Skip to content

Jak zdobyć darmowe klejnoty, eliksir i złoto w Clash of Clans – w 100% legalne (przykład)

30 de styczeń de 2021

Grasz w Clash of Clans? Wtedy wiesz, że główna dynamika tej gry polega na postępach w budowie budynków, tworzeniu wojsk i oczywiście wygrywaniu wszystkich bitew bez przegrywania. Jednak aby przejść dalej, musisz zdobyć cztery podstawowe zasoby gry. Tutaj pokażemy jak zdobyć klejnoty, złoto, eliksir i ciemny eliksir – wszystko za darmo w Clash of Clans.

Uzyskanie ich nie jest łatwe, bo trzeba za nie zapłacić, ale są sposoby, żeby je zdobyć za darmo i legalnie. W sieci dostaniesz sztuczki i sposoby na zdobycie surowca bez płacenia, sugerujemy unikanie tych hacków, ponieważ jedyne, co otrzymasz, to to, że cię blokują i nie będziesz już mógł grać w Clash of Clans.

Jeśli więc nie możesz tego zapłacić, oto jak możesz zdobywaj klejnoty, złoto za darmo w Clash of Clans, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co należy zrobić krok po kroku.

Jak zdobyć darmowe klejnoty i eliksir

Aby móc awansować w grze klejnoty Będą one niezbędne, ale nie od początku, w rzeczywistości będziesz musiał je przechowywać do czasu, gdy będziesz mógł z nich skorzystać, istnieje kilka sposobów ich uzyskania;

  • Poprawa budynków wioski;
  • Powalając drzewa i niszcząc skały, możemy się dostać ukryte klejnoty pod nimi i przechowuj je;
  • Zaoszczędź wirtualne pieniądze, monety, aby skorzystać z przedstawionych Ci ofert i kupić pakiety klejnotów.

W trakcie gry te klejnoty staną się dla Ciebie niezbędne postęp budowyZarządzaj nimi jak najlepiej, staraj się oszczędzać, gdy jest to absolutnie konieczne, dzięki tym wskazówkom możesz nie dostać dużych kwot, ale jest to sposób na ich bezpłatne gromadzenie.

Dotyczące eliksir trzeba zwracać uwagę na tworzenie swojej armii, tworzenie budynków, ulepszanie ich. A co do niego ciemny eliksir, Zdobycie tego surowca przyda się Królom i Mrocznym Koszarom. Musisz więc mieć kolekcjonerów. Otrzymasz je, jeśli zainwestujesz w złoto, aby je stworzyć. Będziesz także musiał zbudować magazyny do przechowywania eliksiru.

Zbierać Nie jest to najłatwiejszy sposób na zdobycie eliksiru, najszybszym sposobem jest użycie swoich żołnierzy do najechania wrogów i złupienia ich zasobów, a konkretnie do kradzieży wszystkiego, co się da z ich magazynów; pamiętaj jednak, że podczas inwazji będziesz mieć opór wroga, więc staraj się być przygotowany z dobrą armią.

To jest ważne, by lepsze sklepy dla eliksiru a także wystarczy, bo każdy ma maksymalną pojemność i stracisz eliksir, jeśli nie masz go gdzie przechowywać; dlatego aby otrzymać eliksir, potrzebujesz złota, kolekcjonerów i dobrych sklepów, ale jak możesz zdobyć złoto za darmo?

Jak zdobyć darmowe złoto

Ten surowiec znajdziesz tylko w kopalnie złota. Podobnie jak w przypadku eliksiru, musisz upewnić się, że masz wystarczająco dużo zapasów. Będzie to najczęściej używany zasób w Clash of Clans, ale jest też łatwiejszy do zdobycia. Z drugiej strony, jeśli chcesz szybciej zdobyć pieniądze, możesz to zrobić za pomocą klejnotów; Aby dowiedzieć się, jak je kupić, zobacz, jak to zrobić w recenzji, którą ostatnio zrobiliśmy.

Złoto pozwoli ci stworzyć kolekcjonerów eliksiru, eliksir pozwoli ci mieć wojska, wojska mogą najechać wrogów i dzięki temu możesz zdobyć klejnoty, nie potrzebujesz sztuczek ani robić niczego, co narusza legalność gry, możesz uzyskać darmowy surowiec legalnie, po prostu musisz być doświadczonym graczem.

kontenery zapomnianych wiosek

Podsumowując, zdobądź klejnoty, eliksir, ciemny eliksir i złoto Wykorzystując całą dynamikę gry, możesz w ten sposób zdobyć je za darmo, unikając ograniczeń.

Więc buduj magazyny, rabuj przeciwników, powalaj drzewa, wysadzaj kopalnie złota. Dlatego staraj się dobrze zarządzać swoimi zasobami podczas gry. W ten sposób możesz awansować i wygrywać w Clash of Clans. Istnieje wiele innych takich gier, wystarczy spojrzeć na naszą recenzję na ten temat i wypróbować cuda gier, które są podobne do Clash of Clans.