Skip to content

Jak zdobyć lub mieć kod twórcy? – Wymagania, które musisz spełnić, aby być twórcą

3 de luty de 2021

Wielu użytkowników Fortnite Chcą szybko awansować w grze, ale inni wolą być twórcami tej społeczności. Wyróżniają się aktywnymi członkami dzięki swoim filmom, będąc w większości twórcami treści na platformach takich jak YouTube czy Twitch.

Jeśli się zastanawiasz Jak zdobyć lub mieć kod twórcy? – Wymagania, które musisz spełnić, aby być twórcą, w tym artykule znajdziesz odpowiedź.

Co to jest kod twórcy?

Kod twórcy to kluczowa informacja, którą wszyscy muszą wprowadzić do systemu twórcy treści od społeczności Fortnite. Ten kod to szansa, jaką Epic Games oferuje tym graczom, którzy wyróżniają się tworzeniem treści na różnych platformach społecznościowych oraz posiadaniem sporej liczby obserwujących.

Do czego służy kod twórcy?

Chociaż można grać w minigry w trybie kreatywnym, za pomocą kodu twórcy gracze i osoby wpływowe społeczności mogą uzyskać dostęp do aplikacji jako „twórcy treści”. W związku z tym uzyskują dochód dzięki opcji „Wesprzyj twórcę”.

Następnie wyjaśniamy procedurę, którą należy wykonać, aby uzyskać kod twórcy, a także wymagania, które musisz spełnić, aby zostać twórcą Fortnite.

Jak zdobyć lub mieć kod twórcy? – Wymagania, które musisz być twórcą

Procedura uzyskiwania kodu twórcy może być prosta, jeśli masz szereg wymagań, które mogą być dostępne dla niektórych graczy, a niemożliwe dla innych. Być może jest to pierwsza i jedyna przeszkoda, jaką napotkasz podczas poszukiwania kodu twórcy.

Jednak wszystko zależy od okoliczności, w których się znajdujesz umiejętności i motywację, która zachęci Cię do zostania twórcą społeczności Fortnite.

Wymagania, aby być twórcą Epic

Aby być twórcą w Fortnite, musisz mieć co najmniej jedną z tych sieci społecznościowych: YouTube, Twitter, Facebook, Instagram lub Twitch i mają ponad tysiąc obserwujących. Dla wielu jest to najtrudniejszy wymóg narzucony przez Epic Games, ponieważ musi być popularny w sieciach. Z tego powodu dziś częściej można znaleźć miniatury Fortnite na YouTube lub graczy transmitujących swoje gry przez Twitch.

Musisz także wypełnić członkostwo i postępuj zgodnie z kodeksem postępowania dla twórców ustanowionym przez firmę. I wreszcie, musisz mieć możliwość otrzymywania płatności za pomocą metody wybranej przez Epic Games.

Jakie parametry bierze pod uwagę Epic, aby dostarczyć kod twórcy?

Bez wątpienia najważniejszym parametrem, który Epic weryfikuje, aby przyznać kod twórcy, jest Twoje konto w dowolnym sieć społeczna. W tym sensie ważne jest, abyś zdobył ponad tysiąc obserwujących i aby konto należało do Ciebie; w przeciwnym razie kod zostanie odrzucony.

Komputer z Fortnite

Gdzie mam poprosić o kod twórcy Epic?

Jeśli już przeczytałeś wymagane parametry i jeśli spełniasz ustalone wymagania, możesz wejść na stronę epicgames, aby poprosić o uzyskanie kodu twórcy.

Wyślij link do swojego konta w dowolnej sieci społecznościowej

Po złożeniu wniosku o członkostwo otrzymasz kod weryfikacyjny, który musisz wkleić na swoim koncie w dowolnej sieci społecznościowej i wysłać link e-mailem na adres: [email protected]. W ten sposób firma zweryfikuje i zweryfikuje Twoje konto.

Później Epic Games odpowie na Twoją prośbę za pośrednictwem wiadomości, która dotrze na Twój e-mail. W ten sposób dowiesz się, czy Twoja aplikacja została przyjęta, czy odrzucona.

Ile zarobię jako twórca Epic Games?

Pieniądze, które zarobisz jako twórca Epic zależy od Obserwujący które osiągnąłeś w swoich sieciach społecznościowych i ich lojalność. W przypadku Epic Twoja aktywność w sieciach społecznościowych i obserwatorzy są istotne, ponieważ zainwestują w grę, aby uzyskać zysk pieniężny.

dołącz do naszego kanału telegram