Skip to content

Jak wybrać aplikacje, które można uruchamiać lub uruchamiać po włączeniu systemu Android

31 de styczeń de 2021

Bez wątpienia każdy użytkownik Androida może wpaść w całkowitą rozpacz, gdy zobaczy, jak to zrobić włącz urządzenie, nie może uruchomić ani uruchomić żądanych aplikacji. Być może po pobraniu najnowszej wersji przezroczystego WhatsApp widać, że się nie uruchamia. Jeśli nie, wręcz przeciwnie, widzisz aplikacje, których w danym momencie nie chcesz pracować.

Właśnie z tego powodu chcemy pomóc Ci się nauczyć jak wybrać aplikacje, które można uruchomić lub uruchomić po włączeniu Androida, prosto, szybko i skutecznie.

Jak mogę wybrać aplikacje, które są uruchamiane lub uruchamiane po włączeniu Androida

Android ma prawie niezliczoną liczbę aplikacji, a ta lista rośnie i rośnie. Co może spowodować nadmierne spowolnienie każdego uruchomienia na naszych urządzeniach.

Jeśli chcemy, aby ten proces był Za dużo szybciej, musimy wiedzieć, jak konkretnie wybrać aplikacje, które chcemy uruchamiać po włączeniu naszych urządzeń z Androidem. Na przykład, jeśli chcesz widzieć prośby o wiadomości w Facebook Lite, musisz je zaplanować tylko w momencie, gdy chcesz je aktywować.

Ważne jest, aby rozwiązać ten problem, ponieważ jeśli tak się stanie, może on przeciążać nasze urządzenia z Androidem dowolną liczbą aplikacji, a nawet spowodować uszkodzenie naszego sprzętu, zwłaszcza jeśli nie są one bardzo wydajne lub nie są aktualizowane.

Ale nie martw się, jest ich wiele skuteczne rozwiązania może to być dla nas bardzo przydatne, gdy pojawią się tego typu problemy.

Jak wybrać aplikacje, które mogą się uruchamiać po włączeniu Androida za pomocą Startup Cleaner Pro

Startup Cleaner Pro to jedna z najczęściej używanych aplikacji, która umożliwia swoim użytkownikom zarówno włączanie, jak i wyłączanie działania aplikacji chcą, poprawiając w ten sposób kontrolę i wydajność swoich urządzeń z Androidem.

Startup Cleaner Pro ma również inne zalety, takie jak przeglądać i zarządzać wszystkimi aplikacjami, które zwykle uruchamiają się na telefonie. Pomaga to znacznie poprawić szybkość Androida podczas uruchamiania i przeglądania aplikacji zainstalowanych na naszych urządzeniach. Chociaż są tacy, którzy wolą zwiększyć pamięć RAM Androida z rootem lub bez, aby uniknąć zablokowania telefonu przez nadmiar aplikacji.

W rzeczywistości naprawdę wyjątkowa korzyść oferowana przez Startup Cleaner Pro, to możliwość zobaczenia aplikacji, które mamy na rynku aplikacji, z których je uzyskaliśmy, dzięki czemu łatwiej je będzie znaleźć, jeśli będziemy ich potrzebować w dowolnym momencie.

Startup Cleaner Pro to naprawdę łatwa aplikacja do pobrania, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to pobrać plik APK i zainstalować go na swoim urządzenie z systemem Android szybko i łatwo.

Jakich innych aplikacji mogę używać do wybierania aplikacji, które są uruchamiane po włączeniu Androida

Aby rozwiązać problem z uruchamianiem aplikacji za każdym razem, gdy uruchamiamy nasze urządzenia z systemem Android, ważne jest posiadanie wiedzy na temat różnych i skutecznych istniejących aplikacji. Tak jak Korzystając z którejkolwiek z tych aplikacji, optymalizujemy zarządzanie pamięcią

Dodatkowo musimy wziąć pod uwagę, że system operacyjny Android sam z siebie zamyka aplikacje, gdy na urządzeniu potrzebna jest pamięć. Dlatego ważne jest, aby dobrze zarządzać naszym telefonem komórkowym.

Inne aplikacje, które mogą być bardzo przydatne do osiągnięcia tego, to:

  • Menedżer uruchamiania (Wersja próbna)
  • Automatyczny start
  • Zabójca AutoStart

Po co używać funkcji AutoStart, aby wybrać, które aplikacje mogą się uruchamiać po włączeniu Androida

Nie ma wątpliwości, że jedną z najlepszych aplikacji do utrzymania porządku w telefonie z Androidem jest Automatyczny start.

Ta aplikacja pozwala tym, którzy z niej korzystają wybierz aplikacje, które chcesz automatycznie aktywować po włączeniu urządzenia.

AutoStart posiada minimalistyczny interfejs, który znacznie ułatwia jego użytkowanie, gdyż dla tych, którzy nie potrafią bardzo umiejętnie obsługiwać tego typu technologii, wystarczy prosta i bezpośrednia aplikacja.

Aplikacja AutoStart jest dostępna w Google Play całkowicie za darmo Jak każda inna aplikacja, którą tam znajdziesz, jest naprawdę łatwa do pobrania.

Bez wątpienia czymś, co może pomóc w jeszcze lepszym zorganizowaniu telefonu komórkowego z Androidem, jest wiedza, jak zmienić domyślne aplikacje, które otwierają zawarte w nim pliki. Ponieważ mając większą kontrolę nad swoimi aplikacjami, będziesz mógł zawsze wiedzieć, czego używać.

mężczyzna dotyka aplikacji telefonu

To wszystko! Plik utrzymanie porządku na urządzeniu z Androidem tak, jak chcesz, jest całkowicie możliwei jest to o wiele prostsze, niż wielu sądzi.

Mamy nadzieję, że wszystkie wskazówki i kroki, które tu podajemy, będą bardzo przydatne i będziesz mógł mieć Androida swoich marzeń.

dołącz do naszego kanału telegram