Skip to content

Jak wybierać kolejne klipy i przenosić je w tym samym czasie w Sony Vegas

16 de kwiecień de 2021

Czy mogę wybierz kolejne klipy i przenosić je w tym samym czasie? Jak mogę przenieść wiele klipów jednocześnie w Sony Vegas? Czego potrzebuję, aby edytować wideo i przenosić wiele klipów jednocześnie?

Na wypadek, gdybyś się zastanawiał, dlaczego powinienem użyj Sony Vegas? To profesjonalny edytor, za pomocą którego będziesz miał setki możliwości edycji swoich treści, niezależnie od ich typu i formatu, w Sony Vegas możesz dodawać efekty, takie jak zwolnione / przyspieszone tempo, ruch twarzy, klonowanie ludzi, zmiana tła całego filmu, dodawaj naklejki, pisz napisy do swoich filmów i nie tylko.

Obecnie Sony Vegas Pro ma 14 dostępnych wersji z których 12 jest dostępnych dla systemu Windows. Niezależnie od posiadanej wersji edytor umożliwia wybieranie kolejnych klipów i jednoczesne ich przenoszenie.

Wybierz kolejne klipy wideo w Sony Vegas A przenoszenie ich w tym samym czasie jest niezwykle łatwe, dziś nauczymy Cię, jak to zrobić krok po kroku, dodatkowo po zakończeniu edycji wideo możesz dodać lub umieścić napisy końcowe w ostatniej części.

Jak wybierać kolejne klipy i przenosić je w tym samym czasie?

Wybierz kolejne klipy i przenoszenie ich w tym samym czasie jest możliwe dzięki edytorowi Sony Vegas Pro w dowolnej jego wersji, wybierając kilka klipów i przenosząc je jednocześnie, będziesz mógł tworzyć dowolne rodzaje animacji, a także dodawać liczne przejścia między klipami.

Przenoszenie wielu klipów w jednym prosty i szybki sposób Konieczne będzie otwarcie edytora Sony Vegas Pro.Tworzenie tego typu efektu lub animacji jest możliwe za pomocą narzędzia rozszerzającego, które jest bardzo przydatne w przypadku projektów z wieloma cięciami.

Jeśli Twój edytor Sony Vegas przestał działać lub nie otwiera się, spróbuj ponownie uruchomić komputer i spróbuj ponownie.Jeśli problem będzie się powtarzał, najlepiej zaktualizuj program do najnowszej wersji, aby naprawić wszystkie błędy.

Kroki, aby przenieść wiele klipów w tym samym czasie za pomocą Sony Vegas

Pierwszy krok do przenoszenia kolejnych klipów W tym samym czasie w Sony Vegas jest wybranie wszystkich klipów, które chcesz wykorzystać w swoim filmie, w przypadku wielu cięć, czarnych przestrzeni lub po prostu opróżnij narzędzie rozszerzające automatycznie poprawi te błędy.

W dolnej części edytora musisz zlokalizować narzędzie „Automatyczne rozszerzanie” lub naciśnij klawisze Ctrl + L.Aktywując tę ​​opcję za każdym razem, gdy dodasz nowy klip lub usuniesz cięcie, Sony Vegas dostosuje wszystkie ścieżki, znaczniki, efekty i regiony.

Z kolei możesz skonfigurować narzędzie do „rozszerzania” Aby przenieść tylko wybrane ścieżki lub tak zwane „dotknięte ścieżki”, aby dodać i utworzyć grupy ścieżek, wystarczy oznaczyć je znacznikami w sekcji ustawień.

W ten sposób możesz przenieść wiele klipów jednocześnie z edytorem Sony Vegas w bardzo prosty sposób, który pozwoli Ci wygodnie stworzyć dowolną animację czy edycję wideo bez obawy o puste przestrzenie czy cięcia.

Kroki, aby połączyć lub połączyć wiele klipów z Sony Vegas

Innym sposobem na przenoszenie wielu klipów w tym samym czasie za pomocą edytora Sony Vegas jest scalanie lub łączenie klipów w tym samym filmie lub tym samym ujęciu. Aby to zrobić, musisz otworzyć wszystkie klipy i ustalić kolejność, w jakiej będą łączone.

przenieś kolejne klipy za pomocą Sony Vegas

Po otwarciu klipów, do których dołączysz w edytorze, musisz zaznaczyć każdy z nich i nacisnąć lewy przycisk myszy następnie kliknij „Utwórz grupę”w ten sam sposób, co pozostałe ujęcia i klipy.

W ten sam sposób możesz utworzyć kilka grup lub sekcji w edytorze, w tym celu wystarczy kliknąć lewym przyciskiem myszy i wybrać filmy, które chcesz utworzyć w grupie, Sony Vegas umożliwia dodawanie nazw lub po prostu zidentyfikuj je za pomocą liter alfabetu, na przykład „grupa A”.