Skip to content

Jak zarabiać pieniądze w League of Legends? – Naucz się kupować w LoL (przykład)

27 de styczeń de 2021

League of Legends („LoL”) to popularna gra w „Tryb walki” opracowany przez Riot Games (jeśli go nie masz, powinieneś od razu pobrać, zainstalować i grać w League of Legends). Będąc wysoce konkurencyjnym, nie jest nierozsądne wpłacanie małych lub dużych pieniędzy do League of Legends, aby mieć dostęp do lepszych aspektów platformy, które czynią cię najlepszym.

Należy zauważyć, że w grze to może obsługiwać do 5 milionów użytkowników podłączonych jednocześnie, idea zakupów w LoL ma więcej sensu. Nie chcesz być jednym z nich; Musisz jednak zachować ostrożność i zawsze mieć zgodę rodziców na wypadek, gdybyś był niepełnoletni.

Jakie są korzyści z lokowania pieniędzy w League of Legends?

Platforma LoL ma wiele plików specjalne warunki które pozwalają wzmocnić doznania. Jedną z tych zmiennych jest możliwość inwestowania prawdziwych lub lokalnych pieniędzy w celu nabycia głównych walut, za pomocą których odblokowane są określone cechy, które w zależności od przebiegu gry należy spróbować wybrać.

Te monety są znane jako Riot Points lub „RP„And Blue Essentials” lub „EA”, Pierwsza to ta, która jest dostępna za pomocą metod przedpłaty, a druga będzie dostępna poprzez awansowanie, wykonywanie określonych misji lub odczarowywanie fragmentów bohaterów, czyli można je zdobyć za darmo.

Dlatego włóż pieniądze League of Legends pozwoli użytkownikowi mieć z góry określoną kwotę RP na podstawie początkowej kwoty zainwestowanych pieniędzy; należy jednak pamiętać, że te monety można wymienić tylko w „Sklep Riot” i że jego użycie nie może mieć bezpośredniego wpływu na grę.

Dzięki RP, które możesz mieć darmowy sposób zakupu cokolwiek znajduje się w głównym katalogu sklepu Riot, od skór bohaterów lub skórek bohaterów, Barw, pakietów, rzemiosła hextech, emotek, ikony przywoływacza, a nawet daje możliwość przeniesienia konta na inny serwer w zasobach.

A poza tym, jeśli coś pójdzie nie tak, zawsze możesz szybko i łatwo zwrócić bohaterom lub skórki w League of Legends.

Jakie metody płatności oferuje LoL przy zakupie RP?

W zależności od serwera, na którym grasz, możesz kupić figurkę RP. Na przykład w sieci LAN (Ameryka Północna Ameryka Łacińska) możesz wybrać pakiety od 580 do 16500 RP, inwestując odpowiednio od 4 USD do maksymalnie 96 USD, podczas gdy w NA (Ameryka Północna) pakiety te wahają się od 650 do 15 000 RP, płacąc od 5 do 100 dolarów.

League of Legends oferuje kilka metod finalizacji zakupu, począwszy od międzynarodowych kart kredytowych lub debetowych, PayPal, kart Paysafe (Peru i Urugwaj), kart przedpłaconych lub specjalnych kodów, a nawet poprzez płatności mobilne w Meksyku, Kolumbii, Peru i Chile.

lol dot interfejs

Jeśli z jakiegoś powodu pewne metody płatności w Twoim regionie geograficznymWynika to z faktu, że inwestowanie w gry hazardowe za ich pośrednictwem jest zabronione, ponieważ nie mają oni praw do sprzedaży, które pozwalają im działać na tym obszarze; Mimo to postawienie pieniędzy w League of Legends nie będzie niemożliwe.

Kup RP krok po kroku za pomocą międzynarodowych kart bankowych

Korzystanie z międzynarodowych kart bankowych to przede wszystkim Visa, Mastercard, American Express, Discover i JCB, z których dwóch ostatnich nie można używać w Meksyku, Kolumbii, Wenezueli, Boliwii i Peru.

Otwórz grę i naciśnij „Kup RP” Aby rozpocząć proces wpłacania pieniędzy w League of Legends, wybierz opcję „Karty międzynarodowe” a następnie wybierz kwotę RP, którą zamierzasz kupić, w zależności od kwoty, którą chcesz zainwestować.

Następnie musisz wypełnić informacje o płatności w formularzu oferowanym przez grę. Dokładnie sprawdź podane dane, aby uniknąć podwójnego naliczenia lub błędów podczas składania zamówienia. Jeśli wszystko jest w porządku, naciśnij „Zapłacić„Aby sfinalizować zakup i zanotować identyfikator transakcji w bezpiecznym miejscu. Gotowy! Życzymy udanych zakupów!

W przypadku, gdy z jakiegoś powodu gra jest zbugowana lub po prostu nie pozwala na zakup, mimo że wiesz, że możesz, spróbuj odinstalować League of Legends, ponieważ błąd może być spowodowany nagłym problemem z aktualizacją.