Skip to content

Jak wyłączyć Google Family Link – Usuń uprawnienia aplikacji

19 de listopad de 2021

Bez żadnej wymówki jedno z najlepszych narzędzi jaki mógł powstać w tamtych czasach był internet. To znacznie ułatwiło nam życie dzięki temu, że dzięki niemu możemy zrobić wiele rzeczy, takich jak przelewy bankowe czy dokonywać zakupów online i w ten sposób oszczędzamy nasz czas. Ale nie wszystko w internecie jest dobre, ponieważ są rzeczy, które są szkodliwe dla dzieci i młodzieży.

Dlatego konieczne jest, abyśmy kontrolowali ich działania dla ich dobrego samopoczucia. Z tego powodu firma Google stworzyła aplikację do ochrony bezpieczeństwa Twoich dzieci. Ta aplikacja to Google Family Link i dzięki niej możesz ograniczyć dostęp do nieodpowiednich stron i aplikacji dla swoich dzieci, ale w tym samouczku pokażemy Ci, jak możesz wyłącz Family Link dla swoich dzieci iw ten sposób usunąć ograniczenie.

Czy można całkowicie usunąć konto Google Family Link bez zgody rodziców?

Jedną z najbardziej poszukiwanych rzeczy w Internecie przez wielu młodych ludzi jest dezaktywacja aplikacji Google Family Link bez zgody ojca lub matki. Z realistycznego punktu widzenia jest to niemożliwe, ponieważ pełną kontrolę sprawuje administrator Family Link. Jedynym sposobem na dezaktywację jest zalogowanie się tak, jakbyś był swoim ojcem lub matką.

Więc jeśli już znalazłeś sposób, aby uzyskać dostęp do swojego konta Family Link Mając dane administratora, będziesz chciał wiedzieć, w jaki sposób musisz dezaktywować Family Link, aby był całkowicie darmowy. Więc od teraz uważaj.

Jak we właściwy sposób wyłączyć Google Family Link?

Aby to wyłączyć, możesz to zrobić z własnego telefonu. W tym miejscu wejdziesz do aplikacji Family link lub wyszukasz ją w swojej przeglądarce internetowej. Tutaj zostaniesz poproszony o dostęp, w którym będziesz musiał napisz e-mail administratora i hasło, a następnie kliknij dostęp.

Kiedy będziesz w środku, klikniesz ikonę menu, czyli trzy linie po lewej stronie. Teraz klikniesz „Usuń konto” i wybierzesz konto, które chcesz usunąć, na wypadek, gdyby Twoje nie było jedyne. Następnie ponownie dotkniesz „Usuń konto” i będziesz musiał tylko potwierdź działanie, które podejmujesz pisanie e-maila dostępowego i hasła. W ten sposób będziesz całkowicie wolny od kontroli Family Link.

Jakie są kroki, aby usunąć kontrolę rodzicielską tylko z jednej aplikacji?

aplikacja linku rodzinnego google

Jeśli zamiast tego chcesz wyłączyć kontrolę rodzicielską tylko dla aplikacji, dla których ograniczyłeś tę kontrolę rodzicielską, możesz to również zrobić z aplikacji. Aby to zrobić, musisz również wprowadzić konto Family Link, podając swój adres e-mail i hasło. Później wejdziesz w swój profil dziecko i tam klikniesz „Ustawienia”.

W konfiguracji będziesz mógł wybrać, co chcesz robić na tym koncie i będziesz mógł przyznać mu dostęp do dowolnej aplikacji, którą uważasz za niegroźną dla Twojego dziecka. Możesz nawet odinstalować aplikację, jeśli tego szukasz.

Jakie skutki przyniesie usunięcie członka rodziny z aplikacji?

Po usunięciu członka rodziny z linku Rodzina w Google prawdopodobnie myślisz, że to będzie mieć pewien wpływ na innych użytkowników które są tam dodane. Ale chodzi o to, że nie ma to z tym nic wspólnego, ponieważ każde konto jest dodawane indywidualnie i nie są połączone. Więc nie musisz się martwić, jeśli usunąłeś któreś ze swoich dzieci z tej kontroli rodzicielskiej, ponieważ jeśli usuniesz tylko jedno konto, nie wpłynie to na pozostałe.

dołącz do naszego kanału telegram