Skip to content

Jak zainstalować rozszerzenia Google Chrome na telefonie komórkowym z systemem Android? (Przykład)

3 de luty de 2021

Niektórzy użytkownicy marzą o możliwości zainstalowania rozszerzeń Google Chrome na telefon komórkowy, aby cieszyć się wszystkimi jego możliwościami. Być jedną z najlepszych przeglądarek internetowych 2020 roku, która by tego nie chciała.

Ale dobrze wiadomo, że te funkcje przeglądarki nie są dostępne dla telefonów komórkowych Android lub iOS, może ze względu na ich możliwości. W innych przypadkach konieczne jest raczej sprawdzenie, które rozszerzenia spowalniają Google Chrome.

I chociaż dostępne są progresywne aplikacje internetowe, w naszych sercach wciąż jest miejsce na cenne rozszerzenia.

Istnieje jednak możliwość uzyskania ich na telefonach komórkowych, co osiąga się poprzez inne przeglądarki wykorzystujące architekturę Chromium.

Te dodatkowo mają tę szczególną cechę, że obsługują instalację rozszerzeń w tej samej aplikacji, z której ma korzystać użytkownik.

Zainstaluj rozszerzenia Google Chrome w przeglądarce Yandex

Korzystanie z najlepszych przydatnych rozszerzeń do przeglądarki Google Chrome wkrótce będzie na wyciągnięcie ręki.

Ta przeglądarka jest całkiem praktyczny i mocny opracowany przez firmę rosyjskiego pochodzenia, która cieszy się dużym uznaniem.

Można go znaleźć bezpłatnie w sklepie Android, co jest reprezentowane przez „Y„Czerwony na białym tle.

Posiada przyjazny i wyrafinowany interfejs graficzny, z ekranem głównym z szeregiem opcji do wyboru (skróty).

Teraz, jeśli otworzysz menu aplikacji u dołu, zobaczysz opcję, której nie wszystkie przeglądarki Androida zawierają o nazwie „Rozszerzenia”.

W nim będzie można zainstalować rozszerzenia Google Chrome, ponieważ ten program działa z jego architekturą, więc jest kompatybilny.

Nawet ma dodane fabrycznie, jak w przypadku „Evernote„Jak również inne mniej znane i używane.

Zainstaluj rozszerzenia z przeglądarki

Pierwszym krokiem, jaki należy wykonać, jest wejście na stronę rozszerzeń Google o nazwie „Chrome Web Store”, znajdując ją w wyszukiwarce.

W witrynie będzie znajdował się pasek w lewym górnym rogu, na którym możesz wpisać nazwę żądanego rozszerzenia lub przeglądać między kategoriami.

Kiedy go znajdziesz, naciśnij go, aby przejść do sekcji z informacjami na jego temat, w której należy kliknąć „Dodaj do Chrome”.

W ten sposób pojawi się wyskakujące okienko, w którym należy wybrać opcję „Dodaj rozszerzenie” kontynuować.

Zacznie się automatycznie pobierać i instalować w przeglądarce. Możesz sprawdzić, czy się udało, wchodząc do menu rozszerzeń.

W związku z tym można go również aktywować ręcznie, jeśli zajdzie taka potrzeba (niektóre z nich będą tego potrzebować).

Jest to metoda instalacji rozszerzeń Google Chrome w Yandex, należy zauważyć, że kilka z nich jest zaprojektowanych do pracy na komputerze.

Dlatego mogą pojawić się pewne problemy eksploatacyjne, dlatego lepiej je usunąć. Ale najpopularniejsze cuda z pracy.

Zainstaluj rozszerzenia Chrome w przeglądarce Kiwi

Ta przeglądarka to prosta, szybka i praktyczna aplikacja, który zachowuje przyjazny wygląd i solidną architekturę.

chromowane mobilne tło gradientowe

Chociaż nie jest tak potężny i lepiej działający niż przeglądarka Yandex, ma również możliwość instalowania rozszerzeń Google Chrome.

Jest to więc alternatywa dla tych, którzy chcą skorzystać z tych cennych narzędzi, które oferuje nam przeglądarka.

Procedura jest prosta, wystarczy przejść do menu aplikacji i znaleźć opcję „Rozszerzenia„Będziemy musieli naciskać.

W nim pojawi się link ze słowem „Google„, Co doprowadzi nas do”Sklep„Lub możesz nacisnąć w menu trzy paski i wybrać”Otwórz Kiwi Web Store”.

Niezależnie od wyboru, w sklepie wybierasz żądane rozszerzenie, wybierasz „Dodaj do Chrome„I poczekaj, aż zostanie poprawnie zainstalowany.

Po zakończeniu procesu wystarczy ponownie sprawdzić menu przeglądarki, a zainstalowane narzędzie będzie widoczne jako ostatnia opcja.

dołącz do naszego kanału telegram