Skip to content

Jak zainstalować Androida 8.0 Oreo na Moto G1 lub Moto G 2013?

14 de sierpień de 2021

Czy chcesz wiedzieć, jak zainstalować system Android 8.0 Oreo na Moto G1 lub Moto G 2013? Dotarłeś do właściwego artykułu, a chodzi o to, że chociaż doskonale wiemy, że to urządzenie nie otrzyma Androida 8.0 Oreo w tradycyjny sposób, poprzez OTA, nie możemy stracić z oczu faktu, że użytkownicy XDA opracowali metodę, aby to zapewnić terminal z najnowszą wersją systemu operacyjnego Android.

Rzeczywiście, Moto G1 lub Moto G 2013 to pierwsza z rodziny, która dzisiaj idzie na piątą generację. Został wprowadzony na rynek 4 lata temu, kiedy Motorola była zależna od Google, i od razu stał się bestsellerem. Wprowadzony na rynek w listopadzie 2013 r., konkretnie, mówimy o 4,5-calowym urządzeniu z 1 GB pamięci RAM, które zostało wydane z systemem Android 4.3 Jelly Bean.

Ze względu na wiek, myślenie o możliwości zainstalowania Androida 8.0 Oreo na Moto G1 wydawało się niemożliwe, biorąc pod uwagę, że oficjalna aktualizacja została wykluczona, ale na szczęście zawsze są dobre wieści na jej temat. Ale już, nauczymy Cię sztuczki, która pozwoli Ci mieć najnowszą wersję Androida w Moto G 2013, więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Zainstaluj Androida 8.0 Oreo na Moto G 2013

Cóż, prawda jest taka, że ​​jeśli chcesz wiedzieć, jak zainstalować system Android 8.0 Oreo na Moto G1 lub Moto G 2013, pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest to, że pojawił się ROM LineageOS 15 oparty na systemie Android 8.0 Oreo. Zabawne jest to, że dzięki tej sztuczce Najstarszy Moto G ze wszystkich, staje się jednym z wielu terminali, które dołączają do rodziny Android 8.0 Oreo.

Ten ROM został specjalnie opracowany przez Carlosa Arriaga, jeden z ważniejszych członków słynnych forów XDA, i trzeba o tym wiedzieć, że choć nadal występują problemy funkcjonalne, takie jak te związane z Bluetoothem czy aparatem, reszta opcji funkcji jest idealna. W przyszłych aktualizacjach z pewnością te problemy zostaną oczywiście rozwiązane.

Co najlepsze, wygląda na to, że przynajmniej w przypadku telefonów Lenovo/Motorola możemy je wszystkie zaktualizować do Androida 8.0 Oreo. Wystarczy pamiętać, że przed tą wiadomością stwierdzamy, że programista Alberto97 wypuścił ROm specjalnie opracowany dla 2015 lub trzeciej generacji Moto G, ponownie oparty na systemie Android 8.0.

W przypadku tej konkretnej aktualizacji do Moto G 2015 opartej na Androidzie 8.0 musimy podkreślić, że większość aspektów urządzenia również działa, chociaż aparat jak zawsze i połączenie LTE mają pewne nieprawidłowości. Krótko mówiąc, ważne jest to, że Jeśli masz Moto G i masz trochę talentu do ROM-ów, na pewno będziesz mógł zaktualizować system do Androida 8.0 Oreo Nie ma problemu.

Inne często zadawane przez użytkowników pytania dotyczące tego typu tematówmuszą dotyczyć bezpośrednio następujących elementów: lineage os 15 moto g falcon, android oreo moto g 2013, lineage os 15 moto g 2013, lineage os 15 falcon, moto g lineageos 15, android oreo moto g3, tecnocat lub rom moto e technocat . Wszelkie inne pytania w tym zakresie zostaw nam komentarz, aby móc pomóc w tym zakresie.

Czy udało Ci się zainstalować Androida 8.0 Oreo na Moto G1 lub Moto G 2013 za pomocą tej sztuczki?

dołącz do naszego kanału telegram