Skip to content
GPS

Jak zaktualizować samochodowy GPS, aby zmienić godzinę, dzień i więcej danych (TomTom, Garmin itp.)

20 de czerwiec de 2023

TomTom NV to holenderska firma produkująca produkty związane z ruchem drogowym, nawigacją i mapami. Produkuje także kamery akcji, zegarki sportowe GPS. Systemy zarządzania flotą i produkty oparte na lokalizacji. Firma TomTom, założona w 1991 roku z siedzibą w Amsterdamie, początkowo nosiła nazwę Palmtop Software i została założona przez Petera-Fransa Pauwelsa, Pietera Geelena, Harolda Goddijna i Corinne Vigreux.

Od 2015 roku firma zatrudnia 4600 pracowników na całym świecie i sprzedaje produkty w ponad 50 krajach. TomTom posiada 56 biur w 37 krajach. TomTom jako firma oferuje pięć rodzajów produktów: urządzenia nawigacyjneusługi nawigacji na desce rozdzielczej i kontroli samochodu, oprogramowanie nawigacyjne do instalacji na urządzeniach mobilnych, zegarki sportowe i kamery akcji, możesz łatwo skalibrować swój GPS.

Systemy deski rozdzielczej są wypuszczane na rynek motoryzacyjny. Urządzenia nawigacyjne i urządzenia przenośne z zainstalowanym oprogramowaniem nazywane są dyskami. Produkty TomTom Business Solutions oferują usługi telematyczne do zarządzania flotą, skierowany na rynek biznesowy. Najnowszym z nich jest GO 9000, który zapewnia usługi telematyczne w przenośnym urządzeniu o takich samych rozmiarach jak nawigacje satelitarne TomTom.

Inteligentniejsze niż kiedykolwiek najnowsze urządzenie nawigacyjne TomTom GO GPS bezproblemowo integruje się z telefonem. Możesz czytać wiadomości tekstowe i zezwolić na pełne korzystanie z osobistego asystenta telefonu. Aktualizacje w czasie rzeczywistym od milionów kierowców dostarczają informacji na temat niezwykle dokładny ruch i włącz inteligentne wyznaczanie tras, aby uniknąć opóźnień bezpośrednio w urządzeniu do nawigacji GPS. Powiadomienia o najnowszych lokalizacjach fotoradarów stacjonarnych i przenośnych pomogą Ci zachować ograniczenie prędkości, możesz zlokalizować osobę.

Jak zmienić czas w urządzeniu TomTom GPS?

  • W menu głównym stuknij Zmień preferencje.
  • Dotykaj ikony strzałki, aż dojdziesz do ekranu z ikoną „Ustaw zegar”.
  • Wybierz sposób wyświetlania godziny, a następnie stuknij Dalej.
  • Dotykaj tak, jak chcesz pokaż czas
  • Kliknij gotowe
  • Ustaw prawidłowy czas wyświetlania
  • Kliknij gotowe
  • Spowoduje to ustawienie nowego czasu w urządzeniu.
  • Najłatwiejszym sposobem ustawienia czasu jest dotknięcie przycisku Synchronizuj. Twoje urządzenie nawigacyjne zajmie
  • Czas informacji GPS.

Notatka: Synchronizacji możesz używać tylko wtedy, gdy Twoje urządzenie odbiera sygnał z satelity, więc nie możesz ustawić zegara w ten sposób, gdy jesteś w pomieszczeniu.

Po użyciu synchronizacji do ustawienia czasu może być konieczne dostosowanie godzin w oparciu o strefę czasową i czas letni. GPS to niezwykle przydatne narzędzie, jeśli chodzi o jazdę po nieznanych drogach. Ważne jest, aby dane używane przez GPS były aktualizowane, ponieważ w przeciwnym razie może on dawać błędne wskazania z powodu zmiany wprowadzone na drodze. W tym samouczku nauczymy Cię, jak zaktualizować GPS, skupimy się w szczególności na marce TomTom i szczegółowo wyjaśnimy, jak ją zaktualizować.

Wyjaśnienie, jak zaktualizować GPS

Krok 1: Kliknij tutaj, aby pobrać i zainstalować TomTom Home.

Krok 2: Podłącz urządzenie do komputera, a po otwarciu programu TomTom Home wybierz aktualizacje zgodnie z własnymi preferencjami na podstawie opisu każdej z nich i kliknij „zaktualizuj i zainstaluj”.

Krok 3: przejdź do nawigatora GPS na swoim urządzeniu; tam musisz wybrać menu „opcje”. Gdy znajdziesz się w menu, kliknij poprawki mapy.

Krok 4: wybiera poprawki, które zostały zweryfikowane przez firmę TomTom lub przez wielu użytkowników. Następnie kliknij opcję „dalej” i „zakończ”.

ustawienia GPS w samochodzie

Wniosek

Kroki, aby aktualizować mapę GPS, są niezwykle proste. Należy wspomnieć, że istnieją inne rodzaje aktualizacji, ale są one płatne, a ten artykuł był skierowany do tych, którzy chcą aktualizować za darmo. Znaczenie GPS polega na tym, że jest to bardziej nowoczesny, wygodny i praktyczny sposób orientowania się na nieznanych ścieżkach. Nie ma wątpliwości, że dzięki niemu można zaoszczędzić sobie wielu bólów głowy i czasu przeglądania fizycznej mapy; nie wspominając już o możliwości utraty ciebie, a wraz z nimi marnowania czasu, a nawet narażania się do jakiejś niebezpiecznej sytuacji.

Ponadto osoba jadąca bez towarzysza, który może sprawdzić mapę, jest w bardzo niekorzystnej sytuacji bez GPS: nie może bezpiecznie prowadzić i jednocześnie sprawdzać mapy; zamiast tego element ten jest całkowicie wyeliminowany dzięki dostępności GPS jako przewodnika personel na każdym odcinku drogi.

Aktualizowanie go jest ważne, ponieważ jeśli działa z błędnymi informacjami ze względu na modyfikacje dróg, nie będzie właściwie spełniał swojej funkcji. Dlatego ten artykuł jest bardzo przydatny. Postępuj zgodnie z krokami co do litery, zwłaszcza z zaleceniem, jak wybrać aktualizacje, ponieważ są one zawsze należy wybierać tylko wiarygodne źródło.

dołącz do naszego kanału telegram