Skip to content

Jak wyłączyć Znajdź mój iPhone (Znajdź mój iPhone) w iCloud z mojego komputera MAC?

10 de kwiecień de 2022

Jednym ze środków bezpieczeństwa wdrożonych przez Apple na swoich urządzeniach jest Znajdź mój iPhone lub Znajdź mój iPhone. Zasadniczo działa to w następujący sposób: gdy kilka razy bezskutecznie próbujesz uzyskać dostęp do urządzenia za pomocą kodu, jest ono blokowane, aby nikt nieuprawniony nie mógł uzyskać dostępu do terminala lub danych, które na nim mamy.

To niezwykle pozytywna rzecz, kiedy nasz telefon zostanie skradziony lub go zgubimy. Nie tylko dlatego, że pozwala nam chronić nasze informacje. Jeśli nie również dlatego, że możemy zrobić kopię zapasową w chmurze, aby mieć, nawet jeśli to wszystkie nasze zapisane dane.

Jedynym problemem jest to, że aby wykonać kopię zapasową, należy przejść przez pudełko. Dlatego wiele osób decyduje się na wyłączenie Wyszukaj mój iPhone i użyj innych metod, aby móc wykonać blokowanie.

to zobaczmy jak wyłączyć Znajdź mój iPhone abyś mógł skorzystać z innych alternatyw zamiast funkcji, którą proponuje nam Apple.

Jak wyłączyć Znajdź mój iPhone

Szukaj w moim iPhone jest częścią iCloud. W kilku słowach można powiedzieć, że jest jak Dysk Google. Jest to usługa w chmurze, dzięki czemu możemy przesyłać pliki, zdjęcia itp. Ale dość łatwo jest wyłączyć określoną funkcję Find My iPhone i to właśnie zobaczymy.

Wyłącz Znajdź mój iPhone z urządzenia

Najlepszym sposobem na zrobienie tego jest oczywiście to samo kwestionowane urządzenie. Aby to zrobić, wykonamy następujące kroki:

 • Pierwszą rzeczą, którą powinniśmy zrobić, to przejść do „Ustawienia”.
 • Następnie wystarczy nacisnąć o twoim użytkowniku który pojawia się na górze.
 • Następnie przechodzimy do „iCloud”.
 • Po tym musimy przejść do sekcji serwisowej. Następnie przejdź do opcji „Wyszukaj mój iPhone”, który jest domyślnie włączony.
 • po prostu będziesz musiał przestaw przełącznikr, aby odznaczyć tę opcję.
 • Będziesz musiał wprowadź hasło do Apple ID aby potwierdzić, a gdy to zrobisz, ta opcja zostanie wyłączona.

Wyłącz znajdowanie mojego iPhone’a na stronie

Mamy alternatywę, aby móc to zrobić i pochodzi ona z Witryna iCloud.

 • Musimy wejść do Oficjalna strona internetowa iCloud i zaloguj się na nasze konto.
 • Gdy to zrobimy, będziemy musieli po prostu kliknąć w prawym górnym rogu, gdzie widzimy menu. Tutaj zamierzamy „Ustawienia”.
 • Kiedy będziemy w tej sekcji, będziemy musieli przejść do „Szukać”, a następnie wybierz „Urządzenia”. Będziemy mogli zobaczyć wszystkie urządzenia, które połączyliśmy z tym kontem.
 • Oczywiście będziemy musieli wybrać nasz terminal, a następnie będziemy musieli kliknąć „X”, który pojawia się obok niego.
 • Będziesz musiał wprowadzić hasło, aby potwierdzić to, co właśnie zrobiłeś. raz to zrobisz Wyszukaj mój iPhone zostanie dezaktywowany.

wyłącz wyszukiwarkę iPhone'a icloud

Jeśli nie masz hasła

Aby przeprowadzić ten proces, niezbędne jest posiadanie AppleID. Dzieje się tak, ponieważ aby wyłączyć tę funkcję, musisz za każdym razem potwierdzać hasło. Dzieje się tak, ponieważ musisz potwierdzić, że rzeczywiście jesteś właścicielem konta.

Możesz po prostu odzyskać hasło. W tym celu wystarczy wejść na stronę Apple ID, a następnie kliknąć zapomniałaś swój Apple ID? Kiedy to zrobisz, zostaniesz wysłany kod weryfikacyjny na urządzenie mobilne.

Następnie będziesz musiał postępować zgodnie z instrukcjami asystenta, aby zakończyć proces i odzyskać hasło. Niestety bez hasła nie możesz wyłącz Znajdź mój iPhone.

Czy „Znajdź mój iPhone” ma rację? Zalety i wady

Na koniec zobaczymy plusy i minusy Find My iPhone tak, abyś był bardzo jasny, czy naprawdę wygodnie jest go aktywować.

Zalety

Zalety są całkiem jasne. Zasadniczo będziesz mógł zablokować swoje urządzenie, aby nikt może do niego wejśćaby nikt nie mógł ukraść Twoich informacji ani w żaden sposób na nie spojrzeć.

Możesz także zrobić kopię zapasową. Darmowa wersja umożliwia wykonywanie kopie do 1 GB. Obecnie być może wraz z upływem czasu ta przestrzeń jest dość uboga. Można go jednak przedłużyć płacąc.

Kolejną pozytywną rzeczą jest to, że możesz zlokalizować swój telefon przez GPS w taki sam sposób, jak w przypadku usługa google. Będziesz mógł wiedzieć, gdzie znajduje się Twoje urządzenie na wypadek jego zgubienia lub kradzieży. Zalecamy, aby zawsze tworzyć kopię zapasową swoich informacji.

Niedogodności

Jeśli nie pamiętasz hasła Apple ID lub z jakiegoś powodu nie możesz zalogować się na swoje konto. Urządzenie zostanie zablokowane na zawsze. Przynajmniej na razie nie ma możliwości ominięcia tej ochrony.

Być może jedyną alternatywą, jaka Ci pozostała, jest skorzystanie z oficjalnej gwarancji i z dokumentami w ręku, aby udowodnić, że rzeczywiście jesteś właścicielem urządzenia, być może można coś zrobić.

To jedyna wyraźna wada posiadania na Znajdź mój iPhone. Możesz stracić telefon na zawsze. Jest to więc coś, o czym powinieneś naprawdę pomyśleć przed podjęciem decyzji, czy naprawdę chcesz, aby ta funkcja była aktywna, czy bezpośrednio ją dezaktywować i użyć innej aplikacji, która jest pod tym względem mniej tępa.

dołącz do naszego kanału telegram