Skip to content

Jak wylogować się z Netflix na Amazon Fire Stick? – Kompletny przewodnik

22 de wrzesień de 2021

Netflix jest obecnie jedną z najczęściej używanych platform streamingowych na całym świecie; charakteryzuje się tym, że sesje są współdzielone z kilkoma użytkownikami, oprócz można go używać na różnych urządzeniach, takich jak Fire Stick. Oto jak łatwo wylogować się z sesji.

O czym powinienem pamiętać przed zamknięciem Netflix na Amazon Fire Stick?

Przed wykonaniem całego procesu pamiętaj, że musisz zamknąć konto Netflix na urządzeniu Fire Stick. niekoniecznie zamyka Twoje konto Netflix. Możesz również rozważyć przywrócenie ustawień fabrycznych urządzenia Fire Stick na wypadek, gdybyś chciał dodać kolejne konto Amazon i całkowicie zamknąć konto Netflix.

Skuteczna metoda wylogowania się z Netflix na Amazon Fire Stick

Pokażemy Ci najlepsze ze wszystkich metod wylogowania się z Netflix na Amazon Fire Stick w pełni skuteczne. Wykonaj następujące kroki, a zobaczysz, jakie to proste:

Przejdź do ekranu głównego Fire Stick

Za pomocą polecenia lub kontroli Fire Stick kliknij przycisk Home, który wyświetli ekran główny urządzenia. Jeśli masz problem z kontrolą, nie powinieneś się martwić, naprawienie go jest bardzo łatwe i szybkie.

Kliknij „Ustawienia”

W ramach różnych opcji wyświetlanych na ekranie głównym urządzenia, musisz wybrać opcję konfiguracji.

Znajdź opcję „Powiadomienia”

Przejrzyj opcje i zlokalizuj powiadomienia, musisz wybrać tę opcję za pomocą polecenia lub kontroli Fire Stick.

Zarządzaj zainstalowanymi aplikacjami

Pokaże Ci na ekranie, jakie aplikacje zainstalowałeś na urządzeniu; wystarczy wybrać „zarządzaj zainstalowanymi aplikacjami”.

Wyczyść dane Netflix

W tej opcji znajdź Netflix, gdy jesteś w tym kroku musisz wybrać opcję wyczyść dane; a Twoja sesja zostanie automatycznie zamknięta z urządzenia.

Z drugiej strony, jeśli wolisz przeprowadzić ten proces ze swojego komputera, tutaj dajemy Ci kompletny przewodnik w prostych krokach:

Wejdź na Netflix.com

Najpierw na komputerze musisz uruchomić przeglądarkę i w pasku adresu wpisz adres internetowy Netflix, aby wejść na swoją stronę główną.

Kliknij ikonę swojego profilu

Gdy strona zostanie w pełni załadowana, pojawią się różni użytkownicy powiązani z Twoim kontem; wybierz ikonę, która należy do Twojego profilu.

Wybierz konto

Teraz w prawym górnym rogu umieść kursor myszy nad ikoną swojego profilu i wybierz opcję „konto”.

Naciśnij „Ustawienia”

Następnie musisz zlokalizować opcję „konfiguracja”, która jest znaleziona tuż pod Twoim kontem lub danymi użytkownika.

Zamknij wszystkie urządzenia i wyloguj się

W konfiguracji dadzą Ci kilka opcji, kliknij wyloguj się ze wszystkich urządzeń; Wybierając tę ​​opcję, odłączysz swoje konto od wszystkich powiązanych urządzeń.

Jak zamknąć Netflix z Amazon Fire Stick z mojego telefonu komórkowego z Androidem lub iPhone’a?

Możesz śledzić przewodnik bezpośrednio z telefonu komórkowego lub oglądać ekran telefonu na telewizorze za pomocą Fire Stick; tak czy inaczej będziesz musiał wykonać następujące kroki:

  • Bezpośrednio za pomocą telefonu komórkowego lub telewizora, musisz zlokalizować aplikację Netflix na ekranie głównym. Wybierz swój profil użytkownika w serwisie Netflix.
  • Na swoim koncie musisz wybrać obraz swojego profilu. Na swoim koncie znajdź opcję konfiguracji. Musisz wybrać wylogowanie ze wszystkich urządzeń.

jak zamknąć sesję netflixa w amazon fire stick z mojego telefonu komórkowego?

Postępuj zgodnie z tymi krokami teraz wylogujesz się ze wszystkich urządzeń powiązanych z Twoim kontem Netflix; Możesz także odinstalować aplikację z Fire Stick, więc dane startowe tylko z tego urządzenia zostaną utracone.

Jeśli chcesz zarządzać tylko urządzeniami podłączonymi do Twojego konta Netflix, które mogą pobierać, wystarczy postępować zgodnie z procesem, aż dotrzesz do ustawień i wybierzesz opcję zarządzania urządzeniami do pobierania. W tym wyborze możesz odłączyć każde podłączone urządzenie indywidualnie.