Skip to content

Jak wyświetlić lub znaleźć folder pobierania Chrome na moim Androidzie Gdzie to jest?

28 de wrzesień de 2021

Google Chrome to bez wątpienia jedna z najlepszych przeglądarek. Tak czy inaczej, ważne jest, aby nauczyć się podstaw, więc dzisiaj Cię nauczymy jak zobaczyć lub znaleźć folder pobierania Chrome na moim Androidzie Gdzie to jest? Tutaj mamy odpowiedź.

Zobacz lokalizację pobranych plików bezpośrednio z Google Chrome na moim Androidzie

Aplikacja Google Chrome ustaw folder na pliki pobierane domyślnie. W rzeczywistości program korzysta z folderu pobierania utworzonego przez system. Mimo to, jeśli chcesz zobaczyć wspomniany folder, wykonaj następujące kroki.

 • Najpierw otwórz aplikację Google Chrome na swoim urządzeniu z Androidem.
 • Po uruchomieniu aplikacji przejdź do 3 punktów znajduje się powyżej i po prawej stronie.
 • Po wykonaniu powyższych czynności przejdź do sekcji „Ustawienia” aplikacji. Miejsce, w którym możesz wyczyścić pamięć podręczną Google Chrome i zobaczyć sekcję pobierania.
 • W ramach opcji musisz przejdź do sekcji „Pobieranie”.
 • Wchodząc w ustawienia tego, co pobierasz, powinieneś poszukać „Lokalizacja pobrań”, to tam znajdziesz lokalizację, w której zapisywane są Twoje mobilne pliki do pobrania.
 • Zwykle lokalizacja pobierania jest następująca: „Pamięć / Emulacja / 0 / Pobieranie„Co oznacza, że ​​to, co pobierzesz, będzie znajdować się w folderze„ Download ”w pamięci wewnętrznej.
 • Możesz zmienić lokalizację pobranych plików na pamięć zewnętrzną (karta SD).
 • Również w tej sekcji znajdziesz opcję „Zapytaj, gdzie zapisać pliki”Co pozwoli ci wybrać, gdzie zapiszesz każdy z twoich pobrań.

I tak łatwo możesz zobaczyć, gdzie zapisywane są pliki do pobrania. Pamiętaj, że możliwe jest również importowanie i eksportowanie zakładek przeglądarki Chrome w wersji stacjonarnej i mobilnej.

Jak wyświetlić folder pobierania Google Chrome na Androida?

Wszelkie pliki pobrane z folderu powinny pojawić się w odpowiedniej aplikacji, aby go otworzyć. Na przykład, jeśli chcesz otworzyć pobrane zdjęcie, to powinien pojawić się w galerii do wyboru. Podobnie, podczas pobierania pliku tekstowego, powinien on być również wyświetlany w oprogramowaniu, w którym musisz otworzyć ten dokument.

Powyższe jest w większości przypadków doskonale funkcjonalne. Ale co, jeśli chcesz zobaczyć folder ze wszystkimi pobranymi plikami? Biorąc to pod uwagę, mamy kilka możliwości. Możesz użyć Przeglądarka plików masz swoje urządzenie mobilne lub pobierz nowe.

Pobierz „Menedżera”, aby zobaczyć folder pobierania Google Chrome

Niewątpliwie wysoce zalecane jest posiadanie przeglądarki na naszym telefonie komórkowym. W rzeczywistości wiele osób uważa ją za jedną z podstawowych aplikacji, które musimy zainstalować na dowolnym urządzeniu. Jest wielu odkrywców, którzy będą pracować w tym celu, ale tym razem polecimy „Administratora”, aplikacja stworzona przez firmę Xiaomi.

 użyj menedżera komórek Xiaomi, aby znaleźć folder pobierania Androida

Mimo to nie należy się mylić, ponieważ chociaż twórcą programu jest Xiaomi, oprogramowanie będzie działać na każdym urządzeniu z systemem operacyjnym Android. Aby pobrać i użyć narzędzia „Administrator”, wykonaj następujące czynności.

 • Pierwszą rzeczą jest pobranie Menedżera plików z Xiaomi w Sklepie Play.
 • Wystarczy kliknąć opcja pobierania i poczekaj, aż proces się zakończy.
 • Teraz możesz otworzyć aplikację, aby poruszać się między folderami na swoim urządzeniu.
 • Działanie aplikacji jest bardzo proste, możesz zobaczyć wszystkie pliki przechowywane w twoim systemie. W każdym razie, jeśli chcesz przejść do folderów zgodnie z ich lokalizacją, kliknij mały ikona folderu znajduje się powyżej i po prawej stronie.
 • Gdy to zrobisz, zostanie wyświetlony folder główny pamięci wewnętrznej lub pamięci zewnętrznej. Aby przełączać się między nimi, kliknij małą strzałkę obok lokalizacji i wybierz, dokąd chcesz się udać.
 • Folder pobierania Google Chrome powinien pojawić się jako „Pobierz”, po prostu kliknij go, aby zobaczyć wszystkie pobrane pliki.

Jak widać, proces przeglądania folderu pobierania jest prosty. Z kolei możeszdostęp do bardziej złożonych opcji takie jak wyłączenie automatycznego odtwarzania dźwięku i wideo w Chrome, co może pomóc w zapisaniu danych na urządzeniu.