Skip to content

Jak pobrać Arena of Valor na Androida, PC i Nintendo Switch? (Przykład)

29 de styczeń de 2021

Pobierz Arena of Valor jeśli nie masz odpowiednich informacji, może to stanowić problem o platformach, które go mają. Oznacza to, że możesz wiedzieć, że ta aplikacja pochodzi z Androida, ale naprawdę udało się jej rozprzestrzenić na inne media, w których możesz jej również używać.

Pobierz aplikację na Androida

Jednym z najłatwiejszych sposobów pobrania tej gry jest platforma, która ją dała, czyli Android. Oczywiście w tym celu musisz mieć urządzenie zgodne ze specyfikacją gry.

W tym sensie wskazane jest pobranie Arena of Valor, aby mieć telefon lub tablet z co najmniej 2 GB pamięci RAM i 32 GB miejsca. Ideałem byłoby również mieć procesor większy niż 1,7 GHz, a także najnowszy zintegrowany procesor graficzny, aby grać z lepszą wydajnością.

Teraz kolejną rzeczą jest wejście do sklepu Android. Gdzie, oprócz zdobycia innych znanych gier, takich jak Among Us czy Clash Royale, będziesz mógł również znaleźć Arena of Valor. Wystarczy przejść do paska wyszukiwania u góry, wpisać nazwę aplikacji i nacisnąć symbol lupy na klawiaturze.

Następnie, wśród wyników zobaczysz ikonę aplikacji, który należy nacisnąć, aby przejść do panelu pobierania, a następnie kliknąć „Zainstaluj”. W ten sposób będziesz mógł zainstalować Arena of Valor na swoim urządzeniu mobilnym i przystąpi do wprowadzania odpowiednich zmian. Po zakończeniu procesu możesz cieszyć się grą.

Jak pobrać Arena of Valor, aby zagrać na PC?

Jak być może zauważyłeś, Obecnie gra Arena of Valor nie ma kompatybilnej wersji bez żadnego z systemów operacyjnych dla komputerów PC. Nie oznacza to jednak, że nie możesz cieszyć się grą w zaciszu swojego komputera.

To powiedziawszy, istnieje jeden lub dwa sposoby zainstalowania aplikacji na tym nośniku, najczęściej za pośrednictwem emulatora Androida. Ten program może naśladować działanie urządzenia z pulpitu komputera, ale do tego będziesz potrzebować znacznej ilości pamięci RAM (8 GB).

Jeśli chodzi o emulatory, których możesz użyć, istnieje wiele bardzo dobrych, ale najczęściej używane w grach to Bluestacks i Memu Play. Są one zgodne z systemem Windows i po zainstalowaniu pozwalają wybrać specyfikacje systemu Android, który chcesz emulować.

Po wykonaniu tego kroku wystarczy uruchomić skonfigurowany system operacyjny, a po uruchomieniu trzeba będzie stamtąd wejść do sklepu. Teraz pozostaje tylko przeprowadzić proces wyszukiwania aplikacji, aby pobrać Arena of Valor i odtworzyć ją z komputera.

Aplikację do gry można też pobrać ręcznie z poziomu przeglądarki, co nie będzie stanowiło problemu, gdyż jest to darmowa kopia. Gdy masz już kopię aplikacji, wystarczy przeciągnąć go na ekran systemu Android emulowanei zainstaluje się automatycznie.

oficjalny blog blustack

Warto wspomnieć, że korzystanie z tego systemu z poziomu komputera ma wiele zalet. Głównie dlatego, że masz lepszy sprzęt przetwarzający do uruchamiania gier tego typu lub dowolnego innego programu.

Pobierz i zainstaluj Arena of Valor na Nintendo Switch

Jak już przeczytałeś wcześniej, ta gra oficjalnie dotarła do innych mediów i platform, a jednym z nich jest Nintendo. Firma włączyła grę do swojej alternatywy dla bezpłatnych plików do pobrania, dzięki czemu możesz cieszyć się tą niesamowitą aplikacją na urządzeniu specjalnie stworzonym do grania.

W tym sensie pobranie Arena of Valor jest prostą rzeczą, ponieważ Musisz wejść do sekcji gier Switcha. Stamtąd możesz znaleźć aplikację w sekcji wyszukiwania, a gdy ją znajdziesz, będziesz musiał tylko uzyskać dostęp do panelu i pobrać ją na swoje urządzenie.