Skip to content

Jak zaktualizować aplikacje na moim tablecie Amazon Kindle Fire do najnowszej wersji

18 de Maj de 2021

Tablet Kindle Fire stworzony przez Amazon Służy do wykonywania wszelkich czynności, szczególnie do pracy lub czytania ulubionych książek. Jest to bardzo przydatne do wykonywania niekończących się zadań, dlatego konieczne jest zaktualizowanie wszystkich aplikacji, aby móc korzystać ze wszystkich funkcji, które zapewniają.

Dlatego użytkownicy zastanawiają się, jak zaktualizować aplikacje na moim tablecie Amazon Kindle Fire do najnowszej wersji? Ten proces jest bardzo łatwy i można go wykonać za pomocą różnych opcji.

Zasadniczo tablet daje nam świetne narzędzia, ale aplikacje pomagają nam jeszcze bardziej usprawnić te działania, a aktualizując je, będziesz mógł korzystać ze wszystkich nowych funkcji, które zostaną dodane. Następnie wspomnimy o prawidłowym sposobie aktualizacji wszystkich aplikacji.

Jak zaktualizować aplikacje na moim tablecie Amazon Kindle Fire?

Przed dokonać tych aktualizacjiMusisz sprawdzić, czy jest podłączony do Internetu, aby proces przebiegał poprawnie. Pierwszym sposobem aktualizacji jest ręczna, w tym celu wybierz opcję „Aplikacje” znajdującą się u góry i otwórz sklep z aplikacjami, który znajduje się po lewej stronie.

Po wejściu wejdź do menu i wejdź do aplikacji, teraz naciśnij pole z napisem „Dostępna aktualizacja”, przejrzyj każdy z nich, ponieważ obok nich będą mieli możliwość aktualizacji, naciśnij go i powtórz ten proces dla każdej z aplikacji.

Innym sposobem aktualizacji jest automatyczna aktualizacja, wprowadzenie ustawień tabletu, poszukanie pola z napisem „Aplikacje i gry”, a następnie wprowadzenie ustawień aplikacji.

Teraz przejdź do „App Store” na później wybierz „Aktualizacje automatyczne” i naciśnij opcję „Zezwalaj na automatyczne aktualizacje”. W ten sposób nie będziesz musiał robić tego ręcznie, ponieważ za każdym razem, gdy pojawi się aktualizacja, zostanie to zrobione automatycznie.

Z drugiej strony możesz zaktualizować go z plików APK, aby to zrobić, przejdź ponownie do aplikacji i poszukaj opcji aplikacji i gier, ale teraz będziesz musiał wybrać opcję „ Zarządzaj wszystkimi aplikacjami ” w nowym kartę, która się otworzy, wybierz z „ Pobrane ”, wyszukaj żądane aplikacje innych firm, przejdź do APKMirror, aby sprawdzić dostępność aktualizacji nowy w aplikacji.

Jakie są najlepsze aplikacje dla mojego tabletu Amazon Kindle Fire?

Przede wszystkim ten tablet da ci więcej funkcji, jeśli masz niezbędne aplikacje, przed pobraniem lub aktualizacją jednej z nich musisz mieć wystarczająco dużo miejsca, jeśli jej nie masz, najlepiej zwolnić miejsce. Jednym z nich jest „Budzik dla mnie” w którym możesz wybrać dowolny czas i dźwięk, który chcesz obudzić.

aplikacje w moim tablecie kindle najnowszej wersji

Jest też „Colorfly”, w którym można malować, nakładając kolor za pomocą prostego dotyku, może być używany przez dzieci i dorosłych, ponieważ zapewnia świetną rozrywkę. Ponieważ ten tablet jest idealny do czytania, najlepiej, jeśli masz taką aplikację pozwól ci to spełnić, czyli „ComiXology”, w którym możesz czytać dowolne komiksy, a także kupować ulubione książki.

Konieczne jest również posiadanie jednej z gier najlepsze 'Homescapes’, co pozwoli Ci zdobyć punkty. Aby ułatwić ten proces, możesz podłączyć mysz do tabletu.

Ustawienia, które ma tablet Amazon Kindle Fire, które należy zastosować

Każde urządzenie ma coś, co odróżnia je od innych i ten tablet nie jest wyjątkiemNiektóre konfiguracje, które możesz w nim zrobić, to zmiana nazwy, służy to głównie rozpoznaniu Twojego urządzenia od innych, w tym celu wystarczy wejść w ustawienia, wybrać „ Opcje urządzenia ” i wybrać zmianę nazwy.

Podobnie możesz wykonać kopię zapasową wszystkich swoich zdjęć i filmów, po prostu uzyskaj dostęp do zdjęć i dotknij opcji więcej, aby znaleźć ustawienia, naciśnij opcję „Zapisz automatycznie”.

Jeśli pozwolisz tabletowi korzystać z dziecka, będziesz musiał zarządzać profilem dziecka. Wystarczy przewinąć w dół w obszarze powiadomień, wybrać awatar użytkownika, aby utworzyć nowy i nacisnąć opcję „Utwórz profil dziecka”, wpisać wszystkie wymagane dane i to wszystko.