Skip to content

Jak zapisywać moje tweety za pomocą zakładek na Twitterze — prosty samouczek

5 de grudzień de 2021

Twitter to aplikacja szeroko wykorzystywana przez dorosłą populację, ponieważ pomaga im być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w ich środowisku społecznym, z wiadomościami ze świata i opiniami śledzonych postaci. tak chcesz zapisać tweeta w zakładce, tutaj opowiemy, jak przebiega proces.

Jakie kroki należy wykonać, aby zapisać swoje tweety za pomocą zakładek na Twitterze?

Tak jak TikTok identyfikuje się głównie z młodymi ludźmi, tak Twitter ma wielu starszych obserwujących. Ta aplikacja charakteryzuje się wiadomościami nie większymi niż 280 znaków, które są publikowane w czasie rzeczywistym. Te wiadomości czasami były przyczyną kontrowersji, co niewątpliwie zwiększyło liczbę obserwujących w sieci.

Wielu użytkowników widziało tweeta, który ich zdaniem jest interesujący lub z którego chcą korzystać w przyszłości, jednak na początku ta platforma nie miał sekcji do prywatnego przechowywania te komentarze. Ta nieco niezręczna sytuacja nie paraliżowała ludzi.

Wielu próbowało twórczo znaleźć chwilowe rozwiązanie tego problemu. Niektórzy korzystali z podobnej sekcji, aby zlokalizować wiadomość na swoim koncie. Szczegółem tej opcji jest to, że inni mogą zobaczyć polubienia Twojego profilu. Inni próbowali używać wersji roboczych do zapisywania tweetów, próbując znaleźć inny sposób przechowywania komentarzy. Ta opcja była nadal tymczasowa, więc użytkownicy wciąż domagali się ostatecznego rozwiązania.

Celem tych użytkowników było zapisanie tweetów w prywatnym i chronionym miejscu na ich koncie, ponieważ niektóre z opcji, z których korzystali, były publiczne lub musieli użyć pozytywnej reakcji na komentarz, kiedy faktycznie się nie zgodzili.

Z aplikacji Twitter na telefonie komórkowym

Aplikacja w odpowiedzi na zgiełk swoich użytkowników stworzyła sekcję o nazwie zakładki, która podąża za wzorcem prostoty, który ma cała platforma i prywatnie archiwizuj tweety. Każdy może więc zapisać komentarz, aby później wykorzystać go jako przewodnik lub go zakwestionować.

Jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej Twitter i chcesz utworzyć zakładkę na swoim telefonie, musisz wykonać tylko kilka kroków. Najpierw musisz otworzyć aplikację na swoim telefonie. Kiedy przeglądasz platformę i czytasz tweeta, który chcesz oznaczyć, musisz dotknij ikony udostępniania który znajduje się na dole komentarza.

Ta akcja otworzy menu z kilkoma opcjami, musisz kliknąć dodaj tweet do zakładek. Dzięki temu wiadomość zostanie zapisana w wybranej sekcji. Jeśli z czasem będziesz musiał ponownie zobaczyć tweeta, po prostu musisz znajdź sekcję i obróć ekran palcem w prawo.

Korzystanie z przeglądarki internetowej na Twitterze na komputerze

Jeśli z jakiegokolwiek powodu używasz komputerowej wersji TwitteraMusisz wiedzieć, że aplikacja nie posiada jeszcze sekcji zakładek dostępnej dla komputerów. Nie oznacza to jednak, że nie możesz zapisywać tweetów.

zakładki tweety

Jeśli chodzi o prawie wszystkie problemy, zakładki na pulpicie mają rozwiązanie, podczas gdy Twitter oficjalnie uwzględnia je w swoich aktualizacjach. Wystarczy w tym przypadku zrobić jeszcze jeden krok. Po otwarciu przeglądarki nie powinieneś wchodzić na Twittera tak jak zwykle, ale musisz wejść przez https://mobile.twitter.com/home. Jest to witryna mobilna, która działa na komputerach tak, jakby była telefonem.

Później, możesz przeszukać tweeta, który chcesz dodać do zakładek i naciśnij na tacy wyjściowej. Ta ikona jest podobna do strzałki pobierania i znajduje się na dole komentarza. Następnie w nowym menu, które się pojawi, musisz kliknąć dodaj tweeta do zakładek.

Gdzie znajdują się tweety, które zaznaczyłeś na swoim koncie na Twitterze?

Jeśli chcesz zobacz komentarze przechowywane w tej sekcji Na komputerze musisz dotknąć swojego zdjęcia profilowego, aby wyświetlić menu konta i znaleźć kartę Zakładki. Stamtąd będziesz mógł przeczytać wszystkie tweety, które zaznaczyłeś zarówno na telefonie komórkowym, jak i na komputerze.

Ta sekcja pozwala wszystkim użytkownikom Twittera na posiadanie własnej prywatnej biblioteki w zaledwie kilku krokach. Nie potrzebujesz prześlij dalej komentarz zostać zarchiwizowane i nie będzie już publicznie dostępne.

To narzędzie pozwala nie tylko zapisywać komentarze, które chcesz, ale także możesz zaoszczędzić dużo czasu w lokalizowaniu tych wiadomości lub opracowywaniu opcji ich przechowywania. Chociaż prawdą jest, że nie jest to strategia zdobywania obserwujących, jest to funkcja, która pomaga zatrzymać osoby, które mają już konto.

osoba przeglądająca zakładki na Twitterze

Dlaczego nie możesz poprawnie użyć znacznika tweet na Twitterze?

Istnieje kilka powodów, dla których nie można prawidłowo używać znaczników. Jednym z nich są awarie połączenia internetowego. Druga może być oparta na przestarzałej wersji aplikacji na telefonie komórkowym, do której wystarczy zastosować najnowszą aktualizację.

Innym czynnikiem, który może mieć wpływ, jest to, że podczas korzystania z wersji desktopowej nie wpisujesz adresu strony mobilnej tak, jak powinien i przenosisz na inną stronę. Każda z wymienionych przez nas opcji może zostać rozwiązana Dzięki szybkim i łatwym działaniom wystarczy wykryć przyczynę problemu. Co najważniejsze, długo oczekiwana funkcja już istnieje.

dołącz do naszego kanału telegram