Skip to content

Jak wypisać się lub wypisać z HBO GO, HBO NOW lub HBO MAX i usunąć swoje konto na zawsze

19 de kwiecień de 2023

Mamy szeroki wybór opcji dla po mieć możliwość korzystania z materiałów audiowizualnych, Seriale, filmy lub filmy dokumentalne można znaleźć wszędzie i istnieje wiele serwisów, które oferują dużą ilość treści.

Netflix jest niewątpliwie jednym z najpopularniejszych, ale jest też HBO, choć może z tego czy innego powodu. chcesz anulować subskrypcjęByć może usługa nie przekonuje Cię do płacenia nią lub chcesz zaoszczędzić kilka dolarów miesięcznie z jakiegokolwiek powodu, poniżej powiem Ci, jak zlikwidować konto HBO.

Jeśli chcesz również anulować subskrypcję lub anulować swoje konto Netflix i usunąć profil, możesz to zrobić bardzo łatwopo prostu wykonując kilka dość prostych kroków.

Wiele razy subskrybujemy te serwisy HBO, bo odpoczywamy w domu i nie wiemy co robić, więc jedyne na co mamy ochotę to obejrzeć serial lub film zabawiać nas, gdy jesteśmy w domu i nic nie robimy.

I rzeczywiście, tego typu platformy spełniają tę funkcję, świetnie się bawimy, gdy poświęcamy się oglądaniu serialu lub filmu, problem polega na tym, że kiedy przychodzi czas do pracy, nie korzystamy już z tej usługi a jeśli nie będziemy płacić co miesiąc, będziemy musieli płacić za coś, co nie jest już zbyt przydatne.

Dlatego zdecydowaliśmy anulować subskrypcjębo absolutnie nikt z tego nie korzysta i lepiej te pieniądze odłożyć, żeby później móc je przeznaczyć na coś innego.

Możliwe jest łatwe usunięcie konta HBO na zawsze

jeśli chcesz to zrobić z urządzenia mobilnego musisz wejść na oficjalną stronę HBO z przeglądarki. Teraz będziesz musiał zalogować się swoimi danymi.

W lewym górnym rogu przejdź do miejsca, w którym jest napisane Ustawienia, a następnie Moje kontonastępnie ponownie Konfiguracja i Subskrypcja i zakupy, wybierz Anuluj subskrypcję i potwierdź akcję.

Ważne jest, abyś wiedział, że jeśli nie rozumiesz dobrze, jak możesz usunąć swoje konto z telefonu komórkowego, jest specjalny samouczek dla tego, który nazywa się jak anulować HBO GO z Androida lub iOS.

Nie musisz już czekać, aż komputer się włączy i czekać móc usunąć konto masz w HBO, czy to HBO GO, HBO NOW czy HBO MAX, anulowanie subskrypcji jest z pewnością bardzo proste.

W ten sposób możesz usunąć konto HBO ze swojego komputera

Jeśli chcesz to zrobić z komputera, najpierw musisz przejść do oficjalnej strony HBO z przeglądarki. Teraz zaloguj się za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła.

Następnie musisz kliknąć swoją nazwę użytkownika, aby przejść do sekcji „Moje konto”. Następnie przejdź do miejsca, w którym jest napisane „Subskrypcja i zakupy” i kliknij „Anuluj subskrypcje”.

Pojawi się wyskakujące okienko z prośbą o potwierdzenie, że chcemy anulować subskrypcję, musisz kliknąć „Tak, anuluj moją subskrypcję”.

Jak możesz powiedzieć, bardzo łatwo jest anulować subskrypcję HBO, a nawet usunąć konto, ponieważ tego typu platformy mają takie opcje, ponieważ Nie mogą cię zmusić do dalszego płacenia. coś, czego tak naprawdę nie używasz.

ciemnoniebieskie tło

Anuluj subskrypcję w HBO GO, HBO NOW i HBO MAX

Jak widać, nie jest to wcale skomplikowane. anulować subskrypcję HBOPamiętaj, że później wysyłają Ci e-mail potwierdzający dokładnie, że to Ty wykonałeś tę akcję. Proces jest natychmiastowy, więc nie powinieneś mieć żadnego problemu.

Tam jest szeroki wybór usług przesyłania strumieniowego które nie są w żaden sposób ograniczone, z wieloma różnorodnymi treściami, z których możesz korzystać w zaciszu własnego domu.

W sieci omawiamy kilka z nich, a nawet jest jeden, który jest bezpłatny do którego możesz łatwo uzyskać dostęp, aby oglądać wiele seriali i filmów.

Ale jeśli powód chcesz anulować HBO to dlatego, że nie możesz go oglądać na żadnym urządzeniu, w rzeczywistości istnieje kilka bardzo dobrych opcji rozwiązania takich problemów, na przykład, jeśli masz PlayStation 3 lub 4, możesz pobrać i zainstalować HBO, aby cieszyć się mnóstwem rozrywki .

Coś, co jest całkiem przydatne, ponieważ wiele razy myślimy, że PlayStation nadaje się tylko do grania w gry wideo, podczas gdy w rzeczywistości jesteśmy w całkowitym błędzie, chociaż tego rodzaju konsole zostały zaprojektowane do tego rodzaju rzeczy, teraz są również przydatne do więcej rodzinnej zabawy.

Nie musisz już kupować enkodera, aby oglądać Netflix lub HBO na telewizorze, który nie ma usługi Smart TV, wystarczy podłączyć PS do telewizora i sieci, aby ciesz się tymi dobrymi platformami płacić za oglądanie seriali i filmów.

Czy znasz jakieś usługi poza Netflix lub HBO, o których warto wspomnieć? Powiedz nam z których lub z których obecnie korzystasz w komentarzach i co jest w tym dobrego i sprawia, że ​​nie chcesz rezygnować z subskrypcji, miesiąc po miesiącu.

dołącz do naszego kanału telegram