Skip to content

Jak zasymulować tryb Always On na ekranie mojego iPhone’a X? (Przykład)

30 de styczeń de 2021

Technologia postępuje skokowo, mamy coraz więcej małych, ale przydatnych funkcji w naszych telefonach. Jednym z nich jest ten, który pozwala na symulację trybu Zawsze włączone na ekranie mojego iPhone’a X łatwo i prosto.

Tak można odczytać tę funkcję, która była dostępna dla Nokii i Samsunga, mogą z niej również korzystać użytkownicy La Manzanity, a jaki jest lepszy telefon w użyciu niż w bestii z iPhone X, który jest jednym z najlepszych telefonów komórkowych na obecnym rynku, który konkuruje nie tylko z rówieśnikami, ale jednocześnie z innymi firmami.

Pamiętaj, aby poznać różnice między iPhone’em XS i iPhone’em XR, aby poznać ich funkcje i sposób działania tego trybu w każdym z nich.

Co to jest tryb Always On Display?

Zanim dowiemy się, jak symulować tryb Always on na ekranie mojego iPhone’a X, logiczne jest, że najpierw wiadomo, czym jest ten tryb i do czego służy. Cóż, to jest bardzo proste, ta funkcja utrzymuje aktywną część ekranu, gdy jest zawieszony lub w trybie uśpienia.

W innym duchu można również włączyć lub wyłączyć funkcję Always on Display na dowolnym systemie Android, więc nie dotyczy to systemów iOS ani Apple.

Pokazuje czas i można go skonfigurować tak, aby wyświetlał różne i zróżnicowane wygaszacze ekranu, a także wybrane przez nas powiadomienia. To sprawia, że ​​jest bardzo przydatny, jeśli chcemy odpocząć i patrzeć tylko na to, co jest potrzebne na ekranie telefonu (nie musimy go odblokowywać ani włączać ekranu, aby zobaczyć np. Powiadomienia).

Ta funkcja jest bardzo przydatna i może być używana w telefonach z wyświetlaczami Super amoled, których charakterystyką ma być możliwość wyłączania czarnych pikseli, czujników, procesorów i kolorowych pikseli.

Jego jedyną wadą jest to, że zużywa dużo baterii (dodatkowe 3% baterii), ponieważ ta funkcja będzie utrzymywać ekran (przynajmniej przez część) przez cały czas.

Dlatego zawsze dobrze jest mieć pod ręką pewne sztuczki, dzięki którym bateria telefonu komórkowego ładuje się szybciej, chociaż w telefonach Apple wszystko jest trochę delikatniejsze.

Symuluj tryb Always On na ekranie mojego iPhone’a X dla bezpieczeństwa i wygody

Teraz, do czego doszedłeś, tak, możesz ustawić tryb Always on Display na iPhonie X, ponieważ jest to pierwsza z tej marki z ekranem OLED i jest całkowicie bezpieczna. Aby zasymulować tryb Always on na ekranie mojego iPhone’a X, wystarczy wykonać kilka prostych kroków, pierwsza rzecz pobierz aplikację o nazwie OLEDX.

Po pobraniu przechodzi do „Ustawienia„Wewnątrz telefonu komórkowego, a następnie w kierunku dostępu z przewodnikiem. Po wejściu należy podać hasło i przejść do tej funkcji. Tutaj upewniamy się, że suwak lub przycisk „Dostępność”Jest aktywowany, po wykonaniu tej czynności możemy otworzyć aplikację i ustawić tryb Always on Display według własnych upodobań.

Spełniwszy już warunek aktywacji dostępu z przewodnikiem, wystarczy tylko trzykrotnie podać boczny przycisk iPhone’a, który logicznie się zablokuje i pokaże nam tryb Always on (m.in. bateria, czas, zabezpieczenia ekranu).

Aby móc wyjść z tego trybu i ponownie odblokować iPhone’a X, musimy tylko dwukrotnie podać przycisk z boku telefonu, co aktywuje identyfikację z twarzą, umożliwiając nam wejście.

Należy zaznaczyć, że metoda ta, choć zużywa więcej energii niż zwykle, nie rozładowuje baterii tak bardzo (dzięki tej aplikacji), a także Nie uszkodzi ekranu ani nie spowoduje żadnych reperkusji w telefonie iPhone X.

kolorowy ekran iphone

Mała, ale przydatna funkcja

Miarka tego wniosku nie mogłaby być bardziej prawdziwa, a mianowicie, że chociaż symulowanie trybu Always on na ekranie mojego iPhone’a X brzmi jak coś głupiego, jest o wiele bardziej przydatne niż myślisz, dzięki temu będziesz mieć nie tylko poczucie kontroli, ale możesz zawsze zwracaj uwagę na godzinę i powiadomienia bez naciskania jednego przycisku.

Ta stosunkowo nowa funkcja dla użytkowników jabłek przynosi tylko korzyści, ponieważ pomijając słabość pliku bateria, Always on Display doda Ci bezpieczeństwa i komfortu do Twojego życia, które pomimo zajętości lub nie, zawsze potrzebuje spokoju i skrótów, aby to ułatwić.