Skip to content

Jak włożyć serce ognia z iPhone’a na czacie?

10 de październik de 2021

Kiedy rozmawiasz z osobą przez urządzenie, nie możesz przegapić emotikonów, ponieważ zapewni to zabawny akcent Twojemu pisaniu, dlatego musisz być informowany za każdym razem, gdy pojawia się nowy, abyś był na bieżąco z emotikony. Następnie nauczymy Cię jak korzystać z jednego z najnowszych emotikonów zwane sercem ognia.

Dla których wersji iOS jest dostępne, aby dodać serce ognia?

Tworzenie emoji to coś, co zwykle to się robi, ponieważ nawet Ty możesz tworzyć nowe, spersonalizowane emotikony. Heart of Fire został wydany dopiero w połowie ubiegłego roku, a dziś jest dostępny tylko dla niektórych wersji iPhone’a,

Choć obecnie nie jest dostępny dla niektórych urządzeń, mówią, że jego pojawienie się w nich może pojawić się w przyszłym roku. Oto wersje systemu iOS dla Apple, w których emotikon ogniste serce jest już dostępny:

 • Iphone Beta 14.5.
 • iPadOS 14.5.

W jakich momentach możesz zająć płonące serce swojego iPhone’a?

Emoji to narzędzie, które stworzyli, aby odzwierciedlaj uczucia bez wypowiadania tylu słówfunkcjonują jako rodzaj języka ekspresyjnego. Po prostu wysyłając emotikon, druga osoba może zobaczyć, jakie uczucia masz lub przekazujesz. Możesz umieścić je w swoich sieciach społecznościowych, aby przekazać uczucie większej liczbie osób.

Gesty lub rzeczy, które ma emoji są jednak odpowiedzialne za wypowiadanie twoich słów, emotikony mogą zostać źle zinterpretowane Dla innego uczucia, którego nie chcesz wyrazić, jeśli tak jest, dołącz do niego słowo. Sercem ognia jest emotikon, którego możesz użyć w niektórych przypadkach, takich jak:

Reprezentuj życzenie

Serce należące do ogień, jak sama nazwa wskazuje, to czerwone serce, które w wieczności ma ogień, to serce reprezentuje pragnienie wybuchowej miłości lub jakiegoś rodzaju pożądania seksualnegoogniste serce daje do odzwierciedlenia uczucia miłości szaleństwa lub po prostu pragnienie spalenia uczucia, czyli jakiegoś miłosnego rozczarowania.

Kiedy wymazujesz przeszłą miłość

Ten emoji niesie ze sobą reprezentację płomieni, która jest zintegrowana z sercem, może to również oznaczać, że chcesz zapomnieć o miłości, która jest w przeszłości i nie chcesz, aby została zapamiętana.

emoji serca w ogniu na iPhonie

Jak płonące serce dodaje się do urządzenia Apple?

Jeśli chcesz zacząć używać nowego emoji, możesz to zrobić, niezależnie od tego, czy masz wymaganą wersję, aby mieć serce ognia, możesz to zrobić na dwa sposoby:

Z ikony buźki na klawiaturze

Poprzez posiadanie swojego Wymagana wersja iPhone’a Możesz znaleźć swój emotikon na liście emotikonów, musisz go wyszukać na klawiaturze w następujący sposób:

 1. Włącz urządzenie iPhone.
 2. Wpisz część, w której chcesz wpisać emotikon.
 3. Mając klawiaturę na głównym ekranie, musisz przejść do obszaru, w którym znajdują się pozostałe wszystkie emotikony, ten obszar ma na początku symbol uśmiechniętej twarzy.
 4. Musisz udać się do miejsca, w którym pojawiają się serca.
 5. Gotowy, Twoje nowe emotikony powinny pojawić się tutaj, teraz możesz ich używać w dowolnym miejscu.

Kopiowanie i wklejanie

Jeśli chcesz użyć nowego emoji, nie wiesz jak lub gdzie to znaleźć? i nie ma wymaganej wersji iPhone’a, możesz wykonać następujące kroki, aby skorzystać z serca ognia:

 1. Zajrzyj do tekstu, w którym użyli tego emoji.
 2. Gdy go znajdziesz, wybierz go, a następnie wprowadź opcję, aby go skopiować.
 3. Następnie przejdź do miejsca, w którym chcesz go umieścić, i wystarczy dać opcję wklejenia.
 4. Możesz zapisać tę emotikonę w notatkach, aby mieć ją pod ręką, gdy zechcesz jej użyć ponownie.

nowe emotikony serca

Jak utworzyć skrót, aby rozpalić serce z mojego urządzenia z systemem iOS?

W dzisiejszych czasach korzystanie z emotikonów jest bardzo łatwe, możesz nawet umieścić je w imieniu znajomych WhatsApp. Twoja klawiatura ma skróty tam, gdzie można je łatwiej znaleźć, jest to sposób na użycie skrótu.

„Najczęściej używane” emotikony

Pojawi się najczęściej używany na początek twojej klawiaturyDlatego nazywa się to skrótem, ponieważ, innymi słowy, pojawi się tutaj podsumowanie wszystkich twoich emotikonów, umieszczając te, które najczęściej używasz jako pierwsze, tutaj akceptują dodanie do 30 twoich emotikonów. Możesz także umieścić swoje ulubione emotikony w sekcji Najczęściej używane w następujący sposób:

 1. Wejść do ustawienia jailbreak.
 2. Będąc tutaj widzisz opcję emoji.
 3. Tutaj możesz zobaczyć, jaki rodzaj emotikonów chcesz dodać do opcji Najbardziej używane.
 4. Teraz musisz dać, aby zapisać zmiany.
 5. Poczekaj, aż telefon zapisze i zaktualizuje się normalnie, i voila, możesz przejść do korzystania z emotikonów z opcji Najczęściej używane.

Dlaczego zamiast płonącego serca pojawia się serce i płomień?

To dlatego, że Twój system nie jest aktualizowany a kiedy otrzymasz nowe emoji zamiast widzieć płonące serce, otrzymasz emoji serca wraz z emoji ognia.