Skip to content

Jak wyłączyć powiadomienia YouTube, które przychodzą do mnie na moim Androidzie

14 de Maj de 2021

Trzeba przyznać, że jesteśmy fanami filmów na YouTube. Nie tylko otwieramy platformę do słuchania piosenki, ale teraz używamy YouTube do wszystkiego. Aby móc przygotować przepis na deser i udekorować pokój, zapoznaj się z samouczkiem, jak zamienić dżinsową podszewkę w telefonie. Nie zapominajmy o filmach ze śmiechem, a najlepsze jest to, że możemy sami przesłać własny film na YouTube.

Co to jest YouTube?

Youtube to dość kompletna aplikacja, w której możemy wejść, aby odtworzyć dowolny film na dowolny temat. Ta aplikacja Ma ponad 2 miliardy użytkowników. Ludzie prawie cały dzień odtwarzają filmy na YouTube.

Możesz zareagować na filmy, które lubią lub nie lubią, możesz także zasubskrybować kanał swojego ulubionego YouTubera i aktywuj powiadomienia, aby ostrzegało Cię za każdym razem, gdy zostanie przesłany nowy film. Ponadto możesz dodawać filmy z YouTube do listy odtwarzania, nadawać jej nazwy i udostępniać listy odtwarzania znajomym. Nie zapominajmy, że możemy wybrać „obejrzyj później” do filmu, który chcemy obejrzeć i posłuchać, ale którego nie możemy w tej chwili zrobić.

Powiadomienia z YouTube na moim Androidzie

Tak samo, jak fascynuje nas aplikacja ze względu na liczbę filmów i narzędzia. Możemy mieć pewne wady, a najczęstszym jest to, że subskrybujemy kanał lub konto zaczyna napływać dużo powiadomień, co może nasycić nasz telefon.

Może to być dość denerwujące, jeśli subskrybujemy wiele kanałów i Jednocześnie otrzymujemy kilka powiadomień. Jeśli chcesz, aby na zawsze wyeliminować powiadomienia z YouTube, wyjaśnimy Ci krok po kroku.

Chcę usunąć powiadomienia YouTube z mojego telefonu

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy nie lubią mieć pasek powiadomień w telefonie jest pełny Dzięki kilku wiadomościom, aby zobaczyć nowy opublikowany przez nich film, przedstawimy Ci wszystkie możliwe rozwiązania tego problemu.

Przede wszystkim musisz wejść do aplikacji YouTube na swoim telefonie z Androidem i wejść do swojego profilu, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Po naciśnięciu zobaczymy, że jest kilka opcji, ale wybierzesz jedną z nich „oprawa” i kliknij na nią. W momencie wejścia do konfiguracji klikniemy „Powiadomienia” a znajdziemy sekcję z następującymi opcjami:

Subskrypcje, ustawienia kanału, polecane filmy, aktywność na moim kanale, aktywność związana z moimi komentarzami, aktywność na innych kanałach, udostępnione filmy, aktualizacje produktów. Jak widać, wszystkie te opcje są zsynchronizowane, aby wysyłać nam powiadomienia o absolutnie wszystkim co się dzieje na Youtube.

Co Chcemy na zawsze wyeliminować powiadomienia z naszego telefonu komórkowego i że już nam nie przeszkadzają, musimy dezaktywować każdą z opcji, które pojawiły się wcześniej, dzięki czemu nie będziemy otrzymywać powiadomień. Najprawdopodobniej wszystkie opcje są aktywowane, ponieważ dlatego otrzymujesz tak wiele wiadomości. Aby je dezaktywować, musisz kliknąć niebieski przycisk każdego z nich.

Inną opcją, którą możesz zrobić, jest anulowanie subskrypcji kanału YouTube, ta opcja jest idealna, jeśli nie widzisz już filmów z tego konta i nie jesteś już zainteresowany. Jednym z bardzo prawdopodobnych przypadków jest to, że podczas odtwarzania wideo klikasz dzwonek „Aktywuj powiadomienia dla tego kanału” W takim przypadku możesz wejść do profilu tego konta na YouTube i ponownie nacisnąć dzwonek powiadomień.

Jak wyłączyć powiadomienia bezpośrednio z mojego telefonu?

Ze wszystkimi opcjami podanymi powyżej najprawdopodobniej już żadne powiadomienia nie przychodzą. Ale jeśli powiadomienia, nawet kilka, nadal Ci przeszkadzają, możesz wykonać następujące czynności, aby je trwale wyeliminować.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest przejdź do ustawień na telefonie z Androidem. po tym, jak tam jesteś, musisz wejść w opcję Aplikacje, gdy już znajdziesz się w środku, poszukamy aplikacji YouTube, kliknij na nią.

platforma youtube

Następnie zobaczymy sekcję różnych opcji, danych i informacji o aplikacji, ale to, co nas interesuje, jest „Powiadomienia” kliknij tam, a będziemy mieli do wyboru kilka opcji, po prostu kliknij „pokaż powiadomienia” że najprawdopodobniej masz ją aktywowaną, naciskając tę ​​opcję zostanie dezaktywowana i przestanie wysyłać nam powiadomienia.