Skip to content

Jak zablokować kontakty WhatsApp BEZ ich uświadomienia?

7 de lipiec de 2021

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zablokować kontakty WhatsApp bez ich zauważenia? Prawda jest taka, że ​​może się to zdarzyć każdemu z nas, którzy nie chcą nic wiedzieć, mając określony kontakt w tej sieci wiadomości. W rzeczywistości musimy w tym względzie podkreślić, że dzisiaj nauczymy Cię blokować kontakt z naszego WhatsApp, robiąc wszystko, co możliwe, aby ta osoba o tym nie wiedziała.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym względzie, jest niewątpliwie to, że poza możliwością zablokowania kontaktów WhatsApp bez ich zauważenia, istnieją sztuczki, dzięki którym ci ludzie wiedzą, czy je zablokowaliśmy. Dlatego postaramy się analizować w tym samym czasie jakie są szanse, alternatywy dla tradycyjnego blokowania w WhatsApp, abyś mógł je również przeanalizować?.

Blokuj kontakty WhatsApp bez ich zauważania

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć w takich przypadkach, jest to, że na szczęście wszystkie sieci oferują nam różne sposoby pozbycia się irytujących osób, co oczywiście nie jest drobnym faktem. W przypadku WhatsApp mamy konkretnie możliwość ich zablokowania, chociaż ta osoba ostatecznie będzie wiedziała, że ​​ją zablokowałeś. potwierdzające pewne pytania.

Innymi słowy, jeśli druga osoba ma choćby minimalną wiedzę na temat tej aplikacji, możemy powiedzieć, że możliwość zablokowania kontaktów WhatsApp bez jej wiedzy praktycznie nie istnieje. To ma związek z kilka sztuczek, które zostawimy Ci na końcu artykułu, co pozwoli Ci również wiedzieć, czy ktoś inny Cię zablokował na WhatsApp.

Poza tym, co powiedzieliśmy, musisz wiedzieć, że możesz zapomnieć o kontakcie WhatsApp bez konieczności jego blokowania i w takim przypadku powinieneś Uciszyć te kontakty, o których nie chcesz nic wiedzieć. Oczywiście, jeśli otworzysz rozmowę, druga osoba będzie mogła zobaczyć Cię online i wiedzieć, że ją przeczytałeś i nie chcesz jej odpowiadać, ale nie będziesz musiał wyjaśniać jej, że ją zablokowałeś.

To jedyne rozwiązanie, jakie możemy Ci na razie dać, biorąc pod uwagę, że nie ma możliwości zablokowania kogoś na WhatsApp bez jego zauważenia, ale możemy się go bez problemu pozbyć. W rzeczy samej, W ten sposób musimy podkreślić, że masz również możliwość zgłoszenia nadużyć przez innych użytkowników, więc należy o tym pamiętać.

Jak się dowiedzieć, czy zablokowali mnie na WhatsApp?

Jeśli wszystkie warunki, których nauczymy Cię poniżej, są spełnione, możesz być prawie pewien, że ta osoba Cię zablokowała.

  • Nie możesz zobaczyć jego zdjęcia profilowego
  • Kleszcze lub popcorn nie oznaczają, że wiadomość została odebrana
  • Jeśli nie odbierasz połączeń ani połączeń wideo
  • Nie możesz dodać go do żadnej grupy na WhatsApp

Inne wyszukiwania podobne do tego, które widzieliśmy zarówno na forach, jak i w sieciach społecznościowych muszą dotyczyć konkretnie następujących kwestii: nieotrzymywanie WhatsApp od kontaktu bez jego blokowania, jak zablokować kontakt WhatsApp bez jego wiedzy, jak zablokować osobę na WhatsApp bez jej wiedzy, jak zablokować kontakt WhatsApp bez nich zauważając Jak się dowiedzieć, czy zablokowali Cię na WhatsApp 2015, co się stanie, gdy zablokują Cię na WhatsApp, mogę zablokować na WhatsApp bez ich zauważenia lub zablokować kontakt WhatsApp iPhone. Jeśli masz więcej pytań, wystarczy je poruszyć w komentarzach, abyśmy mogli Ci w tym pomóc.

Czy udało Ci się zablokować kontakty WhatsApp bez ich zauważenia dzięki tej sztuczce?