Skip to content

Do czego służą klejnoty w Arena of Valor? Jak zdobywać i wydawać klejnoty?

2 de luty de 2021

Czy masz kłopoty zdobywaj i wydawaj swoje klejnoty w Arena of Valor? Jeśli tak się stanie, możesz przeczytać następujący post, aby znaleźć najlepszy sposób na zdobycie tego niezbędnego zasobu.

Możesz także odrzucić te opcje, które nie są niezbędne, gdy masz zamiar nosić biżuterię. Dzięki temu nauczysz się znacznie lepiej wykorzystywać tę walutę i zoptymalizujesz swoje postępy w grze.

Co to są klejnoty w Arena of Valor?

Lubić inne gry MOBA, ma równoległą walutę inną niż ta, której regularnie używa do kupowania zwykłych lub często używanych przedmiotów. W tym miejscu pojawiają się klejnoty, które byłyby przedmiotami wymiany premium i które są trudne do zdobycia.

Są one reprezentowane jako czerwony klejnot i można użyć do zakupu różnych przedmiotów oraz przedmioty, które poprawiają rozgrywkę lub postęp. Można je osiągnąć, wykonując różne czynności na Arenie Walki.

Jak mogę zdobyć czerwone klejnoty w Arena of Valor?

Jest to jedno z najczęstszych pytań, jakie możesz sobie zadać podczas korzystania z tej gry, a mianowicie klejnoty w Arena of Valor, cieszą się wielkim szacunkiem. Te same, możesz je zdobyć często, gdy jesteś nowy, ale w miarę postępów klejnoty zaczynają być trochę rzadkie, co zmusza cię do użycia innych środków.

Wypełniaj codzienne misje w grze

W tej grze możesz otrzymać codzienne misje wygląda bardzo podobnie do League of Legends. Dzięki nim możesz zdobyć różne alternatywne nagrody, które pomogą ci robić postępy w aplikacji. To powiedziawszy, wśród nagród możesz znaleźć klejnoty Arena of Valor. Więc kiedy wykonasz zadanie, będziesz miał mały wyczyn tego cennego zasobu.

Możesz wykonywać te misje codziennie i możesz zdobyć wystarczającą liczbę klejnotów, aby kupić potrzebne przedmioty. Musisz po prostu codziennie wchodzić do gry i starać się wykonywać wszystkie zadania, więc jeśli jeden zawiera klejnoty, odświeży się, a niektóre wyjdą.

Loguje się z rzędu

Podobnie jak w przypadku codziennych misji, gry online mają zwykle różne sekcje nagród zachęcić graczy. W tym sensie Arena of Valor ma kilka, a wśród nich nagrody za codzienne wchodzenie, w których można również znaleźć klejnoty.

Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się kilka razy z rzędu, a w pewnym momencie otrzymasz kilka klejnotów. Zatem im częściej się powtarzają swoje początki w Arena of Valor na co dzień, tym lepsze nagrody.

Graj w weekendy!

Jednym z najbardziej uderzających aspektów tej aplikacji jest to nagradza użytkowników, którzy poświęcają swój czas w weekendy. Ale jak on to robi? No cóż, z nieco lepszymi nagrodami niż za loginy czy dzienne misje.

piasek z panelu męstwa

Dlatego jest to jeden z najskuteczniejsze metody zdobywania klejnotów w Arena of Valor, ponieważ jest prawie pewne, że dadzą ci te dni. Więc jeśli chcesz zgromadzić wystarczającą ilość tych monet, nie możesz przestać wchodzić w weekendy.

Na co mogę wydać klejnoty Arena of Valor?

Jest bardzo prawdopodobne, że ulegniesz pokusie wydawaj klejnoty na bohaterów lub skrzyniei do pewnego stopnia jest w porządku, ale nie jest zalecane. Oznacza to, że większość bohaterów można kupić za darmo, więc nie musisz kupować ich zbyt wielu.

W przypadku skrzyń mają one bardzo niskie prawdopodobieństwo upadku, a byłoby to jak wyrzucenie klejnotów. Teraz warto ich używać do zwiększania zdobywania doświadczenia i złota, a także do kupowania arkan (ale tylko na 3 poziom).

dołącz do naszego kanału telegram