Skip to content

Jak wyodrębnić dane z uszkodzonego telefonu komórkowego z uszkodzonym lub czarnym ekranem (przykład) | Zobacz, jak to się robi

21 de marzec de 2021

To całkiem normalne, że co jakiś czas nasz telefon ulega uderzeniom i kończy się uszkodzeniem. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć jak wyodrębnić dane z uszkodzonego telefonu komórkowego z uszkodzonym lub czarnym ekranem ponieważ przechowujemy w nim zbyt dużo informacji, a ich utrata nie jest opcją dla wielu.

Niezależnie od tego, czy masz zdjęcia, które są miłymi wspomnieniami miłych chwil z przyjaciółmi lub rodziną. Może masz ważne dane związane z pracą lub nauką. Cokolwiek to jest, nie możemy sobie pozwolić na utratę tych informacji i na szczęście nie jest wcale trudno je odzyskać.

To znaczy, zobaczymy niezwykle kompletny program zdolny do odzyskania danych z uszkodzonego telefonu, niezależnie od tego, czy ma on uszkodzony, czy czarny ekran. Nawet jeśli jego interfejs nie działa lub system operacyjny powoduje problemy. Możesz odzyskać z niego wszystkie dane, od zdjęć po załączniki WhatsApp.

Dr Fone to prosty program, o którym można powiedzieć, że robi wszystko automatycznie. Wszystko, co musimy zrobić, to wykonać kilka prostych kroków, które zobaczymy poniżej, i poczekać na ten sposób odzyskać nasze cenne dane.

Zapisuj dane z telefonu komórkowego z uszkodzonym lub czarnym ekranem

Jak powiedziałem wcześniej, pierwszą rzeczą, której będziemy potrzebować, jest Dr. Fone, który jest bardzo przydatnym programem do wydobywania danych z dowolnego uszkodzonego urządzenia z Androidem. Ma wersję płatną, ale Dzięki bezpłatnej wersji możemy bez problemu wyodrębnić dane.

Program jest tak zaprojektowany, aby działał praktycznie bez względu na to, co stało się z danym telefonem czy uszkodzony, awaria systemu, brak odpowiedzi, czarny ekran, zapomniane hasło, błąd rootowania, problemy z kartą SD itp.

Działa na ponad sześciu tysiącach urządzeń z Androidem wszystkich marek, takich jak Huawei, Motorola, LG, Samsung, HTC, OnePlus, Xiaomi, Google, Meizu, Lenovo, Asus, VIVO, Oppo itp. Możesz więc śmiało użyć go do odzyskania wszystkich danych z uszkodzonego telefonu.

wyodrębnić dane z uszkodzonego telefonu komórkowego

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z uszkodzonym ekranem

  • Po zainstalowaniu przystępujemy do otwarcia programu i znajdujemy dość prosty interfejs z kilkoma opcjami.
  • Jedną z tych opcji jest „Pobieranie danych (uszkodzone urządzenie) ” To jest dokładnie ta opcja, której szukamy.
  • Teraz mamy możliwość wyboru tego, co chcemy odzyskać. Możemy wybrać wszystko, co byłoby: wiadomości, kontakty, historia, załączniki WhatsApp, galeria, audio, filmy i dokumenty. Jeśli chcesz odzyskać coś konkretnego, odznacz opcję „Wybierz wszystko”I wybierz, co chcesz odzyskać.
  • Po wybraniu tego, co mamy zamiar odzyskać, klikniemy „Kolejny”.
  • Teraz będziemy musieli wybrać stan telefonu. Po lewej stronie ekran dotykowy nie działa, więc nie można uzyskać dostępu do systemu. Prawa strona jest, gdy ekran jest czarny (po zerwaniu).
  • Następnie będziesz musiał wybrać urządzenie, a następnie konkretny model.
  • Następnie pojawi się wyskakujące okienko, w którym musimy napisać „Potwierdzać”.
  • Na następnym ekranie prosi nas o wpisanie „Tryb ściągania”. Nie martw się, ponieważ program prowadzi Cię tak, że możesz to zrobić w zależności od marki i modelu telefonu, który wybrałeś wcześniej.
  • Następnie podłączamy telefon do komputera i zacznie ładować pręt na dole programu.

Jeśli wszystko poszło dobrze, przechodzimy do innego ekranu, na którym powinien pojawić się komunikat „Pobieranie pakietu odzyskiwania”. Po tym musimy poczekać na zakończenie procesu, aby móc zobaczyć wszystkie dane, które w nim mamy.

Mamy nadzieję, że w tym samouczku nauczyłeś się, jak wyodrębnić dane z uszkodzonego telefonu komórkowego z uszkodzonym lub czarnym ekranem.

dołącz do naszego kanału telegram