Skip to content

Jak zainstalować aplikację Discord w systemie Windows na 32 i 64 bity?

6 de styczeń de 2022

Gry wideo i media społecznościowe są w ostatnich latach niezwykle popularnymi przedmiotami. Teraz oba są mieszane na platformie czatu, która pozwala poznawać ludzi zgodnie z ich gustami. Discord jest obecnie siecią społecznościową, ponieważ rozrósł się do serwerów dla wszystkich społeczności. Możesz też zainstaluj aplikację Discord w systemie Windows dla 32 i 64 bitów.

Całe emocje związane z tą wszechstronną platformą można łatwo przenieść z urządzeń mobilnych na komputer. Zainstalowanie aplikacji komputerowej Discord na komputerze z systemem Windows jest dość łatwe. Poznaj jego cechy, minimalne wymagania aplikacji i jak pobierz i zainstaluj na systemach 64-bitowych lub 32-bitowych.

Jaka jest różnica między pobraniem Discorda a korzystaniem z niego online?

Na samym początku Discord miał na celu wprowadzenie kompleksowego czatu głosowego dla społeczności graczy. Jednak rozwinął się na większą skalę i jest obecnie używany jako platforma dla wszelkiego rodzaju społeczności. Takie zjawisko wywołała ta aplikacja, że stał się wieloplatformowy.

Dostępność Discorda jest tak zaawansowana, że ​​możesz używaj swojej platformy nawet bez zainstalowanej aplikacji. Możesz uzyskać dostęp do Discord z przeglądarki i korzystać z wielu jego głównych funkcji, logując się na swoje konto w tej sieci społecznościowej. Czy jednak wersja internetowa aplikacji komputerowej jest inna?

Nie na szczęście. Obie wersje mają wszystkie wbudowane funkcje Discord i są zsynchronizowane z resztą Twoich urządzeń powiązanych z Twoim kontem. Dzięki temu będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich serwerów, znaleźć wszystkie swoje rozmowy i resztę swoich danych w jednym z dwóch klientów Discord.

Mimo to pobieranie aplikacji komputerowej ma niewielką przewagę. Na przykład możesz zintegruj go z innymi aplikacjami zainstalowanymi na Twoim komputerze. W ten sposób możesz dodać filtry Snap Camera w Discord, aby Twoje transmisje na żywo na platformie były bardziej zabawne i oryginalne.

Jakie funkcje musi mieć mój komputer, aby zainstalować Discord?

Platforma Discord bardzo dobrze dostosowała się do swojej popularności dzięki mnóstwu funkcji, które naprawdę podobają się użytkownikom i uzupełniają ich wrażenia z serwera w spersonalizowany sposób. Oznacza to również, że aplikacja potrzebujesz urządzenia, aby mieć wystarczającą ilość zasobów działać płynnie.

Discord web w przeglądarce

Na komputerach musisz mieć co najmniej system operacyjny Windows 7 lub nowszą wersję. Wymagana przestrzeń dyskowa może się różnić w zależności od zawartości serwerów, ale wymagane minimum to 250 MB. Ponadto musisz mieć 2 GB pamięci RAM lub więcej aby uniknąć problemów z wydajnością.

Aplikacja Discord umożliwia dostęp do niestandardowych serwerów, aby rozmawiać z tłumami ludzi, a nawet tworzyć własne serwery i zarządzać nimi. Ponadto integruje elementy interaktywne i zoptymalizowane połączenia grupowe, które są kompatybilne z innymi aplikacjami. Dlatego wymaga co najmniej 256 MB GPU i wielordzeniowy procesor.

Jeśli Twój komputer spełnia te wymagania, możesz pobrać klienta pulpitu Discord i korzystaj ze wszystkich jego funkcji ze swojego komputera. W przypadku wystąpienia problemów podczas instalacji, pomimo wypełnienia każdego wymagania, możesz go rozwiązać, zamykając drzewo procesów związanych z plikiem wykonywalnym aplikacji i ponownie uruchamiając instalator.

Jakie są kroki, aby zainstalować Discord na komputerze z systemem Windows?

Discord jest dostępny na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi Android i iOS, a także na komputery Mac, Linux i Windows. Możesz pobrać klienta stacjonarnego ze sklepu z aplikacjami odpowiedniego systemu operacyjnego. W przypadku systemu Windows możesz również pobierz z przeglądarki.

Ale zanim zainstalujesz program na swoim komputerze, ważne jest, aby zarejestrować się na platformie Discord, to znaczy, że Utwórz konto. Każdy może utworzyć konto Discord na oficjalnej stronie aplikacji. Wystarczy wpisać wymagane informacje, potwierdzić konto i za kilka minut będziesz cieszyć się jego zaletami.

Jeśli masz już konto Discord, masz tylko pobierz plik wykonywalny instalacji. Możesz pobrać aplikację komputerową Discord z jej portalu internetowego. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać system operacyjny i nacisnąć przycisk „Pobierz dla Windows”. Po zapisaniu instalatora na komputerze uruchom go, aby rozpocząć instalację.

Plik automatycznie rozpocznie instalację. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami instalatora, aby wprowadzić ogólne ustawienia aplikacji, takie jak katalog instalacyjny. Ponadto musisz zaakceptować warunki użytkowania. Następnie aplikacja zacznie się instalować i będziesz mógł korzystać z Discord z pulpitu.

W systemie 64-bitowym

Klient stacjonarny Discord, dostępny do pobrania na jego stronie internetowej, został zaprojektowany i opracowany dla działają na systemach 64-bitowych bez żadnych niedogodności które wpłyną na twoją wydajność. Dlatego całkowicie bezpiecznie jest zainstalować tę wersję aplikacji w 64-bitowych systemach operacyjnych Windows, o ile są to systemy Windows 7 lub nowsze.

pobierz discord na windows

Procedura wykonywania tego jest zasadniczo taka sama, jak w przypadku każdego innego systemu operacyjnego na komputery stacjonarne. Wystarczy pobrać plik instalacyjny ze strony Discord i pozwalasz plikowi wykonywalnemu wykonać instalację. Możesz też odwiedzić sklep z aplikacjami Windows, aby pobrać optymalną wersję dla swojego urządzenia.

Czy to możliwe w 32-bitowym systemie Windows?

Discord dla Windows został pierwotnie opracowany z myślą o systemach 32-bitowych, więc jest w pełni kompatybilny z systemami 32-bitowymi. W rzeczywistości wersja dostępna do pobrania jest przeznaczony dla 32-bitowego systemu Windows, chociaż działa również w systemach 64-bitowych.

Dlatego możesz użyć tego samego pliku, aby zainstalować Discord na swoim komputerze. Ponadto możesz cieszyć się mniejsze zużycie mocy przerobowych z komputera na systemach 32-bitowych, dlatego zdecydowanie zaleca się zainstalowanie tej aplikacji na 32-bitowym systemie Windows.