Skip to content

Jak wyświetlić lub pokazać prędkość pobierania i przesyłania na pasku zadań systemu Windows?

8 de lipiec de 2021

Kiedy pracujemy na naszym komputerze, bardzo często pobieramy wszelkiego rodzaju treści, dlatego tak ważne jest, aby zwracać uwagę na prędkość wysyłania i pobierania każdego z plików, które zdecydujemy się pobrać, w ten sposób, wiedzieć, ile sieci jest używane w tym celu. Podobnie informujemy, że przyspieszenie prędkości pobierania Internetu jest możliwe, jeśli zastosujesz się do szeregu wskazówek, które pomogą nam zoptymalizować system.

Należy zauważyć, że na wydajność naszego komputera może mieć poważny wpływ prędkość pobierania w systemie operacyjnym Windows, dlatego niezwykle ważne jest posiadanie narzędzia, które pozwala nam kontrolować te prędkości pobierania, aby połączenie internetowe nie zwalnia i bez problemu możemy oglądać filmy czy pracować.

Jaka jest najlepsza opcja, aby prędkość pobierania była wyświetlana na pasku zadań systemu Windows?

Jedną z najlepszych alternatyw do tego zadania jest użycie miernika prędkości, który można zobaczyć na pasku zadań. To narzędzie pozwoli Ci docenić w prędkość w czasie rzeczywistym wykorzystywana przez internet aby pobrać swoje pliki. W ten sposób, jeśli pojawi się niekorzystna sytuacja, która spowalnia komputer, będziesz w stanie stwierdzić, czy jest to wzrost, czy spadek, czy też inny inny czynnik ma na to wpływ.

Dlatego zalecamy niezwłoczne pobranie Net Speed ​​Monitor z jego oficjalnej strony internetowej, jednej z najlepsze darmowe opcje który idealnie pasuje do Twojego systemu operacyjnego Windows. Dzięki tej doskonałej aplikacji będziesz mógł sprawnie i łatwo śledzić wszystkie prędkości pobierania.

Kroki, aby pobrać i zainstalować Net Speed ​​Monitor na pasku zadań systemu Windows

Przede wszystkim, jeśli masz nieco nieaktualną wersję systemu Windows, ważne jest, aby zainstalować wersję systemu Windows 10, która zapewnia niesamowite funkcje. Po tym musisz pamiętaj o szeregu wskazówek aby poprawnie zainstalować aplikację, o której Ci powiemy.

jak sprawdzić prędkość wysyłania pobranego pliku

  • Pobierz aplikacja na oficjalnej stronie i wybierz opcję Ten komputer, aby dostosować się poprawnie do wersji komputera.
  • Gdy pobieranie jest gotowe, możesz zobaczyć okno dialogowe z informacją, że wystąpił błąd w programie. Mimo to musisz znaleźć plik instalacyjny i kliknąć go prawym przyciskiem myszy.
  • Następnie przejdziesz do miejsca, w którym jest napisane właściwości, a zobaczysz opcję zgodności, dzięki czemu przejdziesz do uruchomienia aplikacji w trybie zgodności dla starszej wersji systemu Windows.
  • Po tym będziesz musiał ponownie uruchomić plik konfiguracyjny, a następnie rozpocznie on konfigurację regularnie. Musisz więc tylko poczekać na zakończenie całego procesu instalacji.
  • Aby program był włącz na pasku zadań, będziesz musiał uzyskać dostęp do paska narzędzi znajdującego się w menu rozwijanym i kliknąć w miejscu, w którym pojawia się nazwa aplikacji.

Na koniec pozostaje wybrać preferowany język i kliknąć tam, gdzie jest napisane zapisz, aby potwierdzić zmiany. Należy zauważyć, że program ma już wszystkie swoje opcje skonfigurowane do efektywnej pracy i dzięki temu będziesz mógł zobaczyć prędkości pobierania na pasku zadań.

Jak poznać prędkość internetu?

Ponieważ masz już przydatne narzędzie do łatwego obserwowania prędkość wysyłania i pobierania plikówWażne jest również, abyś był świadomy szybkości połączenia internetowego, jaką jest w stanie wykonać Twój komputer. Ponieważ nie wszystkie przepustowości są realne w niektórych przypadkach, jak wskazują firmy.

Aby się o tym przekonać, możesz skorzystać z prostego testu prędkości, który pozwoli Ci dowiedzieć się, jak to zrobić dobre jest twoje połączenie z Internetem. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że usługa, za którą płacisz, jest w pełni sprawna i spełnia oczekiwania, które przewidziałeś od początku kontraktowania usługi.

dołącz do naszego kanału telegram