Skip to content
HBO

Kiedy jest oficjalna data HBO MAX Hiszpania? -Cena i katalog

21 de wrzesień de 2021

HBO Max, sieć telewizji kablowej, która zrewolucjonizowała telewizję dzięki serialom, ma już swoją datę premiery w Hiszpanii i jest dostępna aktualizacje platformy, katalogu, interfejsu i inne ulepszenia. Zmiany, które nadal pokazują, że HBO pozostanie marką wysokiej jakości i rywalem dla Netflix.

Warner wspomniał, że data premiery będzie następny 26 października. Część oczekuje globalnego wdrożenia. Przy tak wielu zmianach, które zostaną wprowadzone na platformę na lepsze, jeśli jeszcze nie subskrybowałeś HBO MAX, zrób to teraz. Ile będzie kosztować HBO? Zobaczmy odpowiedź na to i inne pytanie w tym artykule.

Ile będzie kosztować HBO dla Hiszpanii, gdy tylko odejdzie?

Nie wiadomo, jak te zmiany wpłyną na obecne ceny. W ten sam sposób możemy przygotować się na wszystko, ponieważ ulepszenia mogą być opcją na zwiększenie.

Jakie pakiety będzie mieć HBO MAX Hiszpania?

To prawda, że ​​nie ma oficjalnej opłaty za HBO Hiszpania, ale szacuje się, że może wzrosnąć o 6 euro więcej niż kosztuje HBO, to jest biorąc za punkt odniesienia Stany Zjednoczone.

Ile dni będzie trwał okres próbny HBO MAX Hiszpania?

Okres próbny w Stanach Zjednoczonych trwał 3 dni. Pamiętaj, że jeśli subskrypcja obejmuje okres próbny, czas trwania tego okresu jest podany po zakończeniu subskrypcji. Wykorzystaj ten okres w pełni, ponieważ daje nieograniczony dostęp do wszystkich treści na HBO MAX.

Jakie są główne tytuły, które zawiera HBO MAX Hiszpania?

HBO Max to platforma podobna do Disney Plus, ale HBO została stworzona przez WarnerMedia. Na tej nowej platformie znajdziesz, oprócz tradycyjnych treści HBO, treści z Cartoon Network, TBS, TNT, CW, DC UniverseZobaczysz prace producentów filmowych, takich jak New Line Cinema, Warner, oraz prace z HBO Originals.

Pojawią się treści, które mają prawa, na przykład mogą istnieć treści Warner, które będą dostępne na innej platformie i dlatego nie będą widoczne w HBO Max, dopóki prawa na tych platformach nie wygasną i nie zostaną odnowione. Więc mogą być wyłącznie dla Twojej platformy HBO Max.

Czy warto płacić HBO MAX Spain zamiast Netflix lub reszty platformy Streaming?

Aby wiedzieć, czy coś jest tego warte, pierwszą rzeczą, którą powinieneś przeanalizuj różnice między platformami. Różnice między katalogiem, treścią, ceną, liczbą urządzeń, które można podłączyć m.in., a stamtąd wyciągasz wnioski, czy warto płacić HBO MAX Spain zamiast Netflixa czy innych platform streamingowych.

Co ma wspólnego z ceną, która jest czymś ważnym, HBO ma niższe ceny niż Netflixi nie można zwiększać limitu w celu dodania innych urządzeń. Netflix jego cena różni się w zależności od urządzeń dodanych do planu.

Kolejną różnicą, którą możesz przeanalizować, jest liczba urządzeń, które możesz mieć. Netflix daje możliwość podłączenia czterech różnych urządzeń i posiadania różnych kont. I możesz tworzyć różne profile. HBO umożliwia podłączenie dwóch urządzeń jednocześnie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o różnicach między tymi platformami, przeczytaj: Co jest lepsze, Netflix czy HBO?

HBO Max Hiszpania subskrybuj

Jaki jest pełny katalog, który będzie zawierał HBO MAX Hiszpania?

Oprócz tego, co zawsze było nadawane w HBO, można znaleźć treści z Cartoon Network, TBS, TNT, Adult Swym, DC Universe oraz filmy Warnera i innych firm producenckich, takich jak New Line Cinema.

Możesz cieszyć się serią i pełne filmy, takie jak: Space Jam: New Legends i klasyki, takie jak Mechaniczna Pomarańcza. Filmy i seriale dla najmłodszych w domu, takie jak Tom i Jerry, Pora na przygodę i najnowszy Cartoon.

Możesz być pewien, że katalog, który HBO Max został dobrze przygotowany i dlatego to jest bardzo obiecujące. Będzie miał nowe wydania, możecie zobaczyć hiszpańskie produkcje. Więc na HBO Max Spain oczekuj najlepszych hitów w kasie i tych klasyków, których nie można zapomnieć.