Skip to content

Jakie bezpłatne usługi przesyłania strumieniowego są lepsze niż telewizor Pluto? Znam ich

30 de styczeń de 2021

Jeśli wolisz platformy streamingowe zamiast abonamentu satelitarnego, to trafiłeś we właściwe miejsce. Później porozmawiamy o darmowe serwisy streamingowe, które są lepsze niż Pluto TV dzisiaj. W ten sposób będziesz miał kilka alternatyw na wypadek, gdybyś pomyślał o wyeliminowaniu Pluto TV.

Darmowe usługi przesyłania strumieniowego, które są lepsze niż Pluto TV

W tej pierwszej sekcji pokażemy Ci kilka darmowe platformy streamingowe, które działają lepiej niż Pluto TV. Musisz po prostu spróbować sprawdzić, która z nich ma najlepszą bibliotekę, która odpowiada Twoim osobistym upodobaniom.

Tubi TV

Ta bezpłatna usługa jest bardzo podobna do Netflix, ponieważ ma około 15 000 filmów i programów Telewizja, abyś mógł cieszyć się wieloma godzinami podczas wakacji. Możemy również uzyskać dostęp do Tubi TV za pośrednictwem dużej liczby i różnorodnych urządzeń, takich jak: Roku, Amazon FireTV, Chromecast, Cox Contour, telefony komórkowe z systemem Android lub iOS i wiele innych.

Firma nawet niedawno ogłosiła, że ​​odnotowała imponujący wzrost w połowie ubiegłego roku, ponieważ przekroczyła 20 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie. W sumie ta liczba użytkowników korzystała z prawie 100 godzin treści miesięcznie.

Ze względu na te imponujące liczby Tubi TV będzie nadal inwestować, aby dostarczać społeczności użytkowników znacznie więcej treści lepszej jakości. Jeśli chcesz cieszyć się jedną z najlepszych bezpłatnych usług przesyłania strumieniowego, nie wahaj się i dołącz do Pluto TV już teraz.

Na koniec, musimy przypomnieć, że ta platforma jest bezpłatnazarabiasz tylko na reklamach banerowych. Oznacza to, że podczas oglądania ulubionych programów lub filmów zobaczysz krótkie reklamy, które nie przekraczają 15 sekund.

IMDB TV

Wiodąca witryna internetowa zawierająca najlepsze informacje o celebrytach, filmach i serialach niedawno uruchomiła całkowicie bezpłatna usługa przesyłania strumieniowego abyś mógł oglądać ulubione filmy.

Bez wątpienia ta nowa platforma ma jedną z najlepszych bibliotek treści, która jest obsługiwana przez dużą liczbę reklam. Na IMDB TV można oglądać znane filmy z Warner Bros, Sony Pictures czy MGM Studios, które przyciągają wielu użytkowników na całym świecie.

Można powiedzieć, że IMDB TV była bezpłatna kolekcja seriali i filmów premium który będzie dostępny dla każdego. To ważna innowacja, ponieważ będzie to pierwszy przypadek legalnego udostępnienia tytułów tego kalibru na bezpłatnej platformie streamingowej.

Aby oglądać telewizję IMDB, wystarczy wejść na oficjalną stronę IMDB i tam trzeba będzie utworzyć konto z następującymi informacjami: nazwa użytkownika, adres e-mail i hasło.

Realizując rejestrację na stronie, będziesz mieć dostęp do wszystkich treści oferowanych przez tę platformę. Możesz także oglądać filmy lub seriale z komputera, smartfona, a nawet z aplikacji Amazon Prime Video.

Vudu TV

Wreszcie powiemy Ci o bezpłatna usługa przesyłania strumieniowego oferowana przez Walmart, który przedstawia więcej niż ciekawy program. Oto Vudu TV, streaming wideo, który oferuje nam filmy, seriale, koncerty i filmy dokumentalne całkowicie za darmo.

Obecnie na oficjalnej stronie filmów vudu znajduje się rozbudowana biblioteka treści w wysokiej rozdzielczości, które możemy oglądać bez konieczności uiszczania miesięcznej opłaty, co jest ogromną zaletą.

najlepsze usługi przesyłania strumieniowego pluto

Jedyne, czego potrzebujesz, aby zobaczyć treści oferowane przez Vudu TV, to zarejestrować się za pomocą konta Gmail, co nie zajmie Ci więcej niż 5 minut. Wtedy możesz cieszyć się wszystkimi filmy i seriale oferowane w zaciszu komputera lub urządzenia z systemem Android lub iOS. Możesz nawet uzyskać dostęp do Vudu TV z dowolnej konsoli do gier wideo.

Bez wątpienia Walmart stworzył dużą społeczność użytkowników wraz z uruchomieniem Vudu TV, który jest doskonała alternatywa dla innych platform, takich jak Pluto TV i wiele innych.

Jeśli ten artykuł był dla Ciebie przydatny, nie zapomnij udostępnić go wszystkim swoim kontaktom, aby dowiedzieli się o najlepszych alternatywach dla platformy Pluto TV Do zobaczenia w następnym poście!