają tylko jesienią. Tak, jak właśnie przeczytałeś, możesz szybować tylko z tymi skrzydłami, chociaż są pewne sposoby na ulepszenie ich użycia, na razie wyjaśnimy, jak działają.

Kiedy chcesz szybować, musisz spaść z wysokiej konstrukcji, wskoczyć w pustkę, a to rozłoży skrzydła, możesz latać, poruszając kamerą. Aby to zrobić, obchodź się ostrożnie z aparatem, bardzo gwałtowne zmiany kierunku mogą przerwać lot i zmniejszyć prędkość. Musisz ostrożnie się obracać.

Ponadto, aby uzyskać prędkość i wysokość, kamera musi wykonać kilka gier, najpierw dla szybkości należy zejść w dół, zwiększa to prędkość do maksimum. Aby jednak nabrać wysokości, musisz iść w górę, ale z dużą prędkością, ponieważ to pomoże ci się wspinać, próbuj stopniowo, a wkrótce będziesz ekspertem.

Białe skrzydła

Jak ulepszyć lot skrzydeł Minecrafta?

Musisz mieć na uwadze, że aby polepszyć swój lot lub szybowanie będziesz potrzebował kilku rzeczy w ekwipunku. Wśród nich musisz poradzić sobie z paliwami miotającymi, takimi jak rakiety z fajerwerkami, które możesz trzymać w dłoniach podczas lotu i je aktywować.

Możesz użyć strumienie wody z trójzębem zaklętym w Orkanktóre pozwalają usprawnić lot w wodzie, deszczu czy podczas burzy.