Skip to content

Jak załadować gotowe projekty w Divi (przykład) – szybko i łatwo

27 de luty de 2021

Od momentu uruchomienia system WordPress stał się ulubioną platformą wielu użytkowników na całym świecie stwórz nowy osobisty blog lub zaprojektuj stronę internetową.

Możliwości tworzenia narzędzi niezbędnych do zapewnienia bezpośredniego dostępu do innych Media społecznościowe stanowią gwarancję rozpowszechnienia i wzrostu czytelników.

Nigdy nie wystarczy, gdy szuka się doskonałości

Mimo że uznano ją już za najlepszą platformę do realizacji tego typu projektów, WordPress Nie przestał rosnąć i polepszać się, będąc tego wiernym przykładem Divi.

Ta wtyczka do systemu WordPress pozwala wielu użytkownikom zoptymalizować czasy kreacja i projektowanie dla Twoich blogów i stron internetowych. Poprawa doświadczeń osób niezwiązanych z platformą i stanowi doskonały skrót dla najbardziej eksperta.

Projekty oferowane przez Divi

Dzięki 12-letniemu doświadczeniu i wspaniałej społeczności będącej częścią tej platformy, Divi oferuje swoim użytkownikom ponad 600 000 szablonów. Jeśli brak kreatywności jest problemem, ten program do tworzenia stron internetowych (tak dobry jak każda z najlepszych wtyczek WordPress) może być rozwiązaniem, aby uzyskać idealny projekt dla Twojego bloga lub witryny.

Gotowe układy

Jeśli masz już konto Divi i chcesz rozpocząć przeglądanie oferowanych przez niego szablonów, jesteś we właściwym miejscu. Najlepiej zacząć od gotowych szablonów lub układów do nadaj kształt swojej witrynie.

Pamiętaj o tym podczas tego procesu musisz mieć licencję. Ciesząc się tysiącami projektów znalezionych na tej platformie, ma swoją cenę, ale jest tego warta.

Jeśli go masz, możesz pobrać żądane motywy i będzie to kwestia wykonania instrukcji:

 1. Zaloguj się na swoje konto Divi.
 2. Na wstążce po lewej stronie ekranu znajdź sekcję Strony.
 3. Dodaj nową stronę.
 4. Wprowadź tytuł strony.
 5. Kliknij przycisk Publikuj (po prawej stronie ekranu).
 6. Następnie kliknij opcję Użyj konstruktora Divi.

Na ekranie pojawią się 3 rodzaje opcji. W takim przypadku wybierz pierwszy, który pojawi się po lewej stronie, «Buduj od podstaw»Co przeniesie Cię do części, w której zaczniesz budować stronę.

Wybór wzorów

W szablonie, aby rozpocząć projektowanie swojego bloga lub strony internetowej, zobaczysz wstążkę z nazwą kreatora Divi, tutaj musisz kliknąć znak plus, który pojawia się po nazwie.

Ta czynność spowoduje otwarcie biblioteki układu. W tej części zobaczysz strony, które już utworzyłeś, projekty, które zapisałeś i gotowe projekty, które w tym przypadku są tymi, których zamierzasz użyć.

 • Kliknij Gotowe układy.
 • Wybierz kategorię szablonów związanych z Twoim blogiem lub witryną.

Cokolwiek potrzebujesz do swojej witryny, Divi to ma

W tym miejscu ważne jest, aby wyjaśnić, że Divi, to, co naprawdę oferuje, to pakiet szablonów. Dlatego przy wyborze projektu platforma zaoferuje Ci różne elementy wchodzące w skład pakietu: sekcja galerii, sekcja kontaktów, strona główna, edycja tła z animowanymi gradientami w sekcji itp.

Możesz użyć wszystkich lub jednego. Korzystanie z wyszukiwarki do eksplorowania konkretnej sekcji, której potrzebujesz.

To, czego potrzebujesz do swojej witryny, ma to Divi

Proces ładowania

Aby kontynuować projektowanie swojego bloga lub witryny internetowej, po wybraniu żądanego pakietu lub określonej sekcji, której potrzebujesz, postępuj zgodnie z instrukcjami:

 • Kliknij Zobacz demo na żywo jeśli chcesz mieć podgląd projektu, który wybrałeś lub w którym jest Użyj tego układu jeśli już podjąłeś decyzję o jego użyciu.
 • Jeśli wybrałeś drugą opcję, wrócisz do panelu projektowania, w którym zostaną pokazane wszystkie bloki składające się na ten szablon.
 • Korzystając z narzędzi, które oferuje Divi, będziesz mógł przetestować, jak wyglądałby projekt na komputerze stacjonarnym, tablecie i telefonie komórkowym.

Gotowy do użycia

Po wypróbowaniu pozostaje tylko Zapisz to. W ten sposób już załadowałeś gotowy projekt w Divi, czekając, aż wprowadzisz niezbędne modyfikacje, aby dostosować go do swojego bloga lub strony internetowej.