Skip to content

Jak zdobyć darmowe klejnoty w Rise of Kingdoms – pomocne wskazówki i triki

30 de styczeń de 2021

W 2018 roku gra Rise of Kingdoms została wprowadzona na rynek przez Lilith Games, firma, która powstała w 2015 roku w Chinach i znana jest z doskonałych darmowych gier na telefony komórkowe z systemem iOS i Android. W tym poście poznasz kilka bardzo przydatnych wskazówek i sztuczek, które pozwolą ci zdobyć darmowe klejnoty w Rise of Kingdoms.

Gra ma tę zaletę, że realizuje własne przeznaczenie poprzez wybór cywilizacji, w której zmierzysz się z różnymi bitwami i wrogami aby zdobyć różne zasoby, które pozwolą Ci być najlepszym krajem na mapie świata.

Z pewnością dobrze się bawiłeś atakując w Clash of Clans, aby wygrać z rywalami, a kiedy zaczynasz się zastanawiać, jakie są inne gry, takie jak Clash of Clans, pojawia się Rise of Kingdoms. Ta gra składa się z 11 cywilizacji do interakcji z innymi graczami; musisz wzbogacić i wzmocnić swoje królestwo, twórz sojusze i zdobywaj zasoby. Oprócz darmowych klejnotów, dzięki kilku wskazówkom i sztuczkom.

Jakie są zalety gry Rise of Kingdoms?

  • Pozwala na interakcję z kilkoma graczami jednocześnie w czasie rzeczywistym.
  • Jego grafika jest przejrzysta i rozbudowana z dobrą rozdzielczością.
  • Odpowiedni dla graczy w różnym wieku opracowujących strategie.
  • Dzięki BlueStacks 4 w grze Rise of Kingdoms nie będziesz już polegać na sojuszach z innymi graczami, ponieważ będziesz mógł się bronić, ponieważ będziesz mieć pod kontrolą kilka krajów.

Sztuczki, aby wygrać darmowe klejnoty w Rise of Kingdoms

Zwykle, aby mieć klejnoty w Rise of Kingdoms, musimy wydać nasze pieniądze; Ale to nie jedyny sposób można uzyskać bezpłatnie. Wśród sztuczek mamy między innymi:

  • Codziennie wypełniaj cele gry: to znaczy, jeśli ukończysz główną misję fabuły tak szybko, jak to możliwe i jeśli podniesiesz poziom swojej siedziby, da ci to trochę klejnotów, jeśli odblokuje nową erę.
  • Ukończ różne misje– gra nieustannie oferuje wiele misji; a kiedy zdobędziesz 100 punktów, otrzymasz ostatnią nagrodę ze skrzyni, a także możesz zdobyć darmowe klejnoty.
  • Pokonaj wrogów lub barbarzyńców: w tym przypadku ważne jest, aby zaatakować tych z wysokim poziomem, najsilniejszym, chociaż da ci to około 10 klejnotów, wtedy możesz lepiej poświęcić się oddziałom barbarzyńców, co jest łatwiejszym celem.
  • Odejmij je od min: kiedy masz już technologię do badania złóż klejnotów w miarę postępów w grze, będziesz mógł je wydobyć, chociaż jest ich niewiele, musisz być świadomy czasu, jaki dają ci tylko dwadzieścia minut; można zdobyć zwykłymi żołnierzami.
  • Bierz udział w wydarzeniach: musisz być świadomy tych czynności, a jeśli masz czas bez gry, programiści umieszczają darmowe perełki w twoich e-mailach; także po aktualizacjach lub jeśli często grasz.
  • Aby wygrać 200 klejnotów, połącz się z Facebookiem: w tym celu kliknij miejsce, w którym pojawi się Twoje zdjęcie profilowe, a następnie kliknij nowe ustawienia, a następnie kliknij ikonę Facebooka; Ponadto, jeśli chcesz organizować wydarzenie na stronie gry, otrzymujesz również darmowe klejnoty.

Przydatne wskazówki, jak zdobyć darmowe klejnoty w Rise of Kingdoms

Możesz zdobądź perełki na oficjalnych stronach Rise of Kingdoms; wszystko poprzez kody podarunkowe, które znajdziesz na jego Facebooku, Instagramie, Discordzie, Youtube, Twitchu (w streamach) oraz na jego oficjalnej stronie internetowej. Są publikowane przez twórcę gry i będą używane do różnych ulepszeń.

Kod podarunkowy powstania królestw

Aby z nich skorzystać, należy najpierw kliknąć swój awatar, a następnie kliknąć ikonę konfiguracji, a na końcu pojawi się przycisk dla tych kodów, w który należy ponownie kliknąć; następnie wpisujesz cyfry, które są przeznaczone do jednorazowego użytku i przez ograniczony czas.

Widzimy, że mamy różne możliwości uzyskania gratis więcej klejnotów w grze strategicznej Rise of Kingdoms; co pomoże ci w dalszym rozwijaniu i organizowaniu planu działania.