Skip to content

Jak zapraszać ludzi do powiększania spotkań z telefonu komórkowego — konfigurowanie połączeń wideo

18 de listopad de 2021

W obrębie platformy do wideokonferencjiZoom jest jednym z najlepszych na świecie, z tysiącami użytkowników, którzy korzystają z niego na co dzień, jak wielu z nas wie, w ramach tej platformy możemy korzystać z różnych funkcji od czatowania i prowadzenia wideokonferencji, po umawianie wywiadów i nagrywanie spotkań z ludźmi z naszych upodobań.

Podobnie musimy wiedzieć, jak używać go poprawnie w zakresie prowadzenia zajęć, a także jak organizować i zapraszać spotkania przez WhatsApp, e-mail i inne media, co wyjaśnimy w tym artykule.

O czym należy pamiętać przed zaproszeniem użytkowników na spotkanie Zoom z telefonu komórkowego?

Kiedy zamierzamy? utwórz spotkanie w Zoom, a zatem musimy zaprosić innych użytkowników, należy wziąć pod uwagę pewne jasne aspekty, aby móc zrobić to poprawnie za pośrednictwem naszego urządzenia mobilnego, takie jak:

Subskrybuj dodatek do planu nauki

Jak wielu z nas wie, te programy poprawiają możliwości wydajności Korzystając z niektórych platform, a więc subskrybując Add-on, w planie nauki będziemy mieli pewność, że możemy bezpiecznie korzystać z narzędzia.

Działa to jako rozszerzenie podczas wideokonferencji i spotkań bez żadnych zrzutów. Możemy to zrobić przez naszą przeglądarkę, korzystając z komputera PC lub komputera.

Korzystanie ze smartfona

jeśli sobie życzymy zapraszać innych użytkowników na wideokonferencje lub spotkania W ramach platformy Zoom możemy to również łatwo zrobić za pomocą naszego urządzenia mobilnego, co zapewnia większą łatwość i wygodę.

Posiadanie telefonu komórkowego jest bardzo ważne, jeśli używamy i wiemy, czym jest Zoom, ponieważ używamy go stale i wymaga mniej procesu przy korzystaniu z platformy z komputera lub PC, więc jeśli masz taki, wykorzystaj go w pełni podczas spotkań w ciągu przez Zoom.

Chociaż prawdą jest, że podczas tworzenia lub ustawiania spotkań w Zoom, możemy wysyłać zaproszenia do innych użytkowników Aby być ich częścią za pośrednictwem naszego e-maila, wystarczy wykonać kilka prostych i precyzyjnych kroków, aby zrobić to we właściwy sposób:

Najpierw musimy wejść na platformę Zoom, aby rozpocząć proces, następnie klikamy w opcję oznaczającą „następne” i wybieramy spotkanie, na które chcemy wysłać zaproszenie.

Po tym, kliknij „dodaj gości”, a tam zobaczymy różne opcje wysłania zaproszenia, z którego musimy wybrać tę, która wskazuje 'e-mail’, a następnie je wysłać.

zaprosić na spotkanie w powiększeniu

Zaproszenie z WhatsApp lub Messenger

Istnieje również możliwość: zapraszać ludzi na spotkania w ramach Zoom Za pomocą komunikatora internetowego, WhatsApp, a w razie awarii, przez platformę Messenger, aby ułatwić i sprawniej wysyłać go do większej liczby osób, w tym celu przeprowadzamy prawie taki sam proces, jak w przypadku poczty.

Wchodząc bezpośrednio i szybko w Zoom, następnie kliknij „Dalej”, a następnie „Dodaj gości”, gdy już to zrobimy, mamy tę różnicę, że wybierając platformę lub sieć społecznościową, z którą chcemy udostępnić dane spotkanie lub konferencję, musimy wybierz te opcje, czyli Messenger lub WhatsApp, w tym przypadku.

Jak utworzyć link z zaproszeniem w Zoom, aby wysłać go do wielu osób z telefonu komórkowego?

Spotkania w ramach platformy Zoom są innowacyjne i bardzo efektywne dla wielu użytkowników sieci, więc jeśli chcemy utwórz w nim link z zaproszeniem, w przypadku spotkania lub wideokonferencji, w celu udostępnienia go w celu zaproszenia i dotarcia do wielu innych osób, musimy wykonać następujące czynności:

Najpierw musimy wejść na platformę Zoom, będąc w jej wnętrzu, musimy kliknąć opcję, która wskazuje „zaplanuj spotkanie”, musimy liczyć się z tym, że planując spotkanie, najważniejsze słowa będziemy musieli umieścić na początku , następnie klikamy „spotkania”.

Następnie, mając już zaplanowane spotkanie, musimy naciskać na które chcemy się dzielić z innymi użytkownikami, i klikamy „skopiuj zaproszenie”, w ten sposób skopiujemy link do spotkania, który możemy wysłać za pośrednictwem różnych platform, aby uzyskać więcej gości i osób obecnych na naszym spotkaniu.

dołącz do naszego kanału telegram